Forbet

Last updated: 09/02/2023
info-logo General Information
📅 Rok powstania 2016
📃 Licencja

Ministerstwa Finansów

📧 Email
💶 Minimalny depozyt 20 zł
Wypłata Do 5 dni
gift-logo Informacje o bonusie
💲 Bonus 2000PLN
✔️ Bonus Percentage 100%
💱 Turnover 2x
🎰 Freespins -
📜 Bonus Code -
card-logo Metody płatności
DotPay
Mastercard
Paysafecard
payU
skycash
See All
Spis treści

  ForBET Ocena

  Zaufanie
  5/5
  Oferta
  4.9/5
  Bonusy
  4.9/5
  Obsługa klienta
  5/5
  Płatności
  4.8/5

  ForBET Bukmacher: Recenzja

  Sięgnij po rewelacyjne bonusy z ForBET i sprawdź, dlaczego polecamy tego bezpiecznego bukmachera. Starannie przetestowaliśmy funkcjonalności jakie oferuje ForBET bukmacher i w poniższej recenzji przedstawiamy mocne i słabsze strony tego operatora zakładów sportowych.

  forbet

  ForBET: Duży wybór zakładów i dobre kursy, opinia

  ForBET działa na naszym rynku jako legalny w Polsce bukmacher z wieloletnim doświadczeniem. Jest między innymi sponsorem zespołów Ekstraklasy Raków Częstochowa, a także zasłużonych drużyn takich jak Arka Gdynia i ŁKS Łódź. Firma inwestuje też w eSport, sponsorują różne zespoły graczy. To ciekawy bukmacher oferujący dobre kursy i całkiem spory wybór zakładów sportowych, a ostatnio też sport wirtualny, a nawet zakłady na gry karciane. ForBET ma też sieć punktów stacjonarnych, choć jest ich zaledwie kilkadziesiąt w całej Polsce i znajdują się raczej w małych miastach. ForBet działa w naszym kraju legalnie i posiada licencję hazardową numer PS4.6831.10.2016.

  ForBET Zalety i wady

  Plusy
  • Łatwe do spełnienia warunki obrotu bonusem
  • Wiele rodzajów premii do zgarnięci
  • Bardzo dużo dostępnych metod płatności
  Minusy
  • Nieduża liczba punktów stacjonarnych
  • Dostęp do klubu VIP tylko na zaproszenie obsługi klienta
  • Nieco przestarzały design

  ForBET plusy i minusy – omówienie

  Bukmacher forBET znajduje się na polskim rynku już od wielu lat i widać, że uczy się on na swoich początkowych błędach. Mozolnie budował on swoją markę i wydaje się w końcu, iż czekają go owocne lata. Obecnie wyróżniają go bardzo łatwe do spełnienia warunki obrotu bonusem oraz wiele bezpiecznych metod płatności. Na szczególną uwagę zasługują również liczne premie, które oferowane są dla lojalnych graczy w forBET. Występują  one cyklicznie, a dość wysokie płynące z nich benefity z pewnością pozwolą rozwinąć skrzydła niejednemu miłośnikowi hazardu. Minusy przyznaliśmy, za stosunkowo archaiczny design witryny. Po pierwszym spojrzeniu na stronę internetową forBET możemy dojść do wniosku, iż najlepsze lata ma już ona za sobą i przydałoby się jej odświeżenie. Mimo to jest uporządkowana i jeśli nie mamy artystycznej duszy, nie powinno to stanowić dla nas problemu. Drugą dość znaczną bolączką tego buka jest klu VIP, do którego możemy dostać się tylko i wyłącznie na zaproszenie obsługi klienta.

  ForBET Bonusy powitalne u bukmachera

  Liczne atrakcyjne bonusy, jakie można otrzymać za rejestrację i aktywność sprawiają, że ForBET opinie stawiają go w czołówce wśród operatorów zakładów sportowych działających w Polsce. W tej tabeli przedstawiamy bonusy, jakie w momencie pisania dostępne były na ForBET zakłady.

  Rodzaj bonusu Dla kogo jest przeznaczony Korzyści z bonusu
  Pakiet Powitalny Gracza Nowi gracze ·         Gra bez podatku przez 14 dni,

  ·         100% do depozytu do 2000 zł,

  ·         100% do depozytu do 200 zł za drugą wpłatę,

  Freebet na gry karciane Typujący wyniki gier karcianych Darmowy zakład na gry karciane na 25 zł
  Śniadanie w hotelu ForBET Gracze typujący rano Gra bez podatku pod warunkiem obstawienia od 7:30 do 10:30
  EU Masters bez ryzyka Zakłady eSportowe Zakład bez ryzyka na turniej eSportowy z polskimi drużynami
  Ranking eSportowy Zakłady eSportowe Wygrana do 10 000 złotych i fotel gamingowy
  Bonus urodzinowy Jednorazowa promocja urodzinowa Darmowy zakład na 20 złotych na urodziny
  Wirtualne II Zakłady sportów wirtualnych Podwyższone kursy na zakłady wirtualne

  Jak zdobyć bonus w ForBET?

  Aby zdobyć bonus, nie jest wymagane używanie kodów. Wystarczy zaakceptować regulamin, a także spełnić wymagania obrotu bonusem. Dla pakietu powitalnego warunki są proste. Wystarczy osiągnąć wymóg obrotu x2, a kupon AKO musi mieć kurs minimum 2.5. Dla bonusu MaxiZysk jest to kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.40, z minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

  Bonusy powitalne w ForBET

  Bukmacher ForBET – Rejestracja

  Rejestracja przebiega trzyetapowo i jest nieskomplikowana. Na początek wypełnij formularz, w którym wskażesz swój e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Następnie musisz podać dane osobowe. W ostatnim kroku podaj dane konta. Musisz także zatwierdzić zgody, w tym na regulamin bonusów. Po zarejestrowaniu konta gracza, ostatnim krokiem jest jeszcze przesłanie dowodu osobistego. Wystarczy do tego zdjęcia albo skan w dobrej jakości. ForBET bukmacher zastrzega jednak, że możesz zasłonić część danych. Muszą być widoczne imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz numer i data ważności dowodu osobistego. Po tym uzyskasz dostęp bez ograniczeń do konta i możesz wypłacać wygrane.

  forbet register

  ForBET – bonusy i oferty

  Z najciekawszych i niestandardowych ofert u ForBET bukmacher mamy bonus lojalnościowy – klub VIP. Jak można się domyślać, jest to program lojalnościowy, w którym nagrodzeni zostają aktywni gracze. Wśród korzyści można wymienić osobistego opiekuna, z którym łatwo załatwisz sprawy dotyczące konta, szybką autoryzację wysokich zagrań, a do tego otrzymasz bilety na wybrane wydarzenia sportowe, których sponsorem jest bukmacher. Jego jedyną wadą jest dostęp tylko na zaproszenie obsługi klienta. Brany jest tu pod uwagę obrót, aktywność w serwisie, a także wysokość i częstość wpłat. Zasadniczo, miesięczne depozyty powinny przekraczać 10 tysięcy złotych, abyś mógł do niego dołączyć.

  ForBET – Metody płatności i czas wypłat

  Dostępne metody wpłat w ForBET bukmacher obejmują następujące kanały płatnicze, obejmujące szybkie płatności elektroniczne, jak również popularne karty płatnicze używane w Polsce, a nawet karty przedpłacone. Są to:

  • Karty kredytowe Visa i Mastercard,
  • PayU,
  • TPay,
  • DotPay,
  • PaySafecard,
  • SkyCash,
  • Przelew bankowy.

  Wypłaty na konto można dokonać, używając do tego przelewu bankowego. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 złoty. Wypłaty są realizowane codziennie w godzinach od 9.00 do 23.00 i oczywiście do czasu wypłaty należy doliczyć jeszcze czas niezbędny przetwarzania transakcji przez bank. ForBET bukmacher udostępnia także opcję QuickPay, która pozwala na błyskawiczne zlecanie płatności, ale jest ona dostępna tylko dla niektórych banków. Na szczęście ForBET zakłady nie pobiera żadnych opłat za wpłatę i wypłatę środków.

  ForBET – Wybór wydarzeń sportowych

  Oprócz najważniejszych piłkarskich lig świata, ForBET zakłady umożliwia typowanie wielu mało znanych dyscyplin i kompletnie egzotycznych zawodów. Są to między innymi kolarstwo, szachy, czy futbol gaelicki. Wydarzeń jest być może nieco mniej niż u innych, większych bukmacherów, ale w dalszym ciągu przekraczają one nawet tysiąc jednocześnie. Bardo rozbudowana jest też sekcja eSportowa, pozwalająca typować wyniki najważniejszych zawodów w League of Legends albo Dota2.

  Na dokładkę dostajemy też możliwość typowania zakładów specjalnych, w których musisz odgadnąć jaki aktor zdobędzie nagrodę filmową, czy kto wygra wybory samorządowe w polskim mieście. Wreszcie ostatnią kategorią zakładów są coraz popularniejsze gry karciane w stylu kasynowym. Obecnie dostępna jest w ramach tych zakładów wojna, poker i blackjack, prowadzone przez sympatyczne krupierki na żywo.

  Warto podkreślić, że oferowane tu kursy są całkiem niezłe, co zwiększa potencjalny zysk z gry u tego bukmachera. Oczywiście ich kwota jest pomniejszana jeszcze o opłatę bukmacherską, ale typują rano dzięki promocji gry bez podatku można ją skompensować.

  ForBET – Typowanie na żywo

  Sekcja zakładów na żywo dostępna w ForBET jest całkiem rozbudowana. W trybie live dostępnych jest spora część spotkań, jednocześnie od kilkudziesięciu do nawet stu, w zależności od dnia. W zaplanowaniu, które zakłady warto obstawiać live pomoże wam kalendarz, zawierający wszystkie dostępne w ForBET zakłady na żywo. W niektórych przypadkach można nawet przeglądać streaming z zawodów, co pomaga w podjęciu lepszych decyzji typera. Z tym bukmacherem nie musicie więc nawet włączać EuroSportu, aby obejrzeć mecz wybranej drużyny.

  ForBET – User Experience Doświadczenie Użytkownika

  Po kilku latach na rynku bukmacher ten zdołał sobie ugruntować silną pozycję w branży hazardowej w Polsce. Zaimponował nam szczególnie wieloma metodami płatności oraz dużymi premiami do zgarnięcia. Na próżno szukać innego buka dbającego, tak bardzo o aktualizowanie swojej oferty promocyjnej. Przy każdym większym wydarzeniu ze świata sportu lub e-sportu forBET tworzy nowe, unikalne bonusy, które po spełnieniu określonych wymagań, dostają gracze. Warto również zwrócić uwagę na warunki obrotu środków, przy różnych promocjach. Są one bardzo niskie i widać wyraźnie, iż bukmacher ten stawia dobro gracza na pierwszym miejscu. W forBET znajdziemy też świetną aplikację mobilną, która prezentowała się bardzo dobrze przez cały okres trwania naszych testów. Nie było z nią żadnych problemów, a płynna rozgrywka pozwoliła nam na czerpanie ogromnej przyjemności z obstawiania kuponów. U tego buka przeszkadzał nam przede wszystkim archaiczny wygląd witryny. Wchodząc na nią, mamy wrażenie cofnięcia się w czasie przynajmniej o kilka lat, jednak patrząc na politykę rozwoju forBET, ten mały detal z pewnością w niedługim czasie zostanie poprawiony.

  Porównanie bukmacherów: forBET vs Totolotek

  Bukmacher forBET Totolotek
  Oferta powitalna 8/10 9/10
  Aplikacja na urządzenia mobilne 8.5/10 7.5/10 
  Oferta live 8.5/10 8/10
  Oferta przedmeczowa 8/10 8/10
  Design witryny 7/10 7/10
  Metody płatności 9/10 8.5/10
  Kursy 9/10 9/10
  Obsługa klienta 8/10 8.5/10
  Suma punktów 66/80 punktów 65/80 punktów

  Zarówno forBET, jak i Totolotek bukmacher są zaufanymi firmami, świadczącymi usługi typerskie od wielu lat. Oferta powitalna jest mocnym punktem obu tych podmiotów, jednak to Totolotek posiada bonus bez depozytu, który jest uwielbiany przez społeczność bukmacherską. W kwestii aplikacji na urządzenia mobilne to już forBET prezentuje się znacznie lepiej. Jego oprogramowanie nie sprawia żadnych kłopotów, a stawianie kuponów jest zawsze płynne i przyjemne, natomiast Totolotkowi w tym temacie zdarzają się niewielkie problemy. Największą jego bolączką jest optymalizacja aplikacji, która nie jest idealna, przez co starsze telefony mogą sobie z nią nie poradzić. Oferta live i ta przedmeczowa u obu buków jest przyzwoita i zawiera wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, więc większość graczy nie dopatrzy się pewnych braków. Piętą achillesową tych firm jest design ich witryn, który lekko mówiąc, nie porywa. Oczywiście ocena kwestiii estetycznych nigdy nie jest do końca obiektywna, jednak szata graficzna w obu przypadkach wydaje się nam nieco archaiczna. Pod względem metod płatności forBET i Totolotek wracają do czołówki na rynku, dając graczom wszystkie najpopularniejsze opcje na złożenie depozytu i podjęcie pieniędzy. Czas transakcji jest również satysfakcjonujący, co daje możliwość graczom szybkiego zarządzania budżetem. Jedną z najważniejszych rzeczy dla większości graczy są kursy, a te są wprost fenomenalne w obu przypadkach. To właśnie u tych dostawców zakładów sportowych bardzo często możemy znaleźć najlepsze mnożniki na dane wydarzenia, więc warto śledzić ich ofertę. Przetestowaliśmy też obsługę klienta w forBET i Totolotku. Odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie uzyskaliśmy w satysfakcjonującym czasie, a komunikacja z konsultantami była bardzo przyjemna i produktywna. 

  ForBET bukmacher –  aplikacja

  Witryna została całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Tym niemniej, możesz zdecydować się na instalację aplikacji, która pozwoli ci na zdobycie kilku dodatkowych ułatwień w typowaniu na urządzeniu z Android i iOS. Jest oczywiście całkowicie darmowa, a dzięki jej instalacji zyskasz między innymi powiadomienia o rozegranych spotkaniach z kuponu, czy dostęp do streamingu wideo ze spotkań na żywo.APLIKACJA ForBET

  SPRAWDŹ INNYCH BUKMACHERÓW:

  Bukmacher Betfan ZAGRAJ Betclic ZAGRAJ LVBet ZAGRAJ Etoto ZAGRAJ Pzbuk ZAGRAJ
  Ocena
  4.8 / 5
  Recenzja
  4.8 / 5
  Recenzja
  4.7 / 5
  Recenzja
  4.8 / 5
  Recenzja
  4.9 / 5
  Recenzja
  Bonus Odbierz bonus 200% do300 PLN Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty Pakiet powitalny do 3333 zł 200% do 200zł Bonus Powitalny Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
  Zalety Szybkie wypłaty Doskonała obsługa Świetne promocje na start Legalny polski bukmacher Szybkie wpłaty i wypłaty Zakłady na żywo Dostępne zakłady e-sport Szeroki wybór zakładów Super aplikacja mobilna Zakłady na żywo Szybkie wpłaty i wypłaty Legalny polski bukmacher Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów 27 różnych dyscyplin sportowych Dostępne zakłady e-sport
  Płatności

  FAQ : Często zadawane pytania o ForBET

  Dla zakładów sportowych to zaledwie 1 złoty, natomiast jeśli chodzi o gry karciane, wymagane jest postawienie minimum 5 złotych. Nie trzeba więc dużych kwot, aby bawić się z ForBET.

  Jeden kupon zwykły może zawierać maksymalnie 32 zdarzenia. Natomiast jeśli chodzi o kupony systemowe, zdarzeń może być 14, a pozostałe będą liczone jako tak zwane pewniaki.

  Tak. W ten sposób możemy bawić się 24 godziny na dobę w sześciu dyscyplinach. Są to dwie gry piłkarskie, koszykówka, wyścigi konne, wyścigi psów i tenis, w którym odbywa się aż 137 meczów co godzinę.

  Żródła:

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.