Skrill to metoda płatności idealna dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi, ale nie chcą, aby ich konto bankowe było połączone z bukmacherem. Metoda ta łączy w sobie anonimowość, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. W naszym artykule postanowiliśmy przybliżyć wszystkie szczegóły na temat bukmacherów Skrill. Jak wpłacać pieniądze przez Skrill? Czy można wypłacać pieniądze przez tę metodę? Jak długo przetwarzana jest płatność? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz poniżej!
skrill Legalne-obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze za pomocą Skrill

Wpłata pieniędzy za pomocą Skrill jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zasilić swój portfel elektroniczny.
 2. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 3. Przejść do zakładki płatności
 4. Wybrać Skrill jako metodę wpłaty pieniędzy (np. Betclic Skrill )
 5. Wpisać kwotę, którą chce się zasilić konto.
 6. Potwierdzić płatność w portfelu
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty istnieje możliwość wpłaty depozytów poprzez system 1-tap, dzięki któremu wystarczy wpisać kwotę zasilenia i zatwierdzić transakcję u bukmachera.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą Skrill

Skrill jest metodą, którą co do zasady można wykorzystywać zarówno do wpłat, jak i wypłat pieniędzy. Niestety, trzeba mieć na uwadze, że w Polsce zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, u większości bukmacherów gracz może wypłacić pieniądze jedynie na swoje konto bankowe, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

Jeśli jednak dany bukmacher oferuje tę metodę, wystarczy przejść do zakładki wypłat, wybrać Skrill, wprowadzić kwotę wypłaty i zatwierdzić płatność.

skrill legalneobstawianie

Koszty i czas przetwarzania płatności Skrill bukmacher

Każdy, kto chce zacząć używać portfela Skrill, musi mieć na uwadze, że nie jest to metoda darmowa. Użytkownik korzystający z darmowego konta musi zapłacić za wpłatę pieniędzy do portfela (wyjątkiem jest tu przelew bankowy), wysyłanie pieniędzy z portfela, przewalutowanie pieniędzy, a nawet nieużywanie konta przez dłużej niż kilka miesięcy. Pełną tabelę opłat znaleźć można na stronie Skrill w zakładce opłaty.

Należy pamiętać także, że wielu bukmacherów nie pozwala na odebranie bonusów od depozytów, jeśli złożone zostały za pomocą Skrill. Istnieje także możliwość, że za wypłatę Skrill bukmacher pobierze niewielką opłatę. Dlatego też polecamy za poznanie się z regulaminem przed rozpoczęciem obstawiania.

Czas księgowania płatności dokonanych przez Skrill w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Dodatkowo ogromnym plusem tej metody jest fakt, że samo utworzenie płatności trwa około kilkudziesięciu sekund i po dokonaniu pierwszej z nich wystarczy zaledwie kilka kliknięć. Nikt nie musi tracić czasu na szukanie swojej karty płatniczej, czy tworzenia osobnego przelewu na stronie banku. Wypłaty mogą być księgowane do kilku dni roboczych.

Plusy i minusy Skrill bukmacher

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Portfel nie jest połączony z kontem bankowym, dzięki czemu nie trzeba się martwić o pieniądze na nim w razie wycieku dancyh
 • Metoda jest bezpieczna, a firma działa na rynku od lat
 • Po złożeniu pierwszego depozytu kolejne mogą być wykonywane za pomocą kilku kliknięć
Minusy
 • Skrill pobiera opłaty i prowizje za niemal każdą aktywność w portfelu
 • Wielu bukmacherów uniemożliwia odebranie bonusu od depozytu, jeśli złożony był przez Skrill

Bezpieczeństwo Skrill

Skrill to z całą pewnością bezpieczna metoda płatności. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, a portfel jest całkowicie odizolowany od konta bankowego, dzięki czemu nie trzeba się martwić ewentualnymi wyciekami danych. Ponadto strona jest szyfrowana, logowanie odbywa się za pomocą uwierzytelniania dwuetapowego, a użytkownik jest powiadamiany o każdej podejrzanej aktywności na jego koncie.

skrill legalne obstawianie

Obsługa klienta

Skrill posiada polską stronę internetową, na której znaleźć można zakładkę Pomoc, a w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto zapoznać się z nią, zanim podejmie się kontakt z obsługą klienta, gdyż może to oszczędzić sporo czasu.

Jeśli jednak strona FAQ nie posiada odpowiedzi na pytanie użytkownika, istnieją 2 drogi kontaktu z Customer Service Skrill- jedna z nich to formularz kontaktowy dostępny na stronie, w którym każdy może szczegółowo opisać swój problem i poczekać na odpowiedź mailową. Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny pod numerem +442035145562.

Jak się zarejestrować w Skrill

Aby założyć swój wirtualny portfel Skrill należy:

 1. Nacisnąć przycisk rejestracji widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Podać adres e-mail i hasło oraz dane osobowe.
 3. Zweryfikować adres e-mail.
 4. Zweryfikować numer telefonu.
 5. Dokonać pierwszą wpłatę.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania o Skrill bukmacher

Część bukmacherów, zwłaszcza zagranicznych ma w swoim regulaminie zapis, że bonus od depozytu nie może być odebrany przy płatności Skrill. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia regulaminu przed wpłaceniem pieniędzy, aby się później nie rozczarować.

Co do zasady, tak. Wielu bukmacherów wprowadza jednak ograniczenia co do wypłat, realizując je jedynie na konto bankowe i tym samym uniemożliwiając wypłaty do portfela Skrill.

Przykładami bukmacherów, którzy akceptują płatności Skrill w Polsce, są: STS, Betclic, Totolotek, Superbet, Fortuna

Albin Kowalski Albin Kowalski

Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.