Forbet

Ostatnio zaktualizowany: 25/11/2021
info-logo Informacje ogólne
📅 Rok powstania 2016
📃 Licencja

Ministerstwa Finansów

📧 E-mail
💶 Min. depozyt 20 zł
Czas wypłaty Do 5 dni
gift-logo Informacje o bonusach
💲 Premia 2000PLN
✔️ Procent premii 100%
💱 Obrót handlowy 2x
🎰 Darmowe obroty -
📜 Kod bonusowy -
card-logo Opcje płatności
DotPay
Mastercard
Paysafecard
payU
skycash
Więcej
Spis treści

  ForBET Ocena

  Zaufanie
  5/5
  Oferta
  4.9/5
  Bonusy
  4.9/5
  Obsługa klienta
  5/5
  Płatności
  4.8/5

  ForBET Bukmacher: Recenzja

  Sięgnij po rewelacyjne bonusy z ForBET i sprawdź, dlaczego polecamy tego bukmachera. Starannie przetestowaliśmy funkcjonalności jakie oferuje ForBET bukmacher i w poniższej recenzji przedstawiamy mocne i słabsze strony tego operatora zakładów sportowych.

  forbet

  ForBET: Duży wybór zakładów i dobre kursy

  ForBET działa na naszym rynku jako legalny bukmacher z wieloletnim doświadczeniem. Jest między innymi sponsorem zespołu z Ekstraklasy Raków Częstochowa, a także zasłużonych drużyn takich jak Arka Gdynia i ŁKS Łódź. Firma inwestuje też w eSport, sponsorują różne zespoły graczy. To ciekawy bukmacher oferujący dobre kursy i całkiem spory wybór zakładów sportowych, a ostatnio też sport wirtualny, a nawet zakłady na gry karciane. ForBET ma też sieć punktów stacjonarnych, choć jest ich zaledwie kilkadziesiąt w całej Polsce i znajdują się raczej w małych miastach. ForBet działa w naszym kraju legalnie i posiada licencję hazardową numer PS4.6831.10.2016.

  Zalety i wady ForBET

  Plusy
  • Łatwe do spełnienia warunki obrotu bonusem
  • Wiele rodzajów premii do zgarnięci
  • Bardzo dużo dostępnych metod płatności
  Minusy
  • Nieduża liczba punktów stacjonarnych
  • Dostęp do klubu VIP tylko na zaproszenie obsługi klienta
  • Nieco przestarzały design

  Bonusy powitalne w ForBET

  Liczne bonusy, jakie można otrzymać za rejestrację i aktywność sprawiają, że ForBET opinie stawiają go w czołówce wśród operatorów zakładów sportowych działających w Polsce. W tej tabeli przedstawiamy bonusy, jakie w momencie pisania dostępne były na ForBET zakłady.

  Rodzaj bonusu Dla kogo jest przeznaczony Korzyści z bonusu
  Pakiet Powitalny Gracza Nowi gracze ·         Gra bez podatku przez 14 dni,

  ·         100% do depozytu do 2000 zł,

  ·         100% do depozytu do 200 zł za drugą wpłatę,

  Freebet na gry karciane Typujący wyniki gier karcianych Darmowy zakład na gry karciane na 25 zł
  Śniadanie w hotelu ForBET Gracze typujący rano Gra bez podatku pod warunkiem obstawienia od 7:30 do 10:30
  EU Masters bez ryzyka Zakłady eSportowe Zakład bez ryzyka na turniej eSportowy z polskimi drużynami
  Ranking eSportowy Zakłady eSportowe Wygrana do 10 000 złotych i fotel gamingowy
  Bonus urodzinowy Jednorazowa promocja urodzinowa Darmowy zakład na 20 złotych na urodziny
  Wirtualne II Zakłady sportów wirtualnych Podwyższone kursy na zakłady wirtualne

  Jak zdobyć bonus w ForBET

  Aby zdobyć bonus, nie jest wymagane używanie kodów. Wystarczy zaakceptować regulamin, a także spełnić wymagania obrotu bonusem. Dla pakietu powitalnego warunki są proste. Wystarczy osiągnąć wymóg obrotu x2, a kupon AKO musi mieć kurs minimum 2.5. Dla bonusu MaxiZysk jest to kurs minimalny pojedynczego zdarzenia wynoszący 1.40, z minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

  Bonusy powitalne w ForBET

   

  Rejestracja u bukmachera ForBET

  Rejestracja przebiega trzyetapowo i jest nieskomplikowana. Na początek wypełnij formularz, w którym wskażesz swój e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Następnie musisz podać dane osobowe. W ostatnim kroku podaj dane konta. Musisz także zatwierdzić zgody, w tym na regulamin bonusów. Po zarejestrowaniu konta gracza, ostatnim krokiem jest jeszcze przesłanie dowodu osobistego. Wystarczy do tego zdjęcia albo skan w dobrej jakości. ForBET bukmacher zastrzega jednak, że możesz zasłonić część danych. Muszą być widoczne imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz numer i data ważności dowodu osobistego. Po tym uzyskasz dostęp bez ograniczeń do konta i możesz wypłacać wygrane.

  forbet register

  Inne bonusy i oferty

  Z najciekawszych i niestandardowych ofert u ForBET bukmacher mamy klub VIP. Jak można się domyślać, jest to program lojalnościowy, w którym nagrodzeni zostają aktywni gracze. Wśród korzyści można wymienić osobistego opiekuna, z którym łatwo załatwisz sprawy dotyczące konta, szybką autoryzację wysokich zagrań, a do tego otrzymasz bilety na wybrane wydarzenia sportowe, których sponsorem jest bukmacher. Jego jedyną wadą jest dostęp tylko na zaproszenie obsługi klienta. Brany jest tu pod uwagę obrót, aktywność w serwisie, a także wysokość i częstość wpłat. Zasadniczo, miesięczne depozyty powinny przekraczać 10 tysięcy złotych, abyś mógł do niego dołączyć.

  Metody płatności i czas wypłat

  Dostępne metody wpłat w ForBET bukmacher obejmują następujące kanały płatnicze, obejmujące szybkie płatności elektroniczne, jak również popularne karty płatnicze używane w Polsce, a nawet karty przedpłacone. Są to:

  • Karty kredytowe Visa i Mastercard,
  • PayU,
  • TPay,
  • DotPay,
  • PaySafecard,
  • SkyCash,
  • Przelew bankowy.

  Wypłaty na konto można dokonać, używając do tego przelewu bankowego. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 złoty. Wypłaty są realizowane codziennie w godzinach od 9.00 do 23.00 i oczywiście do czasu wypłaty należy doliczyć jeszcze czas niezbędny przetwarzania transakcji przez bank. ForBET bukmacher udostępnia także opcję QuickPay, która pozwala na błyskawiczne zlecanie płatności, ale jest ona dostępna tylko dla niektórych banków. Na szczęście ForBET zakłady nie pobiera żadnych opłat za wpłatę i wypłatę środków.

  Wybór wydarzeń sportowych w ForBET

  Oprócz najważniejszych piłkarskich lig świata, ForBET zakłady umożliwia typowanie wielu mało znanych dyscyplin i kompletnie egzotycznych zawodów. Są to między innymi kolarstwo, szachy, czy futbol gaelicki. Wydarzeń jest być może nieco mniej niż u innych, większych bukmacherów, ale w dalszym ciągu przekraczają one nawet tysiąc jednocześnie. Bardo rozbudowana jest też sekcja eSportowa, pozwalająca typować wyniki najważniejszych zawodów w League of Legends albo Dota2.

  Na dokładkę dostajemy też możliwość typowania zakładów specjalnych, w których musisz odgadnąć jaki aktor zdobędzie nagrodę filmową, czy kto wygra wybory samorządowe w polskim mieście. Wreszcie ostatnią kategorią zakładów są coraz popularniejsze gry karciane w stylu kasynowym. Obecnie dostępna jest w ramach tych zakładów wojna, poker i blackjack, prowadzone przez sympatyczne krupierki na żywo.

  Warto podkreślić, że oferowane tu kursy są całkiem niezłe, co zwiększa potencjalny zysk z gry u tego bukmachera. Oczywiście ich kwota jest pomniejszana jeszcze o opłatę bukmacherską, ale typują rano dzięki promocji gry bez podatku można ją skompensować.

  Typowanie na żywo w ForBET

  Sekcja zakładów na żywo dostępna w ForBET jest całkiem rozbudowana. W trybie live dostępnych jest spora część spotkań, jednocześnie od kilkudziesięciu do nawet stu, w zależności od dnia. W zaplanowaniu, które zakłady warto obstawiać live pomoże wam kalendarz, zawierający wszystkie dostępne w ForBET zakłady na żywo. W niektórych przypadkach można nawet przeglądać streaming z zawodów, co pomaga w podjęciu lepszych decyzji typera. Z tym bukmacherem nie musicie więc nawet włączać EuroSportu, aby obejrzeć mecz wybranej drużyny.

  Gra na urządzeniach mobilnych w ForBET

  Witryna została całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Tym niemniej, możesz zdecydować się na instalację aplikacji, która pozwoli ci na zdobycie kilku dodatkowych ułatwień w typowaniu na urządzeniu z Android i iOS. Jest oczywiście całkowicie darmowa, a dzięki jej instalacji zyskasz między innymi powiadomienia o rozegranych spotkaniach z kuponu, czy dostęp do streamingu wideo ze spotkań na żywo.

  FAQ : Często zadawane pytania o ForBET

  Dla zakładów sportowych to zaledwie 1 złoty, natomiast jeśli chodzi o gry karciane, wymagane jest postawienie minimum 5 złotych. Nie trzeba więc dużych kwot, aby bawić się z ForBET.

  Jeden kupon zwykły może zawierać maksymalnie 32 zdarzenia. Natomiast jeśli chodzi o kupony systemowe, zdarzeń może być 14, a pozostałe będą liczone jako tak zwane pewniaki.

  Tak. W ten sposób możemy bawić się 24 godziny na dobę w sześciu dyscyplinach. Są to dwie gry piłkarskie, koszykówka, wyścigi konne, wyścigi psów i tenis, w którym odbywa się aż 137 meczów co godzinę.

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.