Karty płatnicze to jedna z najpowszechniejszych metod płatności online. Nie można się temu dziwić- jest to sposób szybki, prosty i bezpieczny, aby opłacić swoje zakupy w internecie lub dokonać depozytu u ulubionego bukmachera. W naszym artykule postanowiliśmy przybliżyć wszystkie szczegóły na temat tego, jak u polskich bukmacherów działają płatności kartą VISA, którzy bukmacherzy je akceptują i na co uważać podczas takich płatności. Zapraszamy więc do lektury wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat bukmacherów VISA.Visa legalne-obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze za pomocą VISA

Wpłata pieniędzy za pomocą VISA jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki płatności.
 3. Wybrać kartę VISA jako metodę wpłaty pieniędzy.
 4. Wpisać dane karty- numer, datę ważności, kod CVV.
 5. Następnie gracz może zostać poproszony o autoryzację płatności. W zależności od ustawień konta bankowego będzie to potwierdzenie SMS lub w aplikacji banku.
 6. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą VISA

Zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, większość bukmacherów zarejestrowanych w Polsce może zezwalać na wypłaty pieniędzy jedynie na konto bankowe gracza, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

Niektórzy bukmacherzy pozwalają jednak na wypłaty pieniędzy na konto bankowe za pomocą kart VISA. Proces ten niemal nie różni się od składania depozytu i aby wypłacić pieniądze, należy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki wypłat.
 3. Wybrać VISA jako metodę wypłaty.
 4. Podać kwotę wypłaty oraz dane swojej karty (numer, datę ważności, kod CVV)
 5. Zatwierdzić wypłatę.

visa cards

Koszty i czas przetwarzania płatności w VISA

Jednym z największych minusów płatności kartą VISA są możliwe opłaty. Choć sami bukmacherzy zazwyczaj nie pobierają prowizji za płatności kartą, dość powszechne jest, że opłatę za taką transakcję pobierze bank. Dlatego też przed wpłatą jakichkolwiek pieniędzy polecamy zapoznanie się z warunkami usług swojego banku.

Ogromnym plusem tej metody jest z kolei czas księgowania płatności, które w większości przypadków są natychmiastowe. 

W dzisiejszych czasach właściwie każdy, kto posiada konto bankowe, posiada do niego także kartę (która w wielu przypadkach jest kartą VISA), dzięki czemu niemal każdy użytkownik w Polsce ma dostęp do tej metody. 

Plusy i minusy VISA

Plusy
 • Natychmiastowe transakcje
 • Możliwość chargeback dla niezrealizowanych usług
 • Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku
 • Bezpieczeństwo
Minusy
 • Metoda nie jest popularna do wypłat- niewielu bukmacherów ją proponuje
 • Możliwość obciążenia prowizjami banku

Bezpieczeństwo

Płatność kartami VISA jest z pewnością jedną z najbezpieczniejszych metod płatności w internecie. Aby zrealizować transakcję, konieczne jest posiadanie wszystkich danych karty- numeru, daty ważności i kodu CVV. Dodatkowo ze względu na regulacje prawne w Europie, większość stron internetowych, na których dokonuje się płatności, wymaga od użytkownika potwierdzenia płatności za pomocą technologii 3D Secure. Zabezpieczenie to wymaga od użytkownika podania jednorazowego kodu SMS lub akceptacji płatności w aplikacji banku, aby upewnić się, że jest to transakcja autoryzowana.

Należy jednak mieć na uwadze, że wszelkie dane karty powinny być szczególnie chronione i aby nigdy nie udostępniać ich nikomu, gdyż może to doprowadzić do wyłudzeń i kradzieży.

Obsługa klienta

W zdecydowanej większości przypadków wszelkie problemy z płatnością kartą VISA powinny być konsultowane z bankiem, który tę kartę wydał lub bukmacherem, u którego płatność się nie udała. Użytkownik powinien kontaktować się z bankiem także wtedy, gdy karta zostanie zgubiona lub skradziona, aby natychmiast ją zablokować. VISA daje jednak możliwość kontaktu w takiej sytuacji pod numerem telefonu 008001111569. Numer ten jest dostępny 24 godziny na dobę w różnych językach. Pracownik VISA zablokuje wtedy kartę i skontaktuje się z bankiem ją wydającym, aby pomóc klientowi.

Jak się zarejestrować w VISA

Aby otrzymać kartę VISA, należy założyć konto w instytucji finansowej ją oferującej i złożenie na nią zamówienia. Nie ma potrzeby rejestrowania się na stronie VISA, a żeby używać swojej karty do płatności w internecie, wystarczy ją aktywować (zazwyczaj jest to płatność z użyciem PIN-u i chipu) i posiadać dostępne środki.

FAQ

Konieczność autoryzacji płatności kartą za pomocą kodu SMS/ w aplikacji banku wynika z tak zwanej technologii 3DS. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, mające na celu upewnienie się, że jest to transakcja autoryzowana przez właściciela karty. Ominięcie tego kroku skutkuje nieudaną transakcją.

W zdecydowanej większości przypadków płatność kartą nie udaje się ze względu na brak autoryzacji 3DS, brak środków na koncie lub limity. Dlatego też dobrze jest upewnić się, że na koncie znajduje się wystarczająco dużo pieniędzy do opłacenia depozytu. Jeśli mimo wszystko płatność się nie udała, dobrze jest skontaktować się z bukmacherem, aby dowiedzieć się o powód odrzucenia i otrzymać wskazówki, jak taki problem rozwiązać.

Albin Kowalski Albin Kowalski

Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.