Kto zagra Jamesa Bonda? Kursy Betfan

Spis treści

  Kto zostanie kolejnym Jamesem Bondem? Kursy bukmachera Betfan

  Film “Nie czas umierać” był ostatnim z udziałem Daniela Craiga. Fani serii na całym świecie zastanawiają się, jaki aktor zastąpi Brytyjczyka w roli agenta 007, a pewne światło na tę sprawę rzucili analitycy bukmachera Betfan. Kto zostanie nowym Bondem? Przekonajcie się!

  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start

  Daniel Craig nie będzie dłużej Bondem!

  Stało się faktem to, o czym londyńskie wróbelki ćwierkały od dłuższego czasu. Występem w “Nie czas umierać” Daniel Craig zakończył trwającą 15 lat przygodę z najsłynniejszym agentem świata, a fani serii będą musieli przyzwyczaić się do nowych twarzy w kolejnym filmie. 

  W tej sytuacji dość symbolicznego znaczenia nabiera zakończenie ostatniego filmu. Bond dowiaduje się, że jest ojcem, bohatersko ratuje swoją córeczkę oraz jej mamę, jednak sam ginie z rąk nieprzyjaciela. Taki, a nie inny finał doskonale spina klamrą dotychczasowe perypetie 007 i nie pozostawia miejsca na żadne wątpliwości, co do dalszego udziału Craiga w serii. 

  Brytyjski aktor zagrał w pięciu filmach o przygodach Jamesa Bonda, natomiast sam od dłuższego czasu głośno powtarzał, że czuje się zmęczony tą rolą, która usadowiła go w świadomości widzów na całym świecie jako agenta 007 i zaszufladkowała go jako aktora jednej roli. 

  Producenci serii robili co w ich mocy, aby udobruchać Brytyjczyka, a na pocieszenie Craig został jednym z najlepiej opłacanych aktorów w historii kina. O ile w pierwszym filmie ze swoim udziałem “Casino Royale” zarobił “zaledwie” 3 miliony dolarów, tak za “Nie czas umierać” zainkasował okrągłe 25 milionów dolarów. Łączny majątek Craiga wyceniany jest na grubo ponad 160 milionów dolarów, a zatem aktor nie powinien na starość przymierać głodem. 

  Tym bardziej, że po zrezygnowaniu z roli Bonda raczej nie będzie narzekał na brak innych propozycji. Zostawmy jednak Craiga i spróbujmy się zastanowić, kto mógłby go zastąpić. Oczywiście nie zamierzamy w tym momencie wróżyć z fusów, lecz zerkamy na ofertę zakładów i kursy od bukmachera Betfan.  

  Kto zostanie nowym Bondem? Zakłady specjalne od bukmachera Betfan

  Wiadomo już, że prace nad nowym Bondem nie rozpoczną się wcześniej, niż w 2024 roku. Producenci serii z Barbarą Broccoli na czele mają zatem mnóstwo czasu, aby przyjrzeć się kandydatom na nowego 007, natomiast już teraz kilka kandydatur jest wymienianych znacznie częściej w kontekście angażu w 26. filmie o przygodach słynnego agenta. 

  Mówi się, że nowy Bond powinien być znacznie młodszy od Craiga, który w ostatnim filmie miał 53 lata. Przy okazji często wymienianym atrybutem nowego 007 jest wzrost, a aktor miałby mierzyć min. 180 cm. 

  Eksperci są zdania, że do powyższego profilu najbardziej pasuje Henry Cavill. To brytyjski model i aktor, który najbardziej rozpoznawalny jest z występów w serii “Immortals. Bogowie i herosi”. Taki rozwój wypadków zdają się potwierdzać analitycy bukmachera Betfan – Cavill jest według nich faworytem wyścigu, a obstawiając jego angaż można pomnożyć swój depozyt w Betfan po kursie 3.50. 

  Sporo zwolenników ma także kandydatura Idrisa Elby. Brytyjczyk znany jest chociażby z serialu “Luther”, natomiast przyznacie sami, że czarnoskóry aktor wcielający się w rolę Jamesa Bonda byłby niemałą rewolucją dla fanów serii. Tak czy inaczej, analitycy bukmachera Betfan wyceniają tę kandydaturę po kursie 5.00, co stawia ją w roli jednego z faworytów. 

  W typowaniu oddsmakerów Betfan nie zabrakło również polskich wątków, natomiast traktujemy je z przymrużeniem oka. Analitycy wystawiają bowiem kandydatury Tomasza Kota oraz Macieja Zakościelnego, natomiast kursy na poziomie odpowiednio 300.00 oraz 1000.00 nie każą sądzić, że to Polak zostanie nowym Bondem. Kto zostanie nowym Bondem

  Obstawiaj nowego Bonda bez ryzyka – bonus powitalny Betfan

  Dzięki promocji powitalnej dla nowych graczy w Betfan zarówno każdy zakład dotyczący nowego Bonda, jak i jakikolwiek inny rynek dostępny w ofercie zakładów tego bukmachera można typować bez ryzyka. Jak to możliwe? Taki scenariusz gwarantuje promocja powitalna Betfan, której jednym z elementów jest właśnie cashback na start. Każdy gracz może w ten sposób odzyskać 600 zł za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji, a pełny pakiet to dodatkowe 1660 zł w budżecie!

  • Bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka 600 zł

  Jako się rzekło, premierowy kupon w Betfan jest zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że w przypadku niepowodzenia 100% stawki wraca do budżetu jako bonus, a maksymalny cashback wynosi aż 600 zł. 

  1. Załóż konto i wpłać depozyt min. 50 zł.
  2. Za min. 50 zł obstaw dowolny kupon z oferty zakładów Betfan. 
  3. Jeśli przegrasz, wówczas cała stawka wraca na konto jako bonus aż do 600 zł. 
  • Bonus powitalny Betfan – freebet 60 zł

  Drugim elementem powitalnego pakietu Betfan jest freebet bonus o wartości 60 zł. Jak go otrzymać?
  Całość jest naprawdę prosta!

  1. Załóż konto i wpłać depozyt min. 30 zł.
  2. Wykorzystaj zakład bez ryzyka, a dopiero wówczas wykorzystaj freebet 60 zł. 
  3. Za bonus można zagrać dowolny kupon po kursie maksymalnym 33.00. 
  • Promocja na start bukmachera Betfan – bonus od drugiego depozytu 1000 zł

  Również druga wpłata w Betfan nagradzana jest darmowymi środkami. Tym razem do zgarnięcia jest aż 1000 zł, a regulamin krok po kroku prezentuje się następująco. 

  1. Wpłać 2. depozyt min. 100 zł. 
  2. Bukmacher podwoi tę kwotę aż do 1000 zł. 
  3. Bonus wymaga obrotu 3x na kuponach AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym całego kuponu 2.50.
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!