Puchar Świata Planica 2023

Spis treści

  Puchar Świata Planica 2023

  Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu w skokach narciarskich. Finałowe rozstrzygnięcia zapadną tradycyjnie w słoweńskiej Planicy, a ekipa typerów serwisu Legalne-Obstawianie nie wybaczyłaby sobie, gdyby nie wzięła tego wydarzenia pod swoją bukmacherską lupę. Gdzie obstawiać Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy? Kto będzie faworytem najlepszych legalnych bukmacherów w poszczególnych konkursach? Ile można wygrać typując na kuponie triumf Polaków? Sprawdzamy!

  Pora na finałowe rozstrzygnięcia sezonu – Puchar Świata w Planicy

  W niedzielę 26 marca odbył się bardzo loteryjny konkurs w fińskim Lahti. Ostatecznie z powodu silnego wiatru udało się przeprowadzić tylko jedną serię, w której najdalej poszybował Japończyk Ryoyu Kobayashi i to on okazał się triumfatorem. Do zakończenia sezonu pozostały dwa konkursy indywidualne oraz jeden konkurs drużynowy i to po nich poznamy ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2022/2023. 

  Najlepszy z Polaków Jan Habdas zakończył rywalizację w Lahti na 11. pozycji, z kolei lider klasyfikacji Pucharu Świata Halvor Egner Granerud… w ogóle nie zakwalifikował się do finałowej serii (która ostatecznie i tak się nie odbyła). Co czeka nas w najbliższy weekend w Planicy? Przekonajmy się. 

  Puchar Świata w Planicy – zapowiedź konkursów

  Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu w skokach narciarskich. Do rozegrania pozostały jeszcze dwa konkursy indywidualne oraz jeden drużynowy, rzecz jasna w żadnym z nich nie zabraknie Polaków, a wszystkie konkursy oraz kwalifikacje będzie można obstawiać na stronach najlepszych legalnych bukmacherów z polską licencją

  Jak prezentuje się szczegółowy plan na zbliżający się finał Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy? Oto program zawodów:

  • Czwartek, 30.03.2023
   8:00 – oficjalny trening
   10:30 – kwalifikacje
  • Piątek, 31.03.2023
   14:00 – seria próbna
   15:00 – pierwsza seria konkursu indywidualnego
  • Sobota, 01.04.2023
   9:00 – seria próbna
   10:00 – pierwsza seria konkursu drużynowego
  • Niedziela, 02.04.2023
   9:00 – seria próbna
   10:00 – pierwsza seria konkursu indywidualnego

  Kursy bukmacherskie Pucharu Świata w skokach narciarskich Planica 2023

  Jeśli idzie o rywalizację indywidualną to już wcześniej Kryształową Kulę zagwarantował sobie Norweg Halvor Egner Granerud, który do Planicy przybędzie jako nowy król Pucharu Świata. 

  Klasyfikacja Pucharu Świata w skokach narciarskich
  Miejsce Zawodnik Kraj Punkty
  1 Halvor Egner Granerud Norwegia 2058
  2 Stefan Kraft  Austria 1630 (-428)
  3 Dawid Kubacki Polska 1592 (-466)
  4 Anze Lanisek  Słowenia 1519 (-539) 
  5 Ryoyu Kobayashi  Japonia 1011 (-1047)
  6 Piotr Żyła  Polska 906 (-1152)
  14 Kamil Stoch Polska 566 (-1492)

  Nas rzecz jasna najbardziej będzie interesowała walka Dawida Kubackiego w obronie 3. pozycji, natomiast niestety Polaka z wiadomych względów nie obejrzymy w żadnym z finałowych konkursów Pucharu Świata w Planicy.

  Czy to oznacza, że Dawid Kubacki straci miejsce na podium? W tym celu zerknęliśmy na ofertę zakładów i kursy bukmacherskie na Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy od firm Betfan oraz STS i niestety nie mamy dobrych wieści dla polskich fanów. 

  Zarówno traderzy Betfan, jak i analitycy ustalający kursy bukmacherskie dla serwisu STS są zdania, że Polakowi szalenie trudno będzie obronić 3. miejsce, a z jego nieszczęścia skorzysta Anze Lanisek. Słoweniec traci do Kubackiego 73 punkty, natomiast pamiętajmy, że ma przed sobą dwa konkursy i jest w stanie odrobić taką stratę. 

  Klasyfikacja Pucharu Świata – kto skończy sezon na wyższej pozycji?
  Zakłady bukmacherskie STS Zakłady bukmacherskie Betfan
  Kubacki Janisek Kubacki Janisek
  Kurs 2.52 Kurs 1.45 Kurs 2.50 Kurs 1.47
  Planica 2023 – kursy bukmacherskie z dn. 29.03.2023

  W ofercie bukmachera STS można również typować zakłady H2H dotyczące innego Polaka, a mianowicie Piotra Żyły, który będzie bił się z Andreasem Wellingerem o miejsce nr 6. na koniec Pucharu Świata (na ten moment Polak ma 44 punkty przewagi nad Niemcem). 

  Klasyfikacja Pucharu Świata – kto skończy sezon na wyższej pozycji?
  Zakłady bukmacherskie STS
  Żyła Wellinger
  Kurs 1.10 Kurs 5.62
  Planica 2023 – kursy bukmacherskie z dn. 29.03.2023

  Przy okazji warto pamiętać, że nowi klienci bukmachera STS mają szansę na solidny pakiet bonusów na start. Do zgarnięcia jest łącznie aż 1560 zł, a jednym z elementów promocji powitalnej jest premierowy zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w Planicy

  Cashback dostępny jest z kodem promocyjnym STS100, a jeśli darmowe typy bukmacherskie na skoki narciarskie w Planicy okażą się błędne, wówczas gracz odzyska stawkę aż do 100 złPuchar Świata Planica 2023

  Kto wygra konkursy w Planicy? Kursy bukmacherskie

  Im bliżej konkursów w Planicy, tym więcej zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie będzie z pewnością pojawiało się w ofercie legalnych bukmacherów. Póki co typować można m.in. wyniki czwartkowych kwalifikacji, których dość wyraźnym faworytem jest na ten moment Austriak Stefan Kraftkurs 2.15 u bukmachera STS oraz kurs 2.75 w ofercie bukmachera Fortuna

  Dość daleko w typowaniu oddsmakerów Fortuny oraz STS-u jest najlepszy z Polaków Piotr Żyła, za którego triumf w czwartkowych kwalifikacjach obie firmy płacą po kursie… 50.00

  Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy – gdzie oglądać?

  Z pewnością olbrzymim zainteresowaniem będą cieszyły się transmisje ostatnich w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w Planicy. Gdzie będzie można obejrzeć to wydarzenie na żywo? Polscy fani skoków narciarskich nie mają najmniejszych powodów do obaw. 

  https://twitter.com/Satinfo24/status/1641016581751799810?s=20 

  Wszystkie konkursy będą transmitowane na żywo w stacjach Eurosport1 oraz TVN. Na ten moment nie mamy żadnej wiedzy odnośnie transmisji na stronach legalnych bukmacherów, natomiast niewykluczone, że najlepsi legalni operatorzy będą pokazywali to wydarzenie w darmowych livestreamach. 

   

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!