PKO BP Ekstraklasa – zakłady Fortuna

Spis treści

  PKO BP Ekstraklasa – zakłady specjalne od bukmachera Fortuna

  Kursy dotyczące polskiej PKO BP Ekstraklasy to jedna z najchętniej odwiedzanych sekcji na stronie bukmachera Fortuna. Poza tradycyjnymi zakładami na poszczególne mecze oraz sezonowymi rynkami długoterminowymi analitycy tej firmy zaprezentowali ciekawą ofertę zakładów specjalnych. 

  Oferta zakładów bukmachera Fortuna na mecze polskiej PKO BP Ekstraklasy

  Legalny bukmacher Fortuna to jeden z liderów każdego rankingu operatorów z polską licencją. Znakiem rozpoznawczym tej firmy jest znakomita oferta zakładów sportowych, a kursy na piłkę nożną nie stanowią w tym gronie wyjątku. 

  Fortuna od lat bardzo aktywnie wspiera polski futbol i na ten moment jest sponsorem tytularnym 1. Ligi, Pucharu Polski oraz piłkarzy Legii Warszawa. Nie może zatem dziwić fakt, że typerzy specjalizujący się w typowaniu meczów na krajowym podwórku tak chętnie sięgają po ofertę Fortuny. 

  Przy okazji przypominamy, że Fortuna respektuje błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego i wówczas gracz nie ma obowiązku wysyłania skanu dowodu osobistego. Mało tego! System mojeID umożliwia także weryfikację danych i rejestrację konta stałego bez dowodu, a odbywa się to poprzez weryfikację tożsamości gracza za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.fortuna rejestracjaTym razem postanowiliśmy wziąć pod naszą bukmacherską lupę ofertę zakładów Fortuny na PKO Ekstraklasę. I od razu zaznaczamy, że naszą uwagę skupiamy nie na kursach na poszczególne mecze, a na rynkach specjalnych dotyczących całego sezonu. 

  Kto mistrzem Polski? Kto wyżej na koniec sezonu? Kursy od Fortuny

  Pierwszy rynek zakładów specjalnych od Fortuny dotyczy wyścigu o mistrzostwo Polski. Zdaniem analityków tego legalnego bukmachera faworytem do tytułu najlepszej drużyny w naszym kraju jest Raków Częstochowa, którego triumf został wyceniony po kursie 1.85. Znacznie niżej stoją akcje Lecha Poznań (4.50) oraz Legii Warszawa (6.00), a największą sensacją byłby tytuł dla piłkarzy Korony Kielce (9,999.00). 

  Bardzo ciekawie prezentuje się także rynek zakładów H2H, na którym można wytypować, jakie ekipy okażą się górą w bezpośrednim pojedynku o wyższą pozycję w tabeli na koniec sezonu. 

  Sporo emocji powinien dostarczyć wyścig pomiędzy Lechem i Legią, w którym minimalnym faworytem jest na ten moment aktualny mistrz Polski (kurs 1.75 vs 1.96). Przy okazji oddsmakerzy Fortuny nie mają większych wątpliwości, że piłkarze Rakowa zdystansują na koniec sezonu zarówno Lecha (kurs 1.28), jak i Legię (kurs 1.22). kto lepszy EkstraklasaWreszcie, na rynku zakładów specjalnych Fortuny wytypować można pretendentów do tytułu króla strzelców sezonu. Faworytami są Davo Alvarez z Wisły Płock, Mikael Ishak z Lecha Poznań oraz Jesus Imaz z Jagielloni Białystok, a kurs w Fortunie na każdego z nich wynosi 5.50. 

  Czy bramkarz zdobędzie gola w PKO BP Ekstraklasie? Zakłady specjalne bukmachera Fortuna

  To jednak nie żaden z ww. rynków skłonił nas do napisania tego artykułu. Powodem są bowiem znakomite zakłady specjalne na polską PKO BP Ekstraklasę od Fortuny, z których kilka prezentuje się naprawdę ciekawie. Co mamy na myśli? Przekonajcie się sami? tak nie Ekstraklasa Bardzo do gustu przypadł nam chociażby zakład, że w którymś ze spotkań tego sezonu padnie 10 lub więcej goli. Analitycy Fortuny wycenili taki scenariusz po kursie 8.50, a zatem ewentualna wygrana na kuponie prezentowałaby się naprawdę znakomicie. 

  Po identycznym kursie 8.50 można pomnożyć swój depozyt w Fortunie typując zakład, że w dowolnym meczu gola strzeli bramkarz. Z kolei jeszcze atrakcyjniejsza wygrana czeka na typerów, którzy trafią zakład na bramkę z własnej połowy (taki scenariusz został wyceniony przez oddsmakerów Fortuny po kursie 10.00. 

  Coś dla siebie odnajdą także gracze, którzy wierzą w to, że tabela polskiej PKO BP Ekstraklasy stanie na głowie, a mistrzem Polski zostanie ktoś spoza trójki Raków Częstochowa, Lech Poznań i Legia Warszawa. Taki scenariusz wart jest według analityków Fortuny kursu 20.00. 

  Bonus powitalny Fortuna – trzy promocje na start i 820 zł do zgarnięcia po rejestracji 

  Powitalny pakiet w Fortunie dla nowych graczy to aż trzy promocje na start, a łączna pula darmowych środków w budżecie może wynieść 820 zł. Jakie niespodzianki czekają na nowych klientów Fortuny? Jak zgarnąć komplet bonusów powitalnych? Sprawdzamy! fortuna zaklady ekstraklasa

  • Bonus powitalny Fortuna – cashback 600 zł

  Pierwszy kupon po rejestracji konta w Fortunie jest zakładem bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia odzyskać można aż 600 zł, a bukmacher wymaga dość łatwego obrotu bonusem cashback. 

  1. Załóż konto w Fortunie i wpłać pierwszy depozyt. 
  2. Obstaw pierwszy kupon, a w przypadku niepowodzenia 600 zł wróci do budżetu jako cashback. 
  3. Bonus Fortuny wymaga obrotu 1x bez warunku kursu minimalnego. 
  • Promocja na start Fortuny – bonus 50% od 2. depozytu 200 zł

  Darmowymi środkami bonusowymi nagradzana jest także druga wpłata na konto w Fortunie. Tym razem zgarnąć można 200 zł. 

  1. Wpłać drugi depozyt w Fortunie. 
  2. Otrzymasz bonus 50% aż do 200 zł przy wpłacie 400 zł lub wyższej. 
  3. Bonus pojawi się w budżecie jako punkty Fortuna Klub Plus, a ewentualne wygrane na kuponach nie podlegają dalszemu obrotowi.bonus 200 PLN Fortuna
  • Powitalny pakiet Fortuna – freebet bez depozytu 20 zł

  Ostatnim elementem promocji powitalnej jest w 100% darmowy freebet bez konieczności depozytu. 

  1. Zarejestruj konto stałe w Fortunie. 
  2. Otrzymasz 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus, które możesz zamienić na freebet 20 zł. 
  3. Wygrana z kuponu za freebet wędruje od razu na saldo depozytowe i nie wymaga obrotu. 
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!