Jak wpłacać pieniądze do bukmachera?płatności legalne-obstawianie.pl

Każdy z nas jest zapewne oswojony z opłatami online, w dzisiejszych czasach większość zakupów i spraw regulujemy właśnie płatnościami online. Podobnie jest z bukmacherami online. Legalni bukmacherzy starają się sprostać wymaganiom swoich graczy i rozumieją, że każdy z nich ma własne preferencje. Możemy zatem wybrać między zarówno tradycyjnymi przelewami bankowymi a dokonywaniem wpłat poprzez płatności natychmiastowy.

Polecamy również zapoznać się z poszczególnymi recenzjami bukmacherów, gdzie odnajdziesz jeszcze więcej informacji dotyczących konkretnego bukmachera. 

Jak wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie?

Zawszy, gdy chodzi o pieniądze w internecie, najważniejszym kryterium, według którego powinieneś podejmować wyboru metody płatności- jest bezpieczeństwo Twoich finansów. Obstawiając u legalnych bukmacherów możesz mieć pewność, że proponowane przez nich metody są w pełni bezpieczne. Tu każdy etap Twojej płatności jest zabezpieczony i odnotowywany, a pieniądze lądują tam gdzie ich przeznaczenie – na Twoje konto. Zdajemy sobie sprawę, że poza bepieczeństwem, najistotniesza jest szybkość transefu pieniędzy. Każdemu graczowi zalezy aby wpłaty były księgowane automatycznie, a wygrane były błyskawicznie na koncie bankowym gracza.A wraz z praktyką każde wpłaty i wypłaty będziesz mógł wyjonywac juz intuicyjnie. Legalni bukmacherzy rozumieją oczekiwania swoich klientów w związku z czym możemy być spokojni obstawiając legalnie i cieszyć się szybkimi finansowymi operacjami.

Jak wpłacać pieniądze do bukmachera?

Bumacherzy , którzy są legalni na terenie Polski oferują szeroki wybór opcji dokonywania wpłat i wypłat. Metody te się powtarzają co sprawia, że z praktyką ich wykonywanie stajee się bardzo szybkie, wręcz intuicyjne.

Podstawową zasadą aktywnego grania u wybranego bukmachera jest oczywiście rejestracja konta gracza. Jest to nieodzowny wymóg obstawiania zakładów sportowych. Rejestracja daje Ci również szansę korzystania z bonusu powitalnego jak i innych oferowanych przez wybranego operatora sportowego. Sam proces zakładania swojego konta u wybranego bukmachera est bardzo prosty. W poszczegolnych recenzjach wybranych bukmacherach omawiamy ten proces, ale uogólniając, rejestracja opiera się na uzupełnionym formularzu. Zakładając konto nie zapomnij zaznaczyć wymaganych zgód oraz potwierdzić pelnoletniość. Aktywacji konta dokonasz poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny.

W momencie gdy założysz konto możesz dokonywać płatności.

DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI U LEGALNYCH BUKMACHERÓW

Blik        Przelewy24 Karty Visa i
Mastercard
Paysafecard TPay DotPay Skrill Neteller Revolut PayU SkyCash PayPal
Betfan
ETOTO
PZBUK.PL
BETCLIC
TOTOLOTEK
LV BET
SUPERBET
FORBET
FORTUNA
TOTALBET
STS
BETCRIS
EWINNER
FUKSIARZ
NOBLEBET

Jak wpłacać depozyt?

Wierzymy, że wszytskie informacje na temat metod wpłat dają Ci poczucie, że to nic skomplikowanego – bo tak jest w rzeczywistości.  Oto jak krok po kroku dokonasz depozytu u bukmachera:

 1. Zaloguj się na swoje konto u bukmachera.
 2. Odnajdź na stronie bukmachera opcję WPŁATA, WPŁAĆ lub DEPOZYT.
 3. Podaj wpisując wysokośc kwoty, którą chcesz przelać na konto.
 4. Wybierz metodę wpłaty.
 5. Wybrany operator płatności pokieruje Cię w kilku krokach aby dokonac sukcesywnie wpłaty.
 6. Poczekaj chwilę od momentu wykonania transferu środków, aż zobaczysz zadeklarowane w przelewie środki na swoim koncie bukmachera.

Jakie są metody wpłaty do bukmachera?

Mamy świadomość, że sięgając do bukmacherów online, masz już za sobą doświadczenie w zakupach przez internet i wiesz jak działają płatności online. Przlewy24, BLIK, Skrill czy Revolut są już mocno oswoijone przez użytkowników. U Bukmacherów znajdziesz te same lub podobne metody wplat, to sprawi że nie powinienes mieć żadnych trudności z przelewaniem środków. 

Analizując oferowane metody wpłat przez legalnych bukmacherów, możemy stwierdzić, że najbardziej popularnymi metodami są: PayU, dotpay, blik, Przelewy24 i karty VISA/Mastercard. Bukmacherzy oferują także portfele elektroniczne Skrill/Neteller, równieć znajdziemy w ich ofercie popularne karty przedpłacone Paysafecard. Na naszej stronie znajdziesz opis każdej z tych metod.

Jak wyglądają wypłaty u bukmacherów?metody płatności legalne-obstawianie.pl

Zanim przeczytasz o konkretnych metodach wpłat, z pewnością chciałbyś dowiedzieć się w jak sposób można wypłacać środki (wpłacone pieniądze, obrócony bonus,wygrane z zakladów) u bukmachera. 

 1. Zaloguj się na swoim profilu
 2. Wybierz zakładkę “wyplata”
 3. Podaj kwotę,którą chcesz wyplacić 
 4. Twoje konto musi być zweryfikowane, aby wypłata zostala zrealizowama. (tu przypominamy o podawaniu prawidłowych danych przy rejestracji. Pamiętaj, aby zakładając konto nie podawać fałszywych danych, bo przy weryfikacji konta będziesz mieć kłopoty. A weryfikacja konta to etap, którego przestrzega każdy bukmacher, przed wypłata środków)
 5. Twoja wypłata zostanie przelana na Twój numer bankowy. O ile depozytu możesz dokonac przy uzyciu różnych metod płatności,  o tyle wyplata odbywa się jedynie na konto bankowe.
 6. Czas trwania wypłaty zazwyczaj podaje się jako maksymalnie do 5 dni, jednak warto pamiętac, że jest to zawyzona gorna granica, bo wiekszosc bukmacherow stara sie, aby zminimalizowac ten czas, bardzo czesto jest on na nastepny dzien. Dla niecierpliwych bukmacherzy oferuję opcję szybkiej wyplaty: Quick Pay czy Rapid Pay – wówczas pieniądze zobaczysz u siebie już po kilkunastu minutach.

Zapraszamy do przejścia do wybranych stron i poznania się z poszczególnymi metodami płatności przy legalnym obstawianiu.

Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.