Czy to koniec Czesława Michniewicza?

Spis treści

  Czy to koniec Czesława Michniewicza? Bukmacherzy już to wiedzą!

  Reprezentacja Polski pożegnała się z katarskim mundialem, co nie oznacza, że wokół naszej kadry będzie teraz cisza. Dzieje się wręcz przeciwnie, a w najbliższych dniach dowiemy się, czy Czesław Michniewicz poprowadzi drużynę w eliminacjach do Euro 2024. Swoje przypuszczenia w tej kwestii zaprezentowali analitycy bukmachera Betfan

  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start

  Zamieszanie wokół reprezentacji Polski

  Powiedzieć, że wokół piłkarskiej reprezentacji Polski nie ma spokoju, to nic nie powiedzieć! W niedzielę Robert Lewandowski i spółka pożegnali się z mundialem i teoretycznie powinni wrócić do kraju z podniesionym czołem, gdyż porażka po niezłym meczu z aktualnymi mistrzami świata ujmy nie przynosi. Ale…

  Ale jak zwykle w tego typu sytuacjach rozpętało się polskie piekiełko, a opinia publiczna nie dyskutuje na temat formy poszczególnych reprezentantów, lecz poruszają ją zupełnie inne kwestie. Do mediów przedostała się m.in. obietnica premiera polskiego rządu dotycząca kilkudziesięciomilionowej premii dla piłkarzy i sztabu reprezentacji, a także informacje o domniemanych tarciach na linii szkoleniowiec – piłkarze. 

  Kilka minut po ostatnim gwizdku sędziego w meczu Polska – Francja dwaj liderzy kadry, czyli Robert Lewandowski oraz Piotr Zieliński w pewien sposób podważyli styl pracy selekcjonera. Ich zdaniem (podobnie zresztą jak zdecydowanej większości społeczeństwa) gra kadry nie może opierać się tylko i wyłącznie na przeszkadzaniu rywalom, lecz trzeba nieco odważniej szukać swoich okazji na połowie przeciwnika.tomasz wlodarczykOliwy do ognia dolały także publikacje prasowe opisujące domniemane zgrzyty pomiędzy Czesławem Michniewiczem i sternikiem PZPN Cezarym Kuleszą. Według nich selekcjoner miał nie spełnić prośby swojego przełożonego i pozwolić żonom piłkarzy zamieszkać w tym samym hotelu w Katarze, a także dać zielone światło niektórym zawodnikom na udanie się na wakacje bezpośrednio z Kataru. 

  Efekt tego był taki, że na Okęciu w Warszawie wylądowała mniej więcej połowa reprezentantów Polski, a media wieszczą koniec Michniewicza w kadrze. Jest to o tyle niepokojące, że lada moment rozpoczynają się eliminacje do Euro 2024 i podejrzewamy, że czołowi polscy zawodnicy woleliby wiedzieć na czym stoją i w jakim kierunku zmierza kadra. betfan nowa odslonaCałą sprawą postanowili zająć się analitycy bukmachera Betfan, który słynie z doskonałych zakładów specjalnych. Czy Czesław Michniewicz utrzyma posadę, czy może o występ na Euro 2024 zagramy z zupełnie nowym selekcjonerem? Przekonajmy się!

  Czy Czesław Michniewicz zachowa stanowisko? Kursy od bukmachera Betfan

  Już w marcu 2023 roku zagramy z Czechami i Albanią w eliminacjach Euro 2024, a tymczasem nie mamy pojęcia, kto poprowadzi polską kadrę w tych dwóch niełatwych meczach. Według analityków bukmachera Betfan czara goryczy się przelała i nie będzie to Czesław Michniewicz. Typując zakład na dymisję aktualnego selekcjonera można pomnożyć swój depozyt w tym serwisie po kursie 1.72, natomiast kontynuacja kadencji Michniewicza została wyceniona po kursie 2.00.czy to koniec czeslawa michniewiczaJeśli przypuszczenia analityków bukmachera Betfan się potwierdzą, wówczas do eliminacji Euro 2024 przystąpimy z nowym selekcjonerem. Kto mógłby nim zostać? Na ten moment na polskim rynku nie ma zbyt wielu liczących się kandydatów, dlatego nie brakuje opinii, że będzie to selekcjoner z zagranicy. Kto konkretnie?

  Na korytarzach w PZPN można usłyszeć głosy, że bardzo wysoko stoją akcje Andrija Szewczenki. Były snajper Milanu sprawdził się w roli selekcjonera Ukraińców i ponoć bardzo chętnie podjąłby się wyzwania, jakim bez wątpienia będzie poprowadzenie reprezentacji Polski. 

  Na korzyść Szewczenki mają także działać dobre relacje z Robertem Lewandowskim, a także fakt, że… Cezary Kulesza porozumiewa się w języku rosyjskim. Czyżbyśmy zatem jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia mieli usłyszeć wieści o zmianie selekcjonera najważniejszej drużyny w Polsce? Wszystko na to wskazuje, a kursy od bukmachera Betfan jedynie potwierdzają tę hipotezę. 

  Bonus powitalny Betfan – potrojenie pierwszego depozytu

  Bukmacher Betfan oferuje najwyższy na polskim rynku przelicznik bonusowy po pierwszym depozycie. Do zgarnięcia jest bonus 200% od wpłaconej kwoty, a maksymalna pula darmowych środków wynosi 300 zł. bonus 200% betfan

  1. Załóż konto u bukmachera Betfan i wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. 
  2. Dokonaj obrotu 1x wpłaconym depozytem. 
  3. Otrzymasz bonus 200% aż do 300 zł, za który możesz zagrać dowolne kupony AKO z min. kursem łącznym 3.00. 

  betfan bonusNie tylko nowi klienci bukmachera Betfan mogą liczyć na atrakcyjne bonusy. Również w późniejszym czasie na typerów czekają liczne promocje, a jedną z nich jest premia nagradzająca aktywnych graczy darmowymi środkami. Zasady bonusu “Więcej grasz, więcej masz” są bajecznie proste i w największym skrócie sprowadzają się do tego, że im częściej typujesz zakłady w Betfan, tym większa pula darmowych środków pojawia się na koncie gracza. 

  Warunkiem jest codzienne obstawianie zakładów w Betfan. Do promocji zaliczają się kupony po minimalnym kursie łącznym 2.00 (kurs min. każdego typu 1.25 w przypadku wielokrotnych kuponów AKO), a do zgarnięcia są bonusy od 10 zł aż do 79 zł. 

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!