Czy istnieje idealna metoda płatności u bukmacherów? Z pewnością nie. Ale Neteller w swojej funkcjonalności mocno zbliża się do ideału. Ten portfel łączy w sobie możliwość operowania kryptowalutami, natychmiastowe przelewy na konto bukmachera oraz możliwość wypłaty i przewalutowania pieniędzy. W naszym artykule postanowiliśmy przybliżyć wszystkie szczegóły na temat bukmacherów Neteller. Usiądź wygodnie i wczytaj się w naszą recenzję, aby poznać wszystkie szczegóły!

Neteller logo legalne-obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze za pomocą Neteller

Wpłata pieniędzy za pomocą Neteller jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zasilić swój portfel elektroniczny.
 2. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 3. Przejść do zakładki płatności.
 4. Wybrać Neteller jako metodę wpłaty pieniędzy.
 5. Wpisać kwotę, którą chce się zasilić konto.
 6. Potwierdzić płatność w portfelu
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą Neteller

Wielu graczy z pewnością ucieszy fakt, że Neteller może zostać wykorzystany także do wypłat pieniędzy. Proces ten jest niezwykle szybki i bezproblemowy, a u większości bukmacherów Neteller limity wypłat sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Aby wypłacić pieniądze, należy:

 1. Zalogować się na koncie u bukmachera
 2. Przejść do zakładki wypłat
 3. Wprowadzić kwotę wypłaty i szczegóły portfela
 4. Pieniądze powinny znaleźć się w portfelu do kilku dni roboczych

Neteller

Koszty i czas przetwarzania płatności Neteller

Każdy, kto chce zacząć używać portfela Neteller, musi mieć na uwadze, że nie jest to metoda darmowa. Użytkownik korzystający z darmowego konta musi zapłacić zarówno za wpłatę pieniędzy do portfela (w większości przypadków jest to 2,5%), wysyłanie pieniędzy z portfela, przewalutowanie pieniędzy, utworzenie karty i handlowanie kryptowalutami. Pełną tabelę opłat znaleźć można na stronie Neteller w zakładce opłaty.

Należy pamiętać także, że wielu bukmacherów nie pozwala na odebranie bonusów od depozytów, jeśli złożone zostały za pomocą Neteller. Istnieje także możliwość, że za wypłatę Neteller bukmacher pobierze niewielką opłatę. Dlatego też polecamy za poznanie się z regulaminem przed rozpoczęciem obstawiania.

Czas księgowania płatności dokonanych przez Neteller w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Dodatkowo ogromnym plusem tej metody jest fakt, że samo utworzenie płatności trwa około kilkudziesięciu sekund. Nikt nie musi tracić czasu na szukanie swojej karty płatniczej, czy tworzenia osobnego przelewu na stronie banku. Wypłaty mogą być księgowane do kilku dni roboczych.

Plusy i minusy Neteller

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Portfel nie jest połączony z kontem bankowym, dzięki czemu nie trzeba się martwić o pieniądze na nim w razie wycieku danych u bukmachera
 • Metoda jest bezpieczna, a firma działa na rynku od lat
 • Portfel może być wykorzystywany w wielu celach, w tym handlowania kryptowalutami
Minusy
 • Neteller pobiera opłaty i prowizje za niemal każdą aktywność w portfelu
 • Wielu bukmacherów uniemożliwia odebranie bonusu od depozytu, jeśli złożony był przez Neteller
 • Tylko kilku polskich bukmacherów oferuje tę metodę

Bezpieczeństwo

Neteller to z całą pewnością bezpieczna metoda płatności. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, a portfel jest całkowicie odizolowany od konta bankowego, dzięki czemu nie trzeba się martwić ewentualnymi wyciekami danych. Ponadto strona jest szyfrowana, logowanie odbywa się za pomocą uwierzytelniania dwuetapowego, a użytkownik jest powiadamiany o każdej podejrzanej aktywności na jego koncie. Neteller działa także zgodnie z regulacjami i większość wykonywanych operacji musi zostać potwierdzona kodem SMS przesłanym na zarejestrowany numer telefonu.

Neteller Legalne-obstawianie

Obsługa klienta

Neteller posiada polską stronę internetową, na której znaleźć można zakładkę Pomoc, a w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto zapoznać się z nią, zanim podejmie się kontakt z obsługą klienta, gdyż może to oszczędzić sporo czasu.

Jeśli jednak strona FAQ nie posiada odpowiedzi na pytanie użytkownika, istnieją 2 drogi kontaktu z Customer Service Neteller- jedna z nich to formularz kontaktowy dostępny na stronie, w którym każdy może szczegółowo opisać swój problem i poczekać na odpowiedź mailową. Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny pod bezpłatnym numerem +442033089525.

Jak się zarejestrować w Neteller

Aby założyć swój wirtualny portfel Neteller, należy:

 1. Nacisnąć przycisk rejestracji widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Podać adres e-mail i hasło oraz dane osobowe.
 3. Zweryfikować adres e-mail.
 4. Zweryfikować numer telefonu.
 5. Dokonać pierwszą wpłatę.

FAQ -Najczęściej zadawane pytania o Neteller

Część bukmacherów, zwłaszcza zagranicznych ma w swoim regulaminie zapis, że bonus od depozytu nie może być odebrany przy płatności Neteller. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia regulaminu przed wpłaceniem pieniędzy, aby się później nie rozczarować.

Tak. Neteller działa na rynku od lat, zyskując zaufanie coraz większej ilości klientów. Firma stosuje szereg zabezpieczeń w celu ochrony pieniędzy użytkowników, w tym szyfrowanie strony, silne uwierzytelnianie klienta podczas niemal każdej płatności oraz ochronę baz danych i dodatkowe zabezpieczenia transakcji.

Przykładami bukmacherów, którzy akceptują płatności Neteller w Polsce, są: STS, ETOTO, Betfan, LVbet, Superbet


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.