Polacy uwielbiają szybkie płatności podczas płacenia w internecie. Świadczy o tym fakt, jak bardzo rynek ten jest w naszym kraju rozwinięty i jak szybko w ostatnim czasie rośnie. Nie inaczej jest oczywiście w świecie zakładów sportowych. Dlatego dziś postanowiliśmy przybliżyć wszystkim płatności PayU u bukmacherów. Jest to metoda, która łączy w sobie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. Usiądź więc wygodnie i wczytaj się w naszą recenzję bukmacherów PayU!

PAYU_LOGO_LIME

Jak wpłacić pieniądze za pomocą PayU

Wpłata pieniędzy za pomocą PayU jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki płatności.
 3. Wybrać PayU jako metodę wpłaty pieniędzy.
 4. Wybrać z listy swój bank lub płatność BLIK.
 5. Następnie gracz zostanie przekierowany na stronę swojego banku, na której należy się zalogować.
 6. Ukaże się strona ze szczegółami płatności- jeśli wszystko się zgadza, należy zatwierdzić przelew.
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą PayU

Niestety, wypłaty pieniędzy przez PayU nie są tak popularne, jak wpłaty. W związku z tym dość ograniczona liczba bukmacherów pozwala na tę operację. Jeśli jednak dana platforma z zakładami sportowymi zezwala to, gracz może cieszyć się niemal natychmiastowymi wypłatami na swoje konto.  Należy pamiętać jednak, że transakcja musi zostać zaakceptowana przez bukmachera, co sprawia, że nie będzie ona tak szybka, jak wpłata.

Aby wypłacić pieniądze za pomocą PayU, należy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki wypłat.
 3. Wybrać PayU jako metodę wypłaty.
 4. Podać kwotę wypłaty oraz numer swojego konta bankowego.
 5. Zatwierdzić wypłatę.

payU wpłaty Legalne-obstawianie.pl

Koszty i czas przetwarzania płatności w PayU

Jednym z największych plusów i powodem, dla którego PayU jest tak popularne, jest fakt, że jest to metoda całkowicie darmowa dla klientów. Gracz nie musi martwić się żadnymi ukrytymi kosztami, czy otrzymaniem mniejszej sumy na swoje konto ze względu na przeróżne prowizje. 

Czas księgowania płatności dokonanych przez PayU w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Wypłaty za pomocą PayU muszą być jednak zatwierdzone przez bank lub platformę, co może wydłużyć cały proces nawet o kilka dni roboczych.

Plusy i minusy PayU

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Brak ukrytych opłat i prowizji
 • Zlecenie płatności jest bardzo łatwe i intuicyjne 
 • Jedna z najbardziej popularnych metod wpłat- można ją znaleźć u niemal wszystkich czołowych bukmacherów
Minusy
 • Metoda nie jest popularna do wypłat- niewielu bukmacherów ją proponuje

Bezpieczeństwo

Firma posiada certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard (standard PCI/DSS), opracowany przez Visa i MasterCard, który dowodzi, że firma przestrzega procedur bezpieczeństwa i tworzy oprogramowanie oraz architekturę uniemożliwiające wyciek danych. Aby go utrzymać, PayU przechodzi coroczne

payU logo legalne-obstawianie.pl

audyty, które sprawdzają poziom bezpieczeństwa płatności na wielu płaszczyznach. Ponadto strona i dane klientów są szyfrowane, a w razie wykrycia błędu bezpieczeństwa przez użytkownika, udostępniono specjalny formularz kontaktowy, dzięki któremu platforma może w szybki sposób problem rozwiązać. Wszystko to dowodzi, że PayU jest metodą bezpieczną i godną zaufania.

Obsługa klienta

PayU przygotowało na swojej stronie zakładkę „Pomoc”, w której stworzono osobne kategorie dla napotkanych problemów. Każda z kategorii zawiera zestaw najczęściej pojawiających się pytań i szczegółowych odpowiedzi na nie. 

Jeśli jednak gracz spotka się z problemem nieopisanym na stronie, istnieje możliwość wysłania pytania do obsługi klienta za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie poland.payu.com.

Jak się zarejestrować w PayU

Klienci, którzy za pomocą PayU chcą jedynie dokonać transakcji u bukmachera, nie muszą zakładać konta na platformie PayU. Aby dokonać płatności, wystarczy wybrać tę metodę na stronie zakładów sportowych, kliknąć na swój bank i autoryzować transakcję.

FAQ – Często zadawane pytania o płatność PayU

Przykładami polskich bukmacherów, u których można dokonać płatności PayU są: STS, Fuksiarz, forBET, Totalbet, Fortuna, czy Milenium.

Z całą pewnością tak. PayU to firma działająca od lat z ugruntowaną pozycją na rynku. Platforma posiada także certyfikaty bezpieczeństwa i szyfrowania danych, a także została odznaczona wieloma nagrodami za swoje podejście do klientów. Ponadto, żadna transakcja nie zostanie zakończona bez autoryzacji na stronie danego banku.

Od czasu do czasu bukmacherzy mogą dawać możliwość zyskania specjalnego bonusu za dokonanie depozytu PayU. Dlatego też zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki promocji przed wpłatą pieniędzy, czy obstawianiem. Czasem zdarzyć się może, że niektóre metody wyłączają gracza z możliwości otrzymania bonusu (np. Skrill), jednak nie spotkaliśmy się, aby do listy takich metod zaliczano PayU. 


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.