W przyrodzie jednak nic nie ginie, gdyż wraz ze spadkiem ryzyka, maleją również potencjalne zyski, przez co potrzeba wiele cierpliwości i czasu, by odnieść zauważalny sukces.

Czym jest Ciąg i Progresja Fibonacciego?

System ten zawdzięcza swoją nazwę prawu matematycznemu, powstałemu w początkach XIII wieku dzięki Leonardowi z Pizy. Nazwa Ciąg Fibonacciego spopularyzowana została z kolei w XIX wieku przez francuskiego matematyka Eduarda Lucasa. Prawo to określa ciąg liczb naturalnych, w którym to ciągu każdy kolejny wyraz (liczba) jest sumą dwóch poprzednich.

Progresja Fibonacciego – na czym polega?

Czym progresja Fibonacciego różni się od zwykłej progresji? Tym, że kolejna stawka nie jest uzależniona od wcześniej przyjętego mnożnika, a jest sumą dwóch poprzednich stawek. W ten sposób stawki rosną zdecydowanie wolniej, dzięki czemu kapitał jest uodporniony na ewentualne bankructwo.

System ten sprawdza się głównie podczas typowania piłki nożnej i hokeja (kursy na remis w hokeju często są wyższe niż @4,0). Progresję te można stosować, komponując zakład akumulowany z kursem 2-3,5 lub podobnie jak w progresji na remis, obstawiać remis danej drużyny. Warto w tym przypadku unikać lig, gdzie pada wiele bramek oraz mało remisów, a skupiać się bardziej na drużynach defensywnych.

Progresja Fibonacciego – zasady

W zależności od wysokości budżetu gracza i jego umiejętności, gracz może rozpocząć grę od dowolnie wybranej dla siebie stawki (poziomu). Przy porażce gracz przechodzi do poziomu wyżej, a przy wygranej do jednego poziomu niżej. Przy ewentualnych dwóch zwycięstwach z rzędu, gracz powinien rozpocząć progresję od początku.

Progresja Fibonacciego

Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Jego siłą w branży kasynowej są automaty do gry. Bogusz będzie mógł wymienić wszystkich najpopularniejszych twórców gier na świecie i ich gry. Wie, jak działają, poznaje bonusy i możliwości wygranej każdego automatu. Bogusz jest bardzo hojny i chce podzielić się swoim doświadczeniem i opinią. Więc przyłączył się do legalne-obstawianie