Spis treści

  Fame MMA 17 – zakłady bukmacherskie Betclic

  3 lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się Fame MMA 17, czyli kolejna odsłona freak fightowych pojedynków z udziałem najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego internetu. Gdzie obstawiać zakłady na Fame MMA 17? Kto jest faworytem poszczególnych walk? Jakie typowanie Fame MMA 17 ma szansę zagwarantować graczom zwycięski kupon? Ekipa typerów serwisu Legalne-Obstawianie postanowiła sprawdzić każdą z powyższych kwestii. 

  Fame MMA 17 – zapowiedź gali

  Fame MMA to jedna z największych federacji organizujących freak fighty, czyli walki z udziałem celebrytów, youtuberów oraz influencerów polskiego internetu. Pierwsza gala pod szyldem federacji, której twarzą jest Wojciech Gola odbyła się w 2018 roku, a już 3 lutego będziemy świadkami Fame MMA 17. 

  Lutowa gala odbędzie się w hali Tauron Arena w Krakowie, a mając w pamięci fakt, jak olbrzymią popularnością cieszą się walki z udziałem celebrytów nie mamy najmniejszych wątpliwości, że na trybunach zasiądzie komplet widzów.

  Na karcie walk Fame MMA 17 widnieje 10 pojedynków, a starciem wieczoru będzie walka Amadeusza „Ferrari” Roślika z Kamilem „Szczurkiem” Łaszczykiem. Jest to o tyle ciekawe, że Ferrari jest na wpół amatorem, podczas gdy Łaszczyk stoczył ponad 30 pojedynków na zawodowych galach bokserskich. Emocje są gwarantowane również w pozostałych pojedynkach, w których obejrzymy m.in. znanego aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego oraz Alana Kwiecińskiego. 

  Zakłady bukmacherskie na Fame MMA – gdzie obstawiać?

  Bez zbędnego przedłużania wyjaśniamy najważniejszą kwestię z perspektywy polskich typerów, a mianowicie to, u których bukmacherów można obstawiać zakłady na Fame MMA 17. Okazuje się bowiem, że typy na Fame MMA są produktem mocno ekskluzywnym i są dostępne wyłącznie na stronie bukmachera Betclic.

  Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
  Ocena bukmachera
  4.8
  Legalny polski bukmacher
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Zakłady na żywo

  Ten legalny operator jest zresztą oficjalnym partnerem federacji Fame MMA, a kursów i zakładów na to wydarzenie nie znajdziecie u żadnego innego legalnego bukmachera w Polsce! Oczywiście, zakłady bukmacherskie na Fame MMA 17 od Betclic umożliwiają nie tylko typowanie zwycięzców poszczególnych walk, ale również rozmaitych scenariuszy w trakcie pojedynku (m.in. liczby rozpoczętych rund, a także sposobu zakończenia walki).

  Typowanie Fame MMA 17 – kursy bukmacherskie

  Kto będzie faworytem poszczególnych walk wieczoru w trakcie Fame MMA 17? W typowaniu skutecznych zakładów na to wydarzenie z pewnością pomocne będą kursy od bukmachera Betclic

  Fame MMA 17 – typy bukmacherskie Betclic
  Kursy Betclic Walka Kursy Betclic
  2.45 Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk 1.45
  2.90 Wacław „Wac Toja” Osiecki vs Sebastian „Alterboy” Fabijański 1.33
  1.82 Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Alan „Braveheart” Kwieciński 1.82
  4.75 Cezary „Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz „Gimper” Działowy 1.12
  1.65 Michał „Boxdel” Baron vs Paweł Jóźwiak 2.00
  2.75 Łukasz „Mandzio” Samoń vs Karol „Karolek” Dąbrowski 1.35
  1.15 Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga 4.25
  2.10 Filip „Filipek” Marcinek vs Robert Karaś 1.60
  1.35 Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz 2.75
  2.90 Wiktoria Jaroniewska vs Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk 1.33
  Fame MMA 17 – kursy bukmacherskie z oferty Betclic z dn. 30.01.2023

  Typowanie Fame MMA bez ryzyka – bonus na start Betclic

  Wysoka pozycja Betclic w każdym rankingu bukmacherów jest efektem nie tylko ekskluzywnej oferty zakładów na Fame MMA, ale także solidnego bonusu na start oraz regularnych promocji dla stałych graczy (w dniu gali Fame MMA warto odwiedzić stronę Betclic i sprawdzić, czy nie jest dostępny bonus dedykowany specjalnie pod to wydarzenie). 

  Jaki jest bonus na start od Betclic? Promocja powitalna tego bukmachera gwarantuje typowanie Fame MMA bez ryzyka, a wszystko to za sprawą bonusu cashback. Gracz zakłada konto (kod promocyjny nie jest wymagany), wpłaca depozyt i obstawia dowolne typy na Fame MMA, a jeśli przegra, wówczas bukmacher zwróci mu straconą stawkę aż do 200 zł.

  Zakłady na MMA – oferta bukmachera Betfan

  Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że typowanie zakładów na sporty walki możliwe jest wyłącznie na stronie bukmachera Betclic. Również pozostałe serwisy znakomicie radzą sobie na tym polu, a jedną z takich firm jest Betfan. Nie może zresztą być inaczej! Wieloletnim ambasadorem Betfan jest strongman oraz zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski!

  W Betfan obstawicie nie tylko zakłady bukmacherskie na gale pod szyldem federacji KSW oraz UFC. Oddsmakerzy tego legalnego operatora jak zwykle idą o krok dalej i oferują masę ciekawych zakładów specjalnych. Kilka z nich prezentujemy poniżej.

  Zakłady bukmacherskie na MMA od Betfan
  Rynki bukmacherskie Kurs
  Marcin Gortat zawalczy w KSW w 2023 roku 6.00
  Arkadiusz Wrzosek zawalczy o pas wagi ciężkiej KSW w 2023 roku 5.00
  Arkadiusz Tańcula zawalczy na gali KSW w 2023 roku 5.00
  MMA – kursy oferty Betfan z dn. 30.01.2023

  Aby typowanie MMA stało się nieco łatwiejsze i gwarantowało zauważalne profity do budżetu w dłuższej perspektywie, to na nowych klientów Betfan czeka atrakcyjny bonus na start. Nie jest to powitalny zakład bez ryzyka, lecz bonus 200% od depozytu, a do zgarnięcia jest 300 zł!

  Typowanie MMA – zakłady bukmacherskie Etoto

  Mnóstwo ciekawych rynków na MMA i sporty walki dostępnych jest w ofercie bukmachera Etoto. Oddsmakerzy tej firmy wystawiają swoje kursy nie tylko na poszczególne gale UFC oraz KSW (typowanie Fame MMA w Etoto niestety nie jest możliwe), lecz oddają także w ręce graczy sporo ciekawych zakładów specjalnych.

  Można tam m.in. wytypować fightera, który na koniec 2023 roku będzie mistrzem KSW w konkretnej kategorii wagowej. W ofercie zakładów bukmachera Etoto dostępne są również tak łakome kąski, jak typy, które prezentujemy poniżej. 

  Zakłady bukmacherskie na MMA od Etoto
  Rynki bukmacherskie Kurs
  UFC zorganizuje galę w Polsce w 2023 roku 5.00
  Jan Błachowicz zostanie ponownie mistrzem UFC w 2023 roku 5.00
  Marcin Najman stoczy walkę z Krzysztofem Stanowskim w boksie lub MMA w 2023 roku 10.00
  MMA – kursy bukmacherskie z oferty Etoto z dn. 31.01.2023

  Podobnie jak Betfan, tak również bukmacher Etoto potraja kwotę pierwszego depozytu. W tym przypadku jest to powitalny bonus 200% aż do 100 zł, a dodatkową promocją na start dla nowych graczy jest freebet 20 zł w aplikacji mobilnej Etoto, która przez wielu graczy uznawana jest za jedną z najlepszych na polskim rynku. 

  Sprawdź ranking legalnych Polskich bukmacherów na LUTY 2023

  Zakład bez ryzyka do 1000zł
  Ocena bukmachera
  4.8
  Gra bez podatku
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Szeroka gama sportów wirtualnych
  info-logo
  Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
  Ocena bukmachera
  4.8
  Legalny polski bukmacher
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Zakłady na żywo
  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start
  Pakiet powitalny do 2000 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Szeroki wybór zakładów
  Zakłady na żywo
  Dostępne zakłady e-sport
  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna
  200% do 200zł Bonus Powitalny
  Ocena bukmachera
  4.8
  Zakłady na żywo
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Legalny polski bukmacher
  Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
  27 różnych dyscyplin sportowych
  Dostępne zakłady e-sport
  Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
  Fuksiarz
  4.7
  Szeroki wybór promocji dla nowych
  Popularne i korzystne motody płatności
  Bogata oferta wydarzeń sportowych
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!