Obecnie coraz rzadziej trzymamy gotówkę w naszych kieszeniach, o wiele chętniej dysponujemy ją z pozycji konta bankowego lub też portfela internetowego. Te drugie z roku na rok dzięki swojej niezwykłej użyteczności zyskują ogromną popularność wśród całego społeczeństwa. Taki rodzaj płatności coraz częściej akceptowany jest przez najbardziej znanych dostawców zakładów sportowych. U jakiego buka można wnieść depozyt poprzez  SkyCash? Jak długo trwa księgowanie płatności? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.SKYCASH logo

Jak wpłacić pieniądze  u bukmachera za pomocą SkyCash?

Wpłaty do serwisów bukmacherskich za pomocą portfela internetowego SkyCash są bardzo proste i zajmują jedynie kilka minut. Poniżej przedstawiamy dokładną instrukcję, jak krok po kroku wnieść depozyt:

 1. Zaloguj się na własnym koncie u bukmachera.
 2. Kliknij w zakładkę płatności lub depozyt (zależy od bukmachera)
 3. Wybierz wpłatę za pomocą portfela SkyCash
 4. Wprowadź kwotę, jaką chcesz umieścić na swoim koncie gracza
 5. Przejdź do aplikacji, aby zatwierdzić transakcję 
 6. Cały proces księgowania potrwa krótką chwilę i w ciągu minuty doładowane saldo będzie do naszej dyspozycji.

Niestety obecnie portfel SkyCash nie jest, aż tak popularny, jak Skrill, czy też Neteller. Z tego powodu bardzo niewielka ilość bukmacherów honoruje tę metodę płatności. Z polskich licencjonowanych buków jedynie ForBet pozwala graczom na wniesienie depozytu za pomocą SkyCash. O wypłatach na ten portfel możemy jedynie pomarzyć i w najbliższym czasie z pewnością nic się w tej kwestii nie zmieni. Nie jest to więc idealna forma płatności dla miłośników typowania, jednak gdy często gramy na serwisie ForBET, możemy rozważyć tę opcję, jako alternatywę dla tradycyjnych przelewów lub też tak popularnych ostatnio transakcji ekspresowych za pośrednictwem kodu Blik.

Koszty i czas przetwarzania płatności SkyCash bukmacher

Wszystkie nasze wpłaty za pośrednictwem portfela SkyCash są darmowe. Nie znajdziemy tutaj żadnych ukrytych prowizji, a zlecona na depozyt suma pieniędzy, znajdzie się na naszym koncie gracza w stosunku 1:1. Sam czas księgowania jest tutaj również bardzo szybki, transakcje przebiegają sprawnie i najczęściej już po kilku sekundach możemy korzystać z wpłaconej gotówki. Do zasilenia naszego konta u buka, będzie nam potrzebny jedynie nasz smartfon lub inne urządzenie mobilne z pobraną dedykowaną aplikacją SkyCash. Taka łatwość dostępu czyni tę metodę płatności bardzo wygodną i przystępną dla każdego.

Plusy i minusy SkyCash 

W tym miejscu postaramy się przybliżyć najważniejsze wady i zalety portfela internetowego SkyCash z perspektywy miłośnika zakładów bukmacherskich.

Plusy
 • Szybkie wpłaty
 • Brak prowizji i dodatkowych opłat przy składaniu depozytu
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa każdej transakcji
 • Dobry i szybki kontakt z obsługą klienta
 • Łatwa weryfikacja konta
Minusy
 • SkyCash obsługiwany jest aktualnie tylko przez jednego legalnego bukmachera - forBET
 • Przestarzała aplikacja mobilna

Bezpieczeństwo

SkyCash jest w użytku już od wielu lat i do tej pory nie było żadnego skandalu związanego z niepoprawnymi transakcjami, czy też wyciekami informacji o klientach tego portfela. Świadczy to o dobrym poziomie zabezpieczeń oraz dbałości obsługi o klienta. Na dedykowanych forach możemy przeczytać dużo pozytywnych opinii w tej kwestii, napisanych przez innych użytkowników, co jest dodatkowym potwierdzeniem powyższych słów. Zawsze jednak należy zachować rozwagę i nie powinniśmy umieszczać wszystkich naszych oszczędności na tylko i wyłącznie jednym portfelu internetowym, gdyż w razie awarii lub innych zdarzeń, możemy stracić nasze oszczędności. skycash Legalne-obstawianie.pl

Obsługa klienta

Biuro obsługi klienta jest do naszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00. W tym czasie możemy dzwonić na numer 22 403 8020 lub 22 403 8040 (koszt połączenia naliczany jest według taryfy operatora). Kolejnym sposobem na nawiązanie kontaktu z obsługą SkyCash jest formularz kontaktowy, w którym musimy uzupełnić następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, temat zgłoszenia, numer telefonu przypisany do konta SkyCash oraz opis zgłoszenia. Wiadomość zwrotną dostaniemy na podany e-mail w ciągu około 48 godzin. Serwis ten posiada również bogatą sekcję FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Jak się zarejestrować w SkyCash 

Założenie konta w SkyCash jest bardzo proste i nawet osoby mniej obeznane w sieci, nie powinny mieć problemu z utworzeniem własnego portfela internetowego. Na początek powinniśmy wejść na oficjalną stronę www.skycash.com i skorzystać z opcji “Załóż konto”. Później zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, na który przyjdzie sms z kodem aktywacyjnym. Następnie powinniśmy uzupełnić pozostałe dane, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz zdefiniować kod PIN do płatności. Aby cieszyć się w pełni zweryfikowanym kontem, należy wykonać przelew weryfikacyjny na wskazany, indywidualny numer rachunku. Cała przelana kwota, trafi na Twoją portmonetkę+.

Podsumowanie

SkyCash niestety nie jest dobrym środkiem płatniczym, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Tylko jeden buk obsługujący ten portfel to zdecydowanie za mało, aby zadowolić społeczność hazardową. Aplikacja mobilna też nie jest najmocniejszym punktem tego serwisu, często się zacina i działa bardzo powoli, nawet na najnowszych urządzeniach. SkyCash powinniśmy więc traktować, jako ciekawostkę i alternatywę dla innych metod płatności.  

FAQ – SkyCash

Nie, wszystkie wpłacone pieniądze znajdą się na naszym koncie gracza. Nie ma tutaj ukrytych opłat i prowizji.

Tak, korzystanie z serwisu SkyCash jest zupełnie darmowe. Każda osoba może założyć tam konto i cieszyć się licznymi udogodnieniami.

Możemy zadzwonić na infolinię od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00 na numer  22 403 8020 lub 22 403 8040 (koszt połączenia naliczany jest według taryfy operatora). Drugim sposobem jest uzupełnienie formularza kontaktowego i kontakt poprzez e-mail.


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.