Legalne Obstawianie logo

O Nas: Sprawdź Kim Jesteśmy

Dobrze wiemy, jak trudno jest wybrać solidnego bukmachera. W Internecie dostępne są dziesiątki portali umożliwiających obstawianie zakładów online, ale nie każdy jest sobie równy. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć ten portal zawierający praktyczne recenzje, poradniki i oceny bukmacherów. Legalne-obstawianie.pl to czołowy polski portal specjalizujący się w zakładach sportowych, dzięki któremu poznacie wszystko co powinni wiedzieć pasjonaci bukmacherstwa. Nasza strona działa od roku 29 stycznia 2018, posiadamy zatem już kilkuletnie doświadczenie, jednak nasza historia sięga znacznie głębiej. Od wielu lat tematem przewodnim wśród naszych naczelnych redaktorów: Bogusza Nowaka i Albina Kowalskiego jest sport. Zakłady bukmacherskie, metody typowania, informacje o drużynach skupiały się wokół myśli o stworzeniu profesjonalnej strony internetowej skupionej wokół legalnego obstawiania.

Dowiecie się tutaj wszystkiego o typowaniu popularnych dyscyplin, zdobywaniu bonusów, a nawet o zagadnieniach regulaminowych. Co więcej polecani przez nas bukmacherzy działają wyłącznie legalnie, bo zależy nam na uczciwej i wiarygodnej rozgrywce dla każdego. Z naszej bazy wiedzy skorzystają zarówno żółtodzioby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zakładach sportowych, jak i ci którzy typują już od lat. W portalu legalne-obstawianie.pl znajdziecie więc regularnie aktualizowane recenzje bukmacherów oraz przewodniki, które ułatwią Wam zrozumienie jak działają zakłady sportowe i które przybliżą was do wygranych. Sprawdź zatem, co sądzą profesjonaliści i zobacz kim jesteśmy.Legalne obstawianie O nas

Recenzje bukmacherskie

Bogate doświadczenie w zakresie recenzji portali bukmacherskich pozwala nam na dokładną analizę każdego portalu. Dzięki temu sam zdecydujesz, czy warto się zarejestrować. Kryteria oceny jakie stosujemy w naszych recenzjach są bardzo szczegółowe i nie zajmujemy się powierzchowną oceną, wymieniając tylko wartość bonusu. Zamiast tego, opisujemy dokładnie dostępne metody płatności, zakres gier, możliwość typowania na żywo oraz bezpieczeństwo. Jeśli występuje oferta specjalna, przedstawiamy ją, abyście mogli od razu przejść do bukmachera i skorzystać z niej podczas rejestracji. Witryny bukmacherskie sprawdzamy zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na stacjonarnych komputerach. Każda recenzja kończy się sekcją FAQ, w której zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące każdego bukmachera.

Co ważne, zachowujemy maksimum obiektywizmu. Nie jesteśmy związani bezpośrednio z żadnym bukmacherem i działamy jako niezależny portal. Oceny przypisujemy tylko w oparciu o dokładne testy, przeprowadzane przez kilka osób z naszego zespołu. W rezultacie w naszym rankingu znajdują się tylko tacy bukmacherzy, w których sami chcemy zagrać. Jesteśmy też całkowicie transparentni jeśli chodzi o metody oceny i przeczytasz onic poniżej.

Jak oceniamy bukmacherów

Naszym celem w pisaniu recenzji o legalnych bukmacherach jest przedstawienie rzetelnych informacji z perspektywy gracza. Zależy nam, abyś znalazł u nas tylko praktyczne wiadomości na temat interesującego Cię buka. Pierwszym kryterium jest legalność sportowego operatora. Znajdziesz u nas opinie jedynie na temat licencjonowanych bumacherów. Posiadamy doświadczenie, któremu możesz zaufać, ale najważniejsze jest to, że przy pisaniu recenzji testujemy prktycznie wszytskie istotne aspekty każdego bukmachera. Sprawdzamy zakłady, czas wypłat, metodę wpłat i wypłat, bonusy i inne interesujące każdego gracza funkcje dostępne aplikacje czy kody bonusowe.

Najważniejsze kryteria brane pod uwagę przy pisaniu recenzji to:

1-Zaufanie3-Bonusy4-Wsparcie5-Płatności

 

Praktyczne wskazówki dla każdego

Profesjonalni typerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że aby osiągnąć wysoki poziom i zwiększyć swoją szansę na wygraną, musisz cały czas się uczyć. Bazując tylko na szczęściu, daleko nie zajedziesz w zakładach bukmacherskich. Skuteczna gra wymaga wdrożenia planu oraz przemyślanej i mądrej rozgrywki. Naszą rolą jest natomiast przedstawienie zasad gry, możliwych strategii, typów wydarzeń oraz funkcjonalności u bukmachera.

Nasze przewodniki pozwolą Wam poznać reguły typowania zakładów sportowych. Zobaczycie tu, co można zrobić, aby zwiększyć szanse na wygraną. Dowiecie się też z jakich bonusów skorzystać, aby zyskać dodatkową kasę na rozgrywkę. Cała ta wiedza dostępna jest bez zobowiązań dla każdego gratis!

Zgarnij z nami bonusy

Niemało miejsca poświęcamy bonusom na zakłady bukmacherskie. Możecie tu przeczytać informacje na temat wielu rodzajów premii. W portalu legalne-obstawianie.pl zamieściliśmy informacje o bonusach bez depozytu, depozytowych, cashbacku, premiach typu match day, bonusach kumulacyjnych, powitalnych i wielu innych. Z nami bardzo łatwo zdobyć te bonusy, bo wystarczy przejść do wybranego bukmachera, klikając w przycisk i wypełnić formularz rejestracyjny. Informacje o bonusach są aktualne, bo współpracujemy z czołowymi legalnymi polskimi bukmacherami, dostarczającymi te dane. Dzięki temu wyprzedzamy inne portale, mogąc zaproponować najnowsze premie dla graczy zakładów sportowych. Skorzystaj z możliwości, jakie oferujemy i zgarnij bonusy, rejestrując się u najlepszych bukmacherów.

Dlaczego warto korzystać z legalne-obstawianie.pl

Nie jesteś jeszcze przekonany? Sprawdź w takim razie te cztery argumenty, dlaczego warto korzystać z naszego portalu:

  1. Kompetentne recenzje bukmacherów. Naszym czytelnikom możemy zaproponować recenzje na wysokim poziomie. Szczegółowo sprawdzamy i oceniamy bukmacherów. W naszych recenzjach znajdziesz informacje na temat zakresu zakładów, kanałów płatniczych czy aplikacji mobilnej, przedstawiamy tu też wiele detali, jakie trudno znaleźć w innych portalach o tematyce bukmacherskiej – a to wszystko obiektywnie i rzetelnie.
  2. Bonusy czekają. Dzięki współpracy z bukmacherami jako pierwsi możemy informować o premierowych ofertach i wchodzących na rynek bukmacherach. Znajdziesz tu też dostępne czasowo premie do wpłaty oraz zakłady bez ryzyka. Najnowsze dane i wiele ofert specjalnych pozwoli Ci z łatwością porównać dostępnych bukmacherów i wybrać dokładnie takiego, który będzie całkowicie odpowiadał twoim potrzebom.
  3. Poradniki bukmacherskie dla każdego. Nasze wskazówki i porady pomogą każdemu zyskać więcej na zakładach sportowych. Przedstawiamy tu nie tylko teoretyczne aspekty zakładów sportowych, lecz także praktykę na podstawie wielu lat naszych doświadczeń. A wy możecie zdobyć tu wiedzę, która pomoże Wam w osiągnięciu większej rentowności rozgrywania zakładów.
  4. To wy jesteście ważni. Numerem jeden są dla nas gracze. Bierzemy pod uwagę oczekiwania oraz potrzeby i przedstawiamy tylko takich bukmacherów, u których uwielbiamy grać. Sami jesteśmy pasjonatami sportu i dlatego możemy dać Wam obiektywne opinie i rzetelne informacje.

spełniać legalny bukmacherTylko legalni bukmacherzy

Pisząc nasze recenzje, bierzemy pod uwagę wyłącznie legalnych bukmacherów. To dlatego, że tylko taki bukmacher, który posiada licencję ważną na terenie Polski nie naraża Was na dodatkowe kary. Dzięki temu zdobywacie pewność, że zakłady będą rozgrywane uczciwie i że pieniądze przez was wpłacone trafią do budżetu państwa, a nawet do waszych ulubionych drużyn, które sponsorują bukmacherzy.

Kryteria oceny zawężamy też do bukmacherów oferujących wiele gier, dobre bonusy, a nawet solidne techniczne zabezpieczenia. Opisywani tu bukmacherzy działają już od wielu lat – niektórzy nawet niemal od trzydziestu lat. Wszyscy bukmacherzy których rekomendujemy, prowadzą solidną działalność i nie zaliczyli poważnych incydentów i awarii technicznych, które mogły narazić klientów na utratę pieniędzy. Stosują oni też politykę odpowiedzialnego hazardu, pomagając w walce z uzależnieniami. Znajdź solidnego bukmachera, wybierając z naszej listy!

GIG Legalne-obstawianie.plLegalne-obstawianie.pl jest marką należącą do Gaming Innovation Group

GIG to jedna z największych platform, która obejmuje każdy aspekt usług Gamingowych i bukmacherskich świadczonych w Polsce i za granicą. Legalne-obstawianie.pl to marka GIG, która koncentruje się na legalnym obstawianiu, zakładach sportowych oferowanych przez licencjonowanych bukmacherów. Zawiera najnowsze wiadomości na temat bukmacherów, promocji, bonusów bukmacherskich oraz porady dotyczące typowania wydarzeń sportowych. Zatem z dumą Legalne-obstawianie.pl przedstawiające recenzje legalnych bukmacherów jest częścią GIG.

Gaming Innovation Group w pierwszej trójce w EGR Power Affiliates w 2021 r.

GIG MEDIA #3Ranking partnerów GIG media power Gaming Innovation Group znalazł się w pierwszej trójce w tegorocznym rankingu Power Affiliate Rankings 2021! GIG został ogłoszony w tym roku jedną z najszybciej rozwijających się firm stowarzyszonych w branży igamingowej na świecie, a jako zespół Legalne-obstawianie.pl jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tej innowacyjnej i zrównoważonej firmy! Dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i stałemu wzrostowi zespół Legalne-obstawianie.pl będzie nadal przyczyniał się do ogólnej doskonałości GIG.

Biura Gaming Innovation Group

Malta                                                                                                                               Dania
Gaming Innovation Group                                                                                                  Rebel Penguin ApS
@GiG Beach                                                                                                                           Nannasgade 28
Triq Id-Dragunara                                                                                                                2200 Kopenhaga N
Saint Julian’s STJ 3148

biuro GIGbiuro GIG2

Informacje kontaktowe:

E-mail: [email protected]
Strona: https://www.gig.com/

Typuj z nami i wygrywaj

Specjalizujemy się w zakładach sportowych, a nasz liczny zespół dostarcza różne aspekty oceny bukmacherów. Od bonusów przez zakres zakładów, aż po regulaminowe kwestie prawne, nie pomijamy niczego. Skorzystaj z naszej wiedzy i wybierz bukmachera dla siebie, zapoznając się z obecnymi w portalu legalne-obstawianie.pl recenzjami. Sprawdź, jak niewiele dzieli Cię od zakładów sportowych online i zabaw się z nami teraz.

Przypominamy, że serwis Legalne-obstawianie.pl zamiesza linki afiliacyjne. Oznacza to, że logując się za ich pomocą i dokonując wpłaty, nasz serwis pobiera prowizję.

Szukając informacji na naszej stronie pamiętaj o funkcji wyszukiwania przy użyciu lupy. Polecamy także zakładki znajdujące się w stopce naszej strony:

Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.