Czy pojawi się banknot 1000 zł? Zakłady STS

Spis treści

  Czy w Polsce pojawi się banknot 1000 zł? Zakłady specjalne od bukmachera STS

  W dobie szalejącej nie tylko w naszym kraju inflacji pieniądze tracą swoją nominalną wartość w zastraszającym tempie. Właśnie to zjawisko społeczno – ekonomiczne postanowili wziąć na warsztat analitycy legalnego bukmachera STS, a efektem ich analizy jest bardzo ciekawy rynek zakładów specjalnych. 

  Bukmacher STS to nie tylko znakomite zakłady sportowe!

  Legalny bukmacher STS to od przeszło dwóch dekad znak rozpoznawczy polskich zakładów sportowych. Pomimo tylu lat działalności ta firma to ciągle jeden z najchętniej wybieranych serwisów przez typerów w naszym kraju, a liczba klientów STS rośnie z każdym rokiem. 

  Co na to wpływa? Z pewnością jednym z głównych atutów STS jest znakomita oferta zakładów sportowych. Bukmacher pokrywa szeroki wachlarz dyscyplin i wydarzeń, a wśród graczy utarła się opinia, że jeśli jakikolwiek bukmacher wystawia swoje kursy na dane wydarzenie, to na pewno będą one dostępne również na stronie STS. STS zakłady specjalne -banknot 1000 PLN

  STS to jednak nie tylko zakłady sportowe. To także dbanie o polski sport, czego efektem jest stała współpraca z piłkarską reprezentacją Polski oraz kilkoma drużynami PKO Ekstraklasy. To wreszcie całe mnóstwo ciekawych zakładów specjalnych, które nie zawsze dotyczą tylko i wyłącznie świata sportu. 

  Specjalnością firmy STS są zakłady specjalne ocierające się o szeroko rozumiany showbiznes, a także politykę. Stąd chociażby kursy na Taniec z Gwiazdami, Plebiscyt na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego, czy chociażby rozmaite scenariusze dotyczące internetowych celebrytów. 

  Z kolei jeśli chodzi o wydarzenia polityczne, to w STS obstawicie zakłady nie tylko na wybory w kilku krajach, ale nawet będziecie mogli wytypować jakich kandydatów wskażą poszczególne partie. 

  Kiedy pojawi się banknot 1000 zł? Kursy bukmachera STS

  Przeglądając ofertę zakładów politycznych od bukmachera STS w oko wpadł nam jednak inny rynek. Jak zapewne wiecie świat ogarnęła galopująca inflacja, a Polska nie stanowi wyjątku na mapie. Jak podał Główny Urząd Statystyczny w sierpniu 2022 roku ceny dóbr i usług konsumpcyjnych były o 16,1% wyższe, niż w analogicznym okresie rok wcześniej. 

  To sprawia, że wartość złotówki leci na łeb na szyję, a przekładając to na bardziej ludzki język, to za tę samą kwotę możemy kupić znacznie mniej rzeczy, niż jeszcze jakiś czas temu. Co prawda prezes NBP zapewnia, że nad wszystkim panuje, jednak niektóre dane zdają się mówić coś zupełnie innego! 

  Przykładowo – w skali roku mąka podrożała o ponad 44%, cena cukru wzrosła o 109%, a rekordzista opał podrożał o ponad 156% w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku. W tej sytuacji może się okazać, że niebawem Narodowy Bank Polski będzie zmuszony zastanowić się nad emisją nowego banknotu.

  I właśnie taki scenariusz wziął na warsztat legalny operator zakładów, firma STS. W sekcji WYDARZENIA analitycy tego bukmachera pytają swoich klientów, czy przed 2028 rokiem w Polsce pojawi się banknot o nominale 1000 zł. 

  Co prawda kurs na taki scenariusz zdaje się sugerować, że nie jest to żadnym pewniakiem, jednak z drugiej strony nie jest on na tyle wysoki, aby wierzyć, że taka historia jest czymś absolutnie niemożliwym! banknot 1000 PLN zakłady

  Oferta powitalna STS – trzy bonusy na start i aż 1660 zł do zgarnięcia

  Nawet jeśli wspomniany przed momentem banknot 1000 zł pojawi się niebawem w obiegu, to i tak nie okaże się on wystarczająco wartościowy, aby wypłacić cały bonus powitalny od bukmachera STS. Serwis posiada jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów na start na polskim rynku, a do zgarnięcia są aż trzy bonusy dla nowych graczy. 

  • Bukmacher STS – bonusy od trzech pierwszych depozytów aż do 1500 zł

  Każdy z trzech pierwszych depozytów po rejestracji konta gracza w STS nagradzany jest darmowymi środkami. Do zgarnięcia jest kolejno 300 zł, 500 zł i 700 zł, a każdy kolejny bonus staje się aktywny dopiero po dokonaniu obrotu darmowymi środkami pochodzącymi z poprzedniego. Za każdym razem bukmacher wymaga dokonania obrotu depozytem 1x na kuponach z kursem min. 1.91, co uwalnia kolejną transzę darmowych środków. 

  • Promocja na start STS – zakład bez ryzyka za kod promocyjny aż do 100 zł

  Premierowy kupon po rejestracji konta w STS to zakład bez ryzyka, za który można odzyskać kasę w przypadku niepowodzenia. Warunkiem jest wykorzystanie kodu promocyjnego STS100 oraz depozyt min. 50 zł. Warto pamiętać, że bukmacher nie zwraca całej stawki, lecz potrąca 12% podatek obrotowy, a zatem polując na pełny cashback należy zagrać pierwszy kupon w STS za min. 114 zł. 

  • Bonus powitalny STS – freebety za zadania 60 zł

  Każdy z trzech pierwszych depozytów po założeniu konta w STS nagradzany jest nie tylko bonusem od wpłaty, ale również darmowymi freebetami. No, prawie darmowymi… Za każdym razem bukmacher wymaga bowiem od gracza wykonania określonych zadań (np. postawienia zakładu na żywo lub stworzenie kuponu za pomocą aplikacji mobilnej). Wykonanie wszystkich zadań po kolei sprawia, że do konta zostaje dopisany freebet bonus 60 zł, który można przeznaczyć na dalszą grę w STS. STS zakład bez ryzyka 100 PLN

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!