Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023

Spis treści

  Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023

  29 grudnia wystartuje 71. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Rywalizacja rozpocznie się w Oberstdorfie, a triumfatora poznamy 5 stycznia w Bischofshofen. Kto jest faworytem? Jakie szanse mają Polacy? W tym celu sprawdziliśmy typowanie analityków legalnego bukmachera Fortuna

  Startuje Turniej Czterech Skoczni – oferta zakładów bukmachera Fortuna

  Turniej Czterech Skoczni to kilkadziesiąt lat tradycji. W tym roku impreza odbędzie się już po raz 71, a polscy kibice mocno wierzą, że główne role odegrają reprezentanci naszego kraju. I będąc uczciwym należy przyznać, że nie są to marzenia bezpodstawne. 

  Dlaczego? Polacy udanie zainaugurowali tegoroczne zmagania w Pucharze Świata. Po ośmiu rozegranych konkursach liderem klasyfikacji jest Dawid Kubacki, piąte miejsce zajmuje Piotr Żyła, a czternasty jest Kamil Stoch. 

  Pozostaje zatem wierzyć, że naszym skoczkom powiedzie się nieco lepiej, niż w poprzedniej edycji konkursu. Przed rokiem najlepszy z Polaków był Piotr Żyła, który zajął dopiero 15. lokatę i z pewnością nie o takim występie marzymy przed zbliżającym się Turniejem Czterech Skoczni. Sprawdź Turniej Czterech Skoczni – zakłady od bukmachera Fortuna 2023!

  Tym bardziej, że mamy bardzo piękne tradycje. Polacy wygrywali turniej 5-krotnie, a dokonało tego trzech skoczków. 

  Rekordzistą Turnieju Czterech Skoczni jest Fin Janne Ahonen, który zwyciężył w tych prestiżowych zawodach aż pięć razy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się 5 stycznia 2023 roku. Wszystkie konkursy będzie można obejrzeć w TVN oraz Eurosport 1, a kalendarz Turnieju Czterech Skoczni znajdziecie poniżej. Eurosport skocznie fortunaOczywiście zakłady i kursy na Turniej Czterech Skoczni dostępne są na stronach wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Przy okazji nie mamy cienia wątpliwości, że im bliżej startu zawodów, tym więcej bonusów i promocji dedykowanych specjalnie pod to wydarzenie pojawi się u operatorów z polską licencją. 

  My postanowiliśmy nieco bliżej poznać ofertę zakładów na Turniej Czterech Skoczni od bukmachera Fortuna i sprawdzamy co czeka na graczy na stronie tego operatora. grudzien bez podatku

  Kto wygra Turniej Czterech Skoczni? Kursy od bukmachera Fortuna

  Analitycy bukmachera Fortuna jak zwykle stanęli na wysokości zadania i już teraz oddają w ręce graczy sporo ciekawych zakładów na Turniej Czterech Skoczni. Przy okazji jesteśmy w 100% pewni, że w dniu zawodów tych kursów będzie znacznie, znaaacznie więcej i każdy gracz bez trudu odnajdzie wartościowe kursy na swój kupon. Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023!

  Najbardziej oczywisty rynek zakładów na Turniej Czterech Skoczni to zwycięzca zawodów. Tym przyjemniej nam poinformować, że według analityków Fortuny najwyżej na ten moment stoją akcje Polaka, Dawida Kubackiego, za którego triumf bukmacher płaci po kursie 2.00. 

  Kubacki błyszczy formą od początku sezonu i zupełnie zasłużenie przewodzi stawce Pucharu Świata. Polak wygrał aż 4 z 8 dotychczasowych konkursów, zdobył w nich 680 punktów i aż o 74 punkty wyprzedza drugiego w klasyfikacji Słoweńca Anze Laniska. 

  Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023
  Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023

  Po znacznie wyższym kursie można pomnożyć swój depozyt u bukmachera Fortuna typując triumf pozostałych reprezentantów Polski. Zwycięstwo Piotra Żyły zostało wycenione po kursie 15.00, triumf Kamila Stocha wart jest 40.00, a obok Pawła Wąska widnieje kurs… 500.00.

  Który zawodnik zajmie wyższą pozycję w Turnieju Czterech Skoczni? Zakłady H2H bukmachera Fortuna

  Równie dużą popularnością wśród typerów cieszą się zakłady H2H. Na czym one polegają? Tego rodzaju rynek zakładów pozwala graczowi wytypować, który skoczek w danej parze zajmie wyższą pozycję w klasyfikacji końcowej Turnieju Czterech Skoczni. Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023!

  skoki narciarskie fortuna
  Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023

  Przykładowo – jeśli uważacie, że Kubacki zakończy rywalizację wyżej od Laniska, to bukmacher Fortuna pomnoży Wasz depozyt i stawkę po kursie 1.45. Z kolei gdybyście uważali, że Laniska pokona Piotr Żyła, to taki zakład w przypadku powodzenia zostanie rozliczony po kursie 3.48.

  Typy bez ryzyka na Turniej Czterech Skoczni – bonus powitalny bukmachera Fortuna

  Nowi klienci bukmachera Fortuna mogą obstawiać zarówno skoki narciarskie, jak i pozostałe dyscypliny sportowe bez obaw o bezpieczeństwo środków w swoim budżecie. Typowanie bez ryzyka Turnieju Czterech Skoczni gwarantuje bonus powitalny, a drugą promocją na start od Fortuny jest darmowy freebet, dzięki któremu można obstawiać zakłady bez depozytu!bonus bez ryzyka fortuna

  • Bonus powitalny Fortuna – zakład bez ryzyka na Turniej Czterech Skoczni 600 zł

  Pierwszy kupon po rejestracji konta w Fortunie jest zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku niepowodzenia przegrana stawka wraca do budżetu jako cashback bonus, a maksymalny zwrot od Fortuny wynosi 600 zł. 

  1. Zarejestruj nowe konto gracza na stronie bukmachera Fortuna i wpłać pierwszy depozyt. 
  2. Za środki własne obstaw dowolny kupon z oferty zakładów (np. typy na Turniej Czterech Skoczni). 
  3. Jeśli przegrasz, wówczas 100% stawki wróci do budżetu jako bonus aż do 600 zł. 
  4. Cashback Fortuny wymaga obrotu 1x bez warunku kursu minimalnego. 
  • Typy bez depozytu na Turniej Czterech Skoczni – freebet 20 zł

  Nowi gracze w Fortunie mają możliwość typowania Turnieju Czterech Skoczni bez depozytu! Jak to możliwe? Gwarantuje to powitalny freebet bonus. Turniej Czterech Skoczni zakłady od bukmachera Fortuna 2023.

  1. Załóż konto stałe w Fortunie (konieczna jest weryfikacja danych osobowych). 
  2. Automatycznie w budżecie pojawi się 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które możesz zamienić na freebet bonus 20 zł. 
  3. Za freebet możesz obstawić dowolne zdarzenia z oferty zakładów Fortuny, a w przypadku powodzenia wygrana wyląduje od razu na głównym saldzie depozytowym. fortuna polec przyjaciela
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!