W dzisiejszych czasach każdy gracz chce mieć możliwość wpłaty depozytu u swojego bukmachera, za pomocą metody, która będzie przede wszystkim szybka- zarówno w przetwarzaniu, jak i ustawianiu płatności. Musi to być także metoda zaufana- nikt nie wyśle pieniędzy za pośrednictwem szemranej platformy. Płatność idealna byłaby także darmowa. I taki właśnie jest BLIK. Jeśli poszukujesz informacji na temat tej metody- trafiłeś idealnie! Jak wpłacać pieniądze przez BLIK? Czy można wypłacać pieniądze przez tę metodę? Jak długo przetwarzana jest płatność? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w naszym artykule!Blik

Jak wpłacić pieniądze za pomocą BLIK

Wpłata pieniędzy za pomocą BLIK jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki płatności.
 3. Wybrać BLIK lub inną metodę szybkich płatności online jako metodę wpłaty pieniędzy.
 4. Wpisać 6- cyfrowy kod, który znaleźć można w aplikacji swojego banku.
 5. Zatwierdzić płatność u bukmachera.
 6. Zatwierdzić płatność w aplikacji banku.
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą BLIK

Niestety, wypłaty pieniędzy przez BLIK co do zasady nie są możliwe. Jest to związane z tym, że BLIK jest metodą stworzoną do zatwierdzania szybkich płatności z konta klienta- nie można podać kodu, aby pieniądze otrzymać.

Ponadto, zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, gracz może wypłacić pieniądze jedynie na swoje konto bankowe, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

Blik Legalne-obstawianie.pl

Koszty i czas przetwarzania płatności BLIK

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, wszystkie wpłaty u bukmacherów za pomocą BLIK są całkowicie darmowe. Gracz nie musi martwić się żadnymi ukrytymi kosztami, czy otrzymaniem mniejszej sumy na swoje konto ze względu na przeróżne prowizje. 

Czas księgowania płatności dokonanych przez BLIK w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Dodatkowo, ogromnym plusem tej metody jest fakt, że samo utworzenie płatności trwa około kilkadziesiąt sekund i wystarczy do tego jedynie telefon z aplikacją banku oraz połączeniem internetowym. Nikt nie musi tracić czasu na szukanie swojej karty płatniczej, czy tworzenia osobnego przelewu na stronie banku.

Plusy i minusy BLIK

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Brak ukrytych opłat i prowizji
 • Zlecenie płatności opiera się jedynie na podaniu 6- cyfrowego kodu z aplikacji banku i zatwierdzenia go
 • Jedna z najbardziej popularnych metod wpłat- można ją znaleźć u niemal wszystkich czołowych bukmacherów
Minusy
 • Brak możlwiosci wypłat pieniędzy za pomocą BLIK
 • Jest to jedna z napopularniejszych metod wśród oszustów- nigdy nie należy podawać innym swojego kodu bez 100%, że jest to ta osoba, za którą się podaje

Bezpieczeństwo

BLIK to z całą pewnością bezpieczna metoda płatności. Firma założona jest przez 6 czołowych banków w Polsce, a nad jest infrastrukturą czuwa Krajowa Izba Rozliczeniowa. Ponadto kody zawsze znajdują się w aplikacji banku, a każda z nich tworzona jest przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i korzystać z nich mogą jedynie ludzie uwierzytelnieni przez bank. Sam BLIK nie przechowuje żadnych informacji na temat użytkownika, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że dane takie wyciekną. Dodatkowo, transakcja nie zostanie ukończona, jeśli użytkownik nie zatwierdzi jej na swoim telefonie.

Trzeba pamiętać jednak, że BLIK jest czasem wykorzystywany przez oszustów, którzy podszywając się pod znajomych i krewnych proszą o przesłanie pieniędzy tą metodą, a następnie po uzyskaniu kodu czyszczą konto bankowe. Dlatego tak ważne jest, aby nie podawać nikomu swojego kodu przez telefon, czy media społecznościowe, o ile nie ma się 100% pewności, że jest to rzeczywoście ta osoba.

Blik wpłaty legalne-obstawianie.pl

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o uzyskanie pomocy w kewstii nieudanych płatności, reklamacji, czy przebiegu transakcji- każdy użytkownik powinien zgłosić się bezpośrednio do swojego banku. Większość z czołowych banków daje swoim klientom możliwość kontatktu poprzez e-mail, rozmowę telefoniczną, a czasem nawet czat na żywo.

Jeśli użytkownik ma jesdnak pytanie dotyczące działalności BLIKa, błędnie wysłanej płatności, czy oszustw, może zrobić to za pomocą formularza dostępnego na stronie blik.com/kontakt 

Jak się zarejestrować w BLIK

Klienci, którzy chcą dokonywać płatności za pomocą BLIK, nie muszą zakładać konta na platformie, muszą jednak posiadać konto i aplikację bankową. Aby dokonać płatności, wystarczy wybrać tę metodę na stronie zakładów sportowych, wprowadzić kod i autoryzować transakcję.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o Blik bukmacher

Z płatności BLIK mogą korzystać klienci: Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląski, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, Noble Banku, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A., Spółdzielczej Grupy Bankowej, Banku BPS, Nest Banku i EnveloBanku.

Niestety, BLIK jest metodą autryzacji płatności użytkownika. Na chwilę obecną nie ma możliwości otrzymania wypłaty od bukmachera poprzez BLIK.

Nie, gracz nie jest obciążany żadnymi prowizjami i ukrytymi opłatami. Należy jednak pamiętać, że sam bank może nałożyć opłaty za transakcje, dlatego polecamy zapoznanie się z regulaminem banku przed wpłatą depozytu.

Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.