Większość osób zapytanych o najpopularniejszy na świecie wirtualny portfel zapewne odpowie PayPal. Nie można się temu dziwić- jest to firma działjąca na rynku od ponad 20 lat, dzięki której miliony ludzi codziennie dokonuje płatności w internecie. Jest to metoda szybka, bezpieczna i wielofunkcyjna. Jak korzystać z PayPal u bukumachera? Jacy bukmacherzy PayPal działają w Polsce? Czy PayPal pobiera opłaty? Wszystko to zawarliśmy w naszej recenzji!PayPal Legalne obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze za pomocą PayPal bukmacher

Wpłata pieniędzy za pomocą PayPal jest niezwykle prosta i nie różni się zbytnio od innych metod. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zasilić swój portfel elektroniczny.
 2. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 3. Przejść do zakładki płatności.
 4. Wybrać PayPal jako metodę wpłaty pieniędzy.
 5. Wpisać kwotę, którą chce się zasilić konto.
 6. Potwierdzić płatność w portfelu
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą PayPal bukmacher

Niestety, wypłaty pieniędzy przez PayPal co do zasady nie są możliwe. Jest to związane z tym, że zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, gracz może wypłacić pieniądze jedynie na swoje konto bankowe, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

PayPal

Koszty i czas przetwarzania płatności PayPal bukmacher

Każdy, kto chce zacząć używać portfela PayPal, musi mieć na uwadze, że nie zawsze jest to metoda darmowa. Użytkownik korzystający z darmowego konta nie musi opłacać prowizji za wysyłanie lub odbieranie płatności krajowych ani za płatności w sklepach, o ile płatność dokonywana jest w tej samej walucie. W przypadku konieczności przewalutowania PayPal pobiera prowizję 3%. Ponadto przelewy międzynarodowe kosztują użytkownika 9,99-19,99 PLN, w zależności od kraju, do którego się wysyła.

Czas księgowania płatności dokonanych przez PayPal w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Dodatkowo ogromnym plusem tej metody jest fakt, że samo utworzenie płatności trwa około kilkudziesięciu sekund. Nikt nie musi tracić czasu na szukanie swojej karty płatniczej, czy tworzenia osobnego przelewu na stronie banku.

Plusy i minusy PayPal

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Jedna z najbezpieczniejszych metod płatności, platforma zapewnia dodatkowy program ochrony konsumentów
 • Darmowe transakcje krajowe
 • Portfel może być wykorzystywany w wielu celach
Minusy
 • Tylko kilku polskich bukmacherów oferuje tę metodę
 • Koszty przewalutowania pieniędzy i transakcji międzynarodowych

Bukmacher Paypal

Z pewnością interesuje Cię u jakiego bukmachera zapłacisz PayPal. Lista operatorów oferującyh tę metodę na tn moment ogranicza się jedynie do STS. Bukmacher STS zapewnił opcję PayPal wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich graczy, czym zyskał ogromny plus wśród konkurencji. Zdajemy sobie sprawę, że warto aby PayPal znalazł się na liście innych bukmacherów, liczymy ze wkrótce osiągalna będzie opcja PayPal BetClic i inni wiodący bukmacherzy. Tego zyczymy wszytskim aktywnym graczom.

Bezpieczeństwo

PayPal to z całą pewnością jedna z najbezpieczniejszych metod płatności w internecie. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, zyskując zaufanie setek milionów użytkowników na całym świecie. Ponadto firma wprowadziła własny program ochrony kupujących, w którym pomaga uzyskać zwrot od sprzedawcy za uszkodzony/ wadliwy przedmiot, a wszystkie transakcje są monitorowane przez całą dobę, aby ochronić użytkowników przed możliwymi oszustwami. Każda transakcja, jak i cała platforma PayPal są także szyfrowane, a dane użytkowników chronione na wiele sposobów, aby uniemożliwić wyciek danych.Paypal obstawianie

Obsługa klienta

PayPal posiada polską stronę internetową, na której znaleźć można zakładkę Pomoc, a w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto zapoznać się z nią, zanim podejmie się kontakt z obsługą klienta, gdyż może to oszczędzić sporo czasu.

Jeśli jednak strona FAQ nie posiada odpowiedzi na pytanie użytkownika, każdy, kto ma problem ze swoim kontem może zadzwonić na polską infolinię pod numerem telefonu 223064492.

Na stronie PayPal znaleźć można także centrum rozstrzygania, w którym każdy użytkownik może rozwiązać wszelkie problemy dotyczące dokonanych transakcji.

Jak się zarejestrować w PayPal bukmacher

Aby założyć swój wirtualny portfel PayPal, należy:

 1. Nacisnąć przycisk rejestracji widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Wybrać konto osobiste lub firmowe.
 3. Podać adres e-mail i hasło oraz dane osobowe.
 4. Zweryfikować adres e-mail.

FAQ

Weryfikacja konta obciążona jest opłatą, która jednak w późniejszym czasie jest zwracana użytkownikowi. Sama rejestracja i prowadzenie konta są bezpłatne, o ile użytkownik przynajmniej raz w roku dokonuje na nim jakiejś aktywności. Ponadto PayPal pobiera prowizje za przewalutowanie oraz wysłanie płatności międzynarodowych.

Tak. PayPal działa na rynku od lat, zyskując zaufanie setek milionów klientów na całym świecie. Firma stosuje szereg zabezpieczeń w celu ochrony pieniędzy użytkowników, w tym szyfrowanie strony i danych użytkowników, czy monitoring wszystkich przechodzących przez PayPal transakcji. PayPal wprowadził także własny program ochrony kupujących, w którym pomaga odzyskać pieniądze, jeśli zakupiony produkt okaże się niezgody z opisem.

Jedynymi polskimi bukmacherami oferującymi płatność PayPal, są: LVbet, STS i Noblebet.

Albin Kowalski Albin Kowalski

Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.