Czy Czesław Michniewicz wróci na Twittera? Zakłady LV Bet

Spis treści

  Czy Czesław Michniewicz wróci na Twittera? Zakłady specjalne bukmachera LV Bet

  W polskim środowisku piłkarskim trwa gorąca debata dotycząca występu Biało-Czerwonych na mundialu w Katarze. Ile głosów, tyle opinii, a w ferworze walki niektórym uczestnikom dyskusji puszczają nerwy. W ostatnich dniach swoje konto na Twitterze zlikwidował sam selekcjoner, a analitycy bukmachera LV Bet zastanawiają się, kiedy Czesław Michniewicz powróci na popularny serwis społecznościowy. 

  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna

  Czesław Michniewicz znika z Twittera. Pytanie, do kiedy?

  “Najlepszy blokujący mistrzostw”. “Gdyby Czesław Michniewicz przyjął tak ofensywną taktykę na mundialu jak na Twitterze, to Polacy do tej pory grali by w Katarze”. “Wizerunkowy strzał w stopę”. To tylko niektóre komentarze użytkowników popularnego serwisu społecznościowego po tym, jak ciągle urzędujący selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski przypuścił atak na dziennikarzy. W czym rzecz?michniewicz twitter

  Otóż Czesławowi Michniewiczowi nie spodobały się dość negatywne opinie części środowiska dziennikarskiego odnośnie stylu gry kadry na mundialu. Tyle tylko, że w tym amoku Michniewicz nie oszczędził nawet Bogu ducha winnych dziennikarzy, którzy oberwali rykoszetem i także zostali zablokowani przez szkoleniowca na Twitterze. 

  Taka strategia Michniewicza nie mogła przejść bez echa. Pojawiło się mnóstwo opinii, że to postawa niegodna najbardziej zaszczytnego stanowiska w polskiej piłce i że selekcjoner ewidentnie nie trzyma ciśnienia. Nie brakuje także głosów, że Michniewicz już wie, że nie będzie dłużej opiekunem Biało-Czerwonych i że w zasadzie wszystko mu jedno, co na jego temat sądzi środowisko i media. michniewicz na twitterzeCzy tak się rzeczywiście dzieje? A może Czesław Michniewicz działał pod wpływem impulsu i lada dzień wróci do “ćwierkania” na Twitterze? Mało tego! Czy selekcjonera będzie stać na posypanie głowy popiołem i przeproszenie zablokowanych dziennikarzy? Żadnego z tych wariantów nie wykluczają analitycy bukmachera LV Bet. 

  Czy (i kiedy) Czesław Michniewicz wróci na Twittera? Kursy od bukmachera LV Bet

  Bukmacher LV Bet słynie nie tylko ze znakomitych zakładów sportowych, lecz jego specjalnością od lat są także ciekawe zakłady specjalne dotyczące rozmaitych wydarzeń w świecie sportu, polityki oraz showbiznesu. Tym razem analitycy firmy wzięli na warsztat dalsze losy Czesława Michniewicza na Twitterze i zastanawiają się, kiedy selekcjoner przywróci do życia swoje konto. czeslaw michniewicz twitterPatrząc na kursy od bukmachera LV Bet raczej nie stanie się to w najbliższej przyszłości. Oddsmakerzy są zdania, że powrót Michniewicza na Twittera przed końcem 2022 roku jest mało prawdopodobny, a typując taki zakład można pomnożyć swój depozyt po kursie 5.00. cz. michniewicz na twitterzeJeszcze mniej realny jest scenariusz, w którym Michniewicz uzna, że niepotrzebnie poniosły go emocje i przeprosi zablokowanych dziennikarzy. Zdaniem analityków bukmachera LV Bet nic takiego nie będzie miało miejsca, a kurs na taki wariant wynosi aż 100.00. 

  Bonus powitalny LV Bet – cztery promocje na start dla nowych klientów bukmachera

  Aż cztery bonusy powitalne czekają na nowych graczy u bukmachera LV Bet. Łączna pula darmowych środków do zgarnięcia wynosi aż 3353 zł, co czyni promocyjny pakiet LV Bet jednym z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku. Jakie bonusy są do wzięcia po rejestracji konta u tego legalnego bukmachera? Przekonajmy się!

  • Promocja powitalna LV Bet – bonus 100% od 1. depozytu 1500 zł

  Pierwszy depozyt po rejestracji konta w LV Bet premiowany jest bonusem podwajającym wpłaconą przed momentem kwotę. Do zgarnięcia jest 1500 zł, a zatem jest się o co bić. 

  1. Załóż konto w LV Bet i wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł. 
  2. Automatycznie otrzymasz bonus 100% aż do 1500 zł przy wpłacie 1500 zł lub wyższej. 
  3. Zarówno depozyt, jak i bonus należy obrócić 4x na kuponach z kursem min. 1.75. 
  • Promocja na start LV Bet – bonus 50% od 2. depozytu 1500 zł

  Również druga wpłata w LV Bet premiowana jest bonusem. Tym razem jest to promocja “zaledwie” 50% od wpłaty, jednak ponownie można zgarnąć aż 1500 zł. 

  1. Wpłać drugi depozyt w LV Bet min. 10 zł. 
  2. Otrzymasz bonus 50% aż do 1500 zł przy wpłacie 3000 zł lub wyższej. 
  3. Zarówno depozyt, jak i bonus wymaga obrotu 3x po kursie min. 1.75. 
  • Bonus powitalny LV Bet – zakład bez ryzyka 333 zł

  Także trzecia wpłata do budżetu w LV Bet nagradzana jest specjalnym bonusem. Tym razem nie jest to bonus od depozytu, lecz zakład bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia odzyskać można 333 zł. 

  1. Wpłać trzeci depozyt w LV Bet min. 25 zł i zaznacz opcję “Zakład bez ryzyka”.
  2. Obstaw pierwszy kupon SOLO lub AKO po kursie min. 1.75, a w przypadku porażki 333 zł wróci do budżetu jako cashback. 
  3. Bonus wymaga obrotu 1x po kursie min. 1.75. 
  • Promocja powitalna bukmachera LV Bet – freebet bonus bez depozytu 20 zł

  W przypadku ostatniego bonusu powitalnego bukmacher LV Bet nie wymaga wpłacenia choćby złotówki depozytu. Wystarczy rejestracja konta stałego, a darmowy freebet automatycznie zostanie przypisany do budżetu. 

  1. Załóż konto stałe w LV Bet i potwierdź chęć skorzystania z promocji. 
  2. Do konta zostanie przypisany freebet bonus 20 zł. 
  3. Za bonus w ciągu 30 dni możesz zagrać dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym 2.50. pakiet lv bet
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!