W naszym najnowszym poradniku typera bierzemy pod lupę programy lojalnościowe od najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na czym polegają tego rodzaju promocje? Kto może z nich skorzystać? Jakie niespodzianki czekają na typerów i czy w ogóle warto korzystać z bonusów lojalnościowych? Za kilka minut poznacie odpowiedź na te i wiele innych pytań dotyczących programów VIP od topowych bukmacherów z licencją. 

Bonusy lojalnościowe – co to takiego?

Bonus Jako polscy typerzy doczekaliśmy się złotych czasów. Nowelizacja do ustawy hazardowej sprawiła bowiem, że firmy o słabej reputacji nie oferują już swoich usług, a na rynku pozostali wyłącznie bukmacherzy najlepsi z najlepszych, czyli operatorzy w 100% legalni, wiarygodni i bezpieczni, w przypadku których gracze nie mają najmniejszych powodów do obaw o wpłacony depozyt. 

Większość firm z czołowych pozycji każdego rankingu bukmacherów oddaje w ręce graczy produkt o bardzo zbliżonym poziomie jakości, tj. szeroki wachlarz zakładów, solidne kursy i bezpieczne opcje płatności. Jak zatem przyciągnąć do siebie niezdecydowanych typerów? Sprawa jest oczywista – promocjami!

Stąd też u każdego szanującego się bukmachera internetowego na nowych graczy czeka bardzo atrakcyjny bonus na start, a raczej powitalny pakiet promocyjny, gdyż rzadko jest to pojedynczy bonus, a znacznie częściej dwie, trzy lub jeszcze więcej promocji dla nowych graczy. Ale my nie o tym… 

Tym razem pod lupę postanowiliśmy wziąć bonusy (ewentualnie programy – jak kto woli) lojalnościowe dla stałych graczy. Co to takiego? W największym skrócie to promocje nagradzające aktywnych typerów, którzy regularnie wpłacają depozyty i obstawiają zakłady. 

Tankując paliwo na ulubionej stacji benzynowej możesz zbierać punkty i za jakiś czas wymienić je chociażby na kubek termiczny, prawda? Identycznie dzieje się w przypadku topowych bukmacherów z licencją. Gracz obstawia kolejne kupony, a przy jego nazwisku pojawiają się punkty lojalnościowe, które po jakimś czasie można wymienić na atrakcyjny bonus lub nagrodę rzeczową. Jaką? Do tego wrócimy za moment. 

Rodzaje bonusów lojalnościowych

Jakie rodzaje bonusów lojalnościowych czekają na klientów legalnych bukmacherów w Polsce? To zależy tylko i wyłącznie od pomysłowości pracowników konkretnego serwisu, a także od polityki danego operatora. Firmy z odległych miejsc każdego rankingu bukmacherów mają bowiem niekiedy węża w kieszeni i niechętnie dzielą się darmowymi środkami z typerem, czego z pewnością nie można powiedzieć o bukmacherach z czołowych lokat. Ci bardzo chętnie obdarowują swoich klientów darmowymi środkami, dzięki czemu ich konta rzadko kiedy świecą pustkami.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze rodzaje bonusów lojalnościowych, jakie można spotkać na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. 

 • Darmowe zakłady – możliwość wymiany zebranych punktów lojalnościowych na darmowy freebet bonus to jedna z najpopularniejszych promocji na polskim rynku. 
 • Bonusy reload – kolejna popularna promocja lojalnościowa to bonus typu reload, czyli darmowe środki za drugi, trzeci lub każdy kolejny depozyt. 
 • Boost kursowy – niektóre programy lojalnościowe przewidują podwyższony kurs na konkretne wydarzenia, dzięki którym ewentualna wygrana na kuponie będzie znacznie wyższa. 
 • Możliwość negocjacji kursów – skoro jesteśmy przy kursach, to niekiedy bukmacher daje stałym klientom możliwość negocjacji wysokości przeliczników na konkretny mecz, walkę lub wyścig. 
 • Nagrody rzeczowe – tutaj wszystko zależy od pomysłowości bukmachera. Czasami może być to smycz z logo operatora, innym razem koszulka z podpisem Lewandowskiego, a jeszcze kiedy indziej piłka z autografem Messiego. 
 • Bilety na mecze – coraz częściej topowi bukmacherzy z licencją rozdają bilety na popularne wydarzenia sportowe w Polsce i zagranicą (np. piłkarskie Gran Derbi lub gala KSW). 
 • Bonusy urodzinowe – jednym z popularniejszych bonusów lojalnościowych jest urodzinowy freebet na koncie stałego gracza. 
 • Wyższe limity na koncie – posiadacze konta VIP nie muszą martwić się tym, że bukmacher nie zaakceptuje od nich nieco wyższej stawki na kuponie. Wyższe limity do bardzo cenny bonus lojalnościowy z punktu widzenia graczy, którym marzą się regularne i wysokie wygrane.
 • Dedykowana obsługa klienta – członkowie klubu VIP nie muszą czekać w kolejce, jeśli akurat lista chętnych do skorzystania z czatu na żywo jest nieco dłuższa, a konsultant rozwiąże ich problem w trybie priorytetowym. 

Korzystanie z programów lojalnościowych – krok po kroku

Co trzeba zrobić, żeby mieć dostęp do najlepszych promocji bukmacherskich i móc korzystać z atrakcyjnych bonusów dla stałych graczy? U jednych bukmacherów cały proces będzie nieco mniej skomplikowany, a u innych nieco bardziej. Generalnie, sam schemat dołączenia do grona klientów ze statusem VIP wygląda mniej więcej podobnie. 

 • Zarejestruj się u wybranego bukmachera – bez tego ani rusz! Założenie konta na stronie legalnego bukmachera jest pierwszym krokiem w kierunku korzystania z najlepszych bonusów i promocji. 
 • Dokonaj weryfikacji danych – użytkownicy korzystający z tymczasowego konta bez dowodu mogą zapomnieć o dołączeniu do klubu VIP. Aby było to możliwe gracz musi zweryfikować dane na swoim koncie i przesłać skany wymaganych dokumentów. 
 • Dołącz do klubu VIP – na tym etapie można zauważyć największe różnice pomiędzy poszczególnymi bukmacherami. W niektórych serwisach sama rejestracja równoznaczna jest z dołączeniem do programu lojalnościowego, podczas gdy w innych należy to potwierdzić klikając odpowiednią zgodę. Niekiedy wola dołączenia do programu lojalnościowego może wyjść od typera, a w innych przypadkach to bukmacher musi zaproponować dołączenie do klubu VIP. Warto to wiedzieć zawczasu, aby później uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. 
 • Zbieraj punkty – w zależności od bukmachera nagradzane będą rozmaite aktywności gracza na swoim koncie. Oczywiście najmilej widziany aspekt z punktu widzenia bukmachera to regularne obstawianie zakładów i za to można zazwyczaj zgarnąć największą pulę punktów lojalnościowych. Niekiedy bukmacher promuje również graczy za codzienne logowanie się na koncie, kolejny depozyt lub regularne obstawianie kuponów na aplikacji mobilnej. 
 • Wymieniaj punkty na nagrody – ostatni, najprzyjemniejszy etap. Gracz uzbierał odpowiednią pulę punktów lojalnościowych, którą teraz może wymienić na wybrany bonus bukmacherski lub inny prezent z puli nagród. 

Programy lojalnościowe – konto VIP u legalnego bukmachera

Skoro wiemy już czym w ogóle są programy lojalnościowe, jakie są rodzaje promocji dla stałych graczy oraz co trzeba krok po kroku zrobić, żeby mieć szansę zgarniać najlepsze bonusy bukmacherskie to możemy wziąć na warsztat poszczególnych legalnych bukmacherów. 

Którzy operatorzy z licencją oddają w ręce swoich klientów najlepsze promocje bukmacherskie? Jakie są warunki członkostwa w klubach VIP w poszczególnych serwisach? I wreszcie najważniejsze – jakie bonusy i nagrody czekają na aktywnych typerów? Za kilka minut programy lojalnościowe od topowych bukmacherów w Polsce nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic.

Bukmacher Betclic – Strefa VIP

Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
Ocena bukmachera
4.8
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Zakłady na żywo

Betclic STREFA VIPSpecjalny program lojalnościowy przygotował dla swoich klientów bukmacher Betclic. Ten międzynarodowy gigant o globalnych zasięgach posiada licencję na działalność w Polsce, a jego doświadczenie zdobyte na zagranicznych rynkach widać na każdym kroku, m.in. w Strefie VIP. 

Jak się tam dostać? Jest to możliwe wyłącznie na zaproszenie bukmachera Betclic, a jedyne co musi wówczas zrobić gracz to zaakceptować zaproszenie. Najpierw jednak trzeba sobie na nie zasłużyć, a można to zrobić będąc “lojalnym, zaangażowanym i aktywnym” klientem Betclic, czyli przekładając to na język polski takim, który regularnie obstawia zakłady w tym serwisie. 

Każdy typer należący do Strefy VIP bukmachera Betclic otrzyma m.in. dostęp do:

 • Dedykowanego zespołu obsługi VIP – profesjonalna ekipa managerów będzie do dyspozycji typera, aby pomóc mu w każdym aspekcie gry w Betclic.
 • Ekskluzywnych promocji – stali gracze będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych promocji dedykowanych wyłącznie klientom ze statusem VIP. 
 • Oferty premium – co kryje się pod tą promocją? Chociażby dostęp do nowych bonusów i nowinek technicznych Betclic na warunkach preferencyjnych, a także możliwość testowania nowych produktów bukmachera na długo przed “zwykłymi” graczami.
 • Nagród specjalnych – lista niespodzianek i prezentów od Betclic prezentuje się naprawdę znakomicie. W ubiegłych latach bukmacher nagrodził aktywnych klientów VIP wejściówkami na mecz o Superpuchar Europy w Stambule, spotkania Polska – Austria w el. Euro 2020 oraz Legia – Leicester w LE, czy chociażby galę Fame MMA 11 w Gliwicach. Jest się zatem o co bić!

Nasza opinia o bonusach lojalnościowych od Betclic nie może być inna, niż bardzo pozytywna. Bukmacher potrafi zadbać o swoich wiernych klientów, a poza preferencyjnym dostępem do wielu produktów Betclic aktywni typerzy będą mieli możliwość wzięcia udziału w atrakcyjnych eventach (nie tylko sportowych!) w Polsce i na świecie. 

Bukmacher Betfan – Betfan Concierge 

Odbierz bonus 200% do300 PLN
Ocena bukmachera
4.8
Szybkie wypłaty
Doskonała obsługa
Świetne promocje na start

BETFAN Consierge VIPW tak elegancki sposób swój program lojalnościowy dla stałych graczy nazwał bukmacher Betfan. W ten sposób firma promuje aktywnych i zaangażowanych typerów, którzy w nagrodę mogą spodziewać się propozycji dołączenia do grona klientów VIP. 

Co dzięki temu zyskają? Jakie korzyści daje przynależność do Betfan Concierge? Będą to m.in.:

 • Obsługa priorytetowa – każda prośba lub problem gracza VIP zostanie uwzględniona w pierwszej kolejności. 
 • Specjalne promocje – ekipa Betfan będzie regularnie organizowała atrakcyjne promocje specjalne, dedykowane i spersonalizowane w sposób indywidualny tak, aby jak najlepiej wpisać się w potrzeby konkretnego gracza. 
 • Unikatowa forma benefitów – wypłaty środków wygranych przez klienta VIP będą miały pierwszeństwo przed pozostałymi transferami. Dzięki temu gracz otrzyma swoje pieniądze błyskawicznie. 
 • Zaproszenia na eventy sportowe – bilety na mecze, vouchery na gale MMA, itd., to kolejna korzyść płynąca z dołączenia do usługi Betfan Concierge. 

Co sądzimy o bonusach bukmacherskich dla stałych klientów Betfan? Program Concierge dla klientów VIP tego serwisu jest całkiem solidny, natomiast nieprawdą byłoby stwierdzenie, że wyróżnia się czymś specjalnym na tle konkurentów. Co rzecz jasna nie oznacza, że nie warto z niego korzystać, gdyż po pierwsze nic to nie kosztuje, a po drugie kilka niespodzianek i udogodnień jest naprawdę ciekawych. 

Bukmacher Superbet – Super Club

Cashback do 1300 zł oraz do 200 zł na start
Ocena bukmachera
4.7
Atrakcyjne Promocje
Wysokie kursy
Streaming wydarzeń

OSuperber SuperCLUB swoich wiernych klientach nie zapomniał bukmacher Superbet. Program lojalnościowy nie przewiduje jednak nagradzania typerów online, lecz mogą do niego dołączyć jedynie gracze obstawiający swoje kupony w jednym ze stacjonarnych punktów Superbet. 

Na czym polega Super Club Superbet? To program lojalnościowy nagradzający aktywnych klientów. Gracz sam wyraża chęć uczestnictwa w promocji i składa wniosek o wydania specjalnej karty członkowskiej, na której będą gromadzone punkty lojalnościowe. Im więcej zakładów postawi gracz, tym więcej punktów na karcie, które następnie można wymieniać na e-vouchery i płacić nimi za kolejne zakłady.

Mało tego! Zeskanowanie kuponów o łącznych stawkach przekraczających wartość 500 PLN sprawia, że punkty za każdy kolejny kupon naliczane są podwójnie! Na co mogą liczyć gracze posiadający kartę Super Club? Chociażby na cashback bonus o wartości 10% obstawionych w przeszłości kuponów, dzięki czemu część środków zainwestowanych przez gracza wraca do jego portfela. 

Co sądzimy o programie Super Club od bukmachera Superbet? Jego zasady prezentują się lepiej niż korzystnie z punktu widzenia typerów i bardzo przypadła nam do gustu koncepcja wracającej na konto gotówki. Aby jednak nie było zbyt różowo, to kompletnie nie rozumiemy zamysłu twórców tego programu lojalnościowego dotyczącego możliwości skorzystania z promocji tylko przez graczy stacjonarnych. Według nas bukmacher powinien również docenić typerów online, co mamy nadzieję wkrótce się stanie. 

Bukmacher forBET – VIP Club

Pakiet powitalny do 2000 zł
Ocena bukmachera
4.9
Szeroki wybór zakładów
Zakłady na żywo
Dostępne zakłady e-sport

Forbet VIP CLUBBardzo solidna promocja lojalnościowa spotka aktywnych graczy na stronie bukmachera forBET. Serwis nazwał swój program forBET VIP Club, a obecność w nim jest równoznaczna m.in. z:

 • Pomocą osobistego opiekuna – do konta gracza VIP zostanie przydzielony jeden z managerów forBET, który będzie na każde zawołanie typera i pomoże mu rozwiązać każdy problem oraz zorganizuje wejściówki na jakiś ciekawy mecz lub inne wydarzenie sportowe. 
 • Darmowymi biletami na mecze – najaktywniejsi z aktywnych członków forBET VIP Clubu otrzymają darmowe wejściówki na wybrane mecze lub wydarzenia kulturalne. 
 • Szybką autoryzacją – każdy posiadacz statusu VIP ma możliwość obstawiania kuponów w forBET po znacznie wyższych stawkach, a jego wysoki zakład będzie rozpatrzony znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku standardowej procedury w takiej sytuacji. 

Jak dołączyć do programu lojalnościowego forBET VIP Club? Bukmacher bardzo jasno określa warunki uczestnictwa i bierze pod uwagę trzy aspekty, tj. aktywność typera, dokonywane przez niego obroty na koncie oraz wysokość i częstotliwość wpłat. 

Jeśli zatem gracz regularnie obstawia zakłady w forBET, a jego miesięczne obroty oscylują wokół kwoty 10,000 PLN to może on się spodziewać zaproszenia do VIP Clubu. Początkowo gracz będzie na tzw. okresie próbnym, a jeśli jego aktywność zadowoli włodarzy forBET, wówczas otrzyma status pełnoprawnego członka klubu. Można również wysłać swoją kandydaturę na adres mailowy [email protected] i czekać na pozytywną weryfikację pracowników bukmachera. 

Co najbardziej podoba nam się w programie lojalnościowym od bukmachera forBET? Nie zagłębiając się w szczegóły – wszystko! Widać jak na dłoni, że firma bardzo docenia stałych klientów, a warunki dołączenia do promocji nie są zbyt wygórowane i gwarantują dostęp do atrakcyjnych promocji oraz nagród. 

Bukmacher LV Bet – Program VIP

Pakiet powitalny do 3333 zł
Ocena bukmachera
4.7
Dostępne zakłady e-sport
Szeroki wybór zakładów
Super aplikacja mobilna

LVBET VIP programStandardowy program lojalnościowy czeka na wszystkich aktywnych graczy u bukmachera LV Bet. Podobnie jak w przypadku większości legalnych konkurentów na polskim rynku dołączyć do niego mogą wyłącznie typerzy zaproszeni przez pracowników bukmachera, a takie zaproszenie jest nagrodą za aktywne i regularne obstawianie zakładów w LV Bet.

Aby było to możliwe należy podać swoje aktualne dane kontaktowe oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości od LV Bet. Jakich udogodnień mogą oczekiwać członkowie Klubu VIP u bukmachera LV Bet? Będą to m.in.:

 • Indywidualna obsługa – gracz otrzyma indywidualnego opiekuna, managera LV Bet, który będzie wyłącznie do jego dyspozycji i to z nim będzie mógł się kontaktować typer w przypadku jakichkolwiek niejasności. 
 • Bilety na wydarzenia sportowe – najbardziej aktywni klienci bukmachera LV Bet będą mieli możliwość skorzystania z zaproszenia na wybrany mecz, wyścig, galę lub inne wydarzenie sportowe. 
 • Wyjątkowe promocje – gracze ze statusem VIP otrzymają dostęp do wszystkich standardowych bonusów bukmacherskich oraz możliwość wzięcia udziału w ekskluzywnych promocjach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, dedykowanych wyłącznie im. 
 • Błyskawiczne wypłaty wygranych środków – przelewy zlecone przez graczy VIP będą pojawiały się na ich kontach bankowych w mgnieniu oka. 
 • Priorytet zgłoszeń – każdy wniosek i zapytanie zadane w Biurze Obsługi Klienta będzie rozpatrywany poza kolejnością. 
 • Eventy dla członków Klubu VIP – typerzy posiadający status VIP-a w LV Bet będą mieli możliwość poznania swoich kolegów po fachu na specjalnie w tym celu zorganizowanych galach, często połączonych z jakimś popularnym wydarzeniem sportowym. 

Lojalnościowy program VIP od bukmachera LV Bet zasługuje według nas na spore słowa uznania. Z kilku powodów. Przede wszystkim aktywni typerzy dostaną wszystkie te udogodnienia, opcje, bonusy i promocje bukmacherskie, które są dostępne w pozostałych serwisach z czołówki rankingu legalnych operatorów. Tym co z kolei wyróżnia LV Bet jest znakomity pomysł organizowania bankietów dla wszystkich członków VIP, co uznajemy za fantastyczny pomysł i okazję do wymiany doświadczeń z najlepszymi graczami. 

Bukmacher Etoto – Liga VIP

200% do 200zł Bonus Powitalny
Ocena bukmachera
4.8
Zakłady na żywo
Szybkie wpłaty i wypłaty
Legalny polski bukmacher

ETOTO VIP programKażdy aktywny typer obstawiający swoje kupony w Etoto ma szansę dołączyć do Ligi VIP, czyli elitarnego grona klientów mających dostęp do najnowszych produktów i najlepszych bonusów bukmacherskich. Czym musi się wykazać gracz, aby Etoto zmieniło status jego konta? Sam bukmacher na swojej stronie internetowej pisze, że najbardziej ceni:

 • Lojalność i wynagradza typerów, którzy są z nim od lat.
 • Częstotliwość, czyli regularne logowanie się na koncie gracza.
 • Zaangażowanie, a mianowicie częste depozyty i wysokie obroty.
 • Zakłady, czyli rodzaje i styl obstawiania kuponów. 

Skoro wiemy, czego oczekuje bukmacher to sprawdźmy, co daje w zamian. Jakie korzyści płyną z przynależenia do Ligi VIP w Etoto? Oto kilka najważniejszych udogodnień:

 • Priorytetowe wypłaty – wypłata wygranych środków może zostać zrealizowana nawet kilka minut po zleceniu. 
 • Osobisty asystent – wyszkolony manager będzie do dyspozycji gracza o każdej porze i rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące konta. 
 • Bonus powitalny – na powitanie z Ligą VIP każdy nowy członek otrzyma specjalny bonus powitalny. 
 • Oferty i bonusy spoza standardowej oferty – lepsze promocje oraz wyższe bonusy dla członków Ligi VIP. 
 • Bonusy urodzinowe – specjalne promocje bukmacherskie w dniu urodzin. 
 • Wyjazdy VIP – mecze, koncerty, luksusowe wakacje – vouchery na każde z tych wydarzeń są do zgarnięcia dzięki promocjom okolicznościowym od bukmachera Etoto. 

Klub lojalnościowy Liga VIP od bukmachera Etoto zbiera bardzo pozytywne opinie wśród graczy, a na bazie naszych testów doskonale wiemy dlaczego. Najbardziej aktywni typerzy mogą się poczuć bardzo docenieni, wręcz dopieszczeni przez ten serwis, a osobisty asystent stanie na głowie, żeby emocje i nerwy związane z wynikiem obstawianego meczu były jedynymi w trakcie przygody gracza z bukmacherem Etoto. 

Bukmacher PZBuk – Klub VIP i Sklep Gracza

Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
Ocena bukmachera
4.9
Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
27 różnych dyscyplin sportowych
Dostępne zakłady e-sport

Mechanizm lojalnościowych promocji dla aktywnych klientów PZBuk jest jasny i klarowny – gracze obstawiający regularnie zakłady będą otrzymywali punkty, które następnie można zamienić w Sklepie Gracza na darmowe freebety i inne bonusy. PZBuk podał dokładny taryfikator, dzięki któremu punkty lojalnościowe nie są naliczane według “widzi mi się” bukmachera, lecz według precyzyjnego schematu. 

Mało tego! Punkty można otrzymać nie tylko za regularne zakłady, lecz także za inne aktywności na swoim koncie gracza w PZBuk. Przykładowo:

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Weryfikacja dokumentów – 500 punktów
 • Depozyt – 50 punktów za każde wpłacone 50 PLN
 • Pierwsza wypłata – 100 punktów

Również punkty za kupony naliczane są według klarownego schematu, a gracz otrzymuje określoną pulę punktów za każde obstawione 5 PLN. Przykładowo:

 • Kupon z 1 zdarzeniem – 10 punktów
 • Kupon z 2 zdarzeniami – 20 punktów
 • Itd., itd. 

Najbardziej aktywni gracze otrzymają również możliwość skorzystania z dedykowanych specjalnie im najlepszych bonusów i promocji bukmacherskich, dlatego program lojalnościowy od PZBuk otrzymuje w trakcie naszych testów maksymalne noty. Wszystko jest tu na swoim miejscu, zasady są jasne i klarowne, a poza tym szalenie podoba nam się to, że warunki nie są “naginalne”, lecz totalnie sztywne. Gracz doskonale wie co i za co otrzyma i uznajemy to za bardzo uczciwe postawienie sprawy.

Bukmacher Fuksiarz

Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
Fuksiarz
4.7
Szeroki wybór promocji dla nowych
Popularne i korzystne motody płatności
Bogata oferta wydarzeń sportowych

Na ten moment żadnego programu lojalnościowego dla swoich aktywnych klientów nie przygotował bukmacher Fuksiarz. Podejrzewamy, że to niedociągnięcie wynika z niezbyt długiego stażu na rynku, a nasze przypuszczenia potwierdziła rozmowa z konsultantem na czacie. Pracownik serwisu odpowiedział nam, że trwają zaawansowane prace nad wdrożeniem ulepszonych promocji i produktów dla graczy VIP i są one kwestią bliższej, niż dalszej przyszłości. 

Póki co nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu zorganizować sobie dodatkowe środki na grę we Fuksiarzu i poczuć się jak klient VIP. Mamy na myśli chociażby możliwość odzyskania nawet 12% stawki za każdy przegrany kupon aż do 500 PLN, okazję do obstawiania meczów z udziałem ulubionych zespołów po najwyższych kursach z promocją Mega Kursy Boost, a także przedwczesne rozliczenie kuponu przy korzystnym wyniku niezależnie od rezultatu końcowego.  

Bukmacher Fortuna – Fortuna Klub Plus

Fortuna VIP programJeden z najlepszych programów lojalnościowych czeka na każdego gracza w Fortunie. Z jednej strony klienci tego bukmachera mają możliwość zgarniania regularnych bonusów, a z drugiej do programu może dołączyć każdy typer posiadający aktywne konto gracza.  Za to spory plus!

Jak dołączyć do Fortuna Klub Plus? To bajecznie proste! Wystarczy rejestracja konta i regularne obstawianie zakładów. Za każde 2 PLN zagrane na kuponie gracz otrzymuje 1 punkt FKP, a maksymalna pula dzienna to 300 punktów FKP na głowę. Po uzbieraniu odpowiedniej puli punktów gracz może odwiedzić E-Shop na stronie Fortuny i wymienić punkty na jeden z dostępnych bonusów. 

Fortuna podaje dokładny cennik poszczególnych promocji, co przypomina standardowy sklep internetowy. Wchodzisz, sprawdzasz ceny poszczególnych produktów i kupujesz je za punkty FKP. Przykładowo:

 • Bonus bez ryzyka 20 PLN – koszt 2100 punktów FKP
 • Bonus od obrotu 50 PLN – 4900 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 100 PLN – 8100 punktów FKP

Nasz werdykt w pełni pokrywa się ze znakomitymi opiniami graczy na temat Fortuna Klub Plus. Ten jeden z liderów polskiego rynku staje na wysokości zadania również jeśli chodzi o program lojalnościowy, a każdy stały klient Fortuny regularnie obstawiający zakłady z pewnością nigdy nie będzie narzekał na brak darmowych środków w budżecie. 

Bukmacher STS – Strefa VIP

Jak na jednego z liderów polskiego rynku przystało solidną promocję lojalnościową oddaje w ręce swoich klientów bukmacher STS. Serwis nazwał swój program Strefą VIP, a żeby tam się dostać trzeba zasłużyć sobie na specjalne zaproszenie od pracowników STS. Jak to zrobić? Czym musi wykazać się gracz?

Bukmacher ceni dwie kwestie, tzn. lojalność oraz aktywność. W największym skrócie szansę na dołączenie do Strefy VIP mają zatem typerzy, którzy od wielu lat regularnie obstawiają swoje zakłady w STS. Bukmacher nie wymaga od nich nie wiadomo jak wysokich stawek lub nadzwyczajnej skuteczności na kuponach. Wystarczy po prostu regularnie grać w STS. 

Co można dostać w zamian? Jakie udogodnienia czekają na członków Strefy VIP u bukmachera STS? Najważniejsze z nich to m.in.:

 • Priorytetowa obsługa – dostęp do Biura Obsługi Klienta 24h na preferencyjnych warunkach, bez konieczności czekania na wolnego konsultanta. 
 • Błyskawiczna autoryzacja – kupony nawet za wysokie stawki będą akceptowane znacznie szybciej, a członkowie Strefy VIP w STS mogą obstawiać zakłady za znacznie wyższe stawki, niż “zwykli” gracze. 
 • Bilety na wydarzenia sportowe – bukmacher STS od lat jest jednym z głównych partnerów piłkarskiej reprezentacji Polski, dzięki czemu najbardziej aktywni klienci tego serwisu mogą na żywo obejrzeć Lewego i spółkę w akcji. Oczywiście w programie lojalnościowym STS dostępne są również wejściówki na inne popularne mecze i wydarzenia sportowe. 

Jak oceniamy Strefę VIP od bukmachera STS? Jak na tle legalnych konkurentów w Polsce wypadają promocje lojalnościowe od tego operatora? Bardzo solidnie! Aktywni typerzy poczują się w STS mocno docenieni, a do ich konta regularnie dopisywane będą rozmaite bonusy i nagrody rzeczowe. 

Czy warto korzystać z bonusów lojalnościowych? 

Podsumowując kwestię najlepszych bonusów lojalnościowych od topowych bukmacherów z licencją – czy warto z nich korzystać? Czy warto brać udział w programach VIP na stronach legalnych operatorów? Tak, tak i jeszcze raz tak!

Z jednej prostej przyczyny – gracz niczym nie ryzykuje i nie musi robić nic ponadto, co robi na co dzień, a mianowicie wystarczy regularnie obstawiać kupony i być aktywnym graczem. Generalnie jest to klasyczna sytuacja win – win. Aktywny typer zgarnia darmowe środki na dalszą grę, a bukmacher pozyskuje lojalnego i wiernego klienta, który odpowiednio doceniony będzie obstawiał kupony w danym serwisie przez długie lata. 

Na koniec życzymy Wam (i sobie) tego, aby jak najwięcej legalnych bukmacherów doceniło Wasze starania i zaprosiło Was do uczestnictwa w ich programie VIP. Dlaczego? Z prostej przyczyny! Gdyż to będzie znaczyło, że pisanie naszych poradników typera ma sens i z dnia na dzień stajecie się coraz lepszymi graczami. 

Bonusy lojalnościowe od legalnych bukmacherów – FAQ

Posiadacz takiego konta ma dostęp do poszczególnych produktów bukmachera na preferencyjnych warunkach (np. błyskawiczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta). 

To zależy od operatora. W niektórych serwisach każdy gracz z aktywnym kontem może dołączyć do programu lojalnościowego, a u niektórych bukmacherów typer musi “zasłużyć” sobie na status klienta VIP. 

Punkty można wymieniać na stronie bukmachera na darmowe zakłady i bonusy. Więcej szczegółów w tekście powyżej.

Bardzo trudny wybór, natomiast w trakcie naszych testów bardzo do gustu przypadł nam Klub VIP od bukmachera PZBuk. Wszystkie warunki promocyjne są bardzo jasne i klarowne, dlatego nawet początkujący typerzy nie będą mieli problemu z ich zrozumieniem. Bardzo dobre opinie wśród graczy zbiera program lojalnościowy od Fortuny. 

Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!