Bukmacher bez depozytu – jak to działa

Bonusy bez depozytu

Czy więc rzeczywiście otrzymujemy w ten sposób gotówkę na grę za darmo? Tak, choć istnieje kilka warunków niezbędnych do rzeczywistej wypłaty tych środków na konto, które opisaliśmy bardziej szczegółowo poniżej. To między innymi konieczność wyrobienia odpowiedniego obrotu, postawienia zakładów w wybranych kategoriach, czy limit maksymalnej wygranej.

Ale co zyskuje bukmacher, udostępniając premię bez depozytu? Otóż jest to forma promocji, pozwalająca przyciągnąć nowych klientów. Konkurencja na rynku zakładów sportowych jest bardzo duża, a więc operatorzy muszą się mocno postarać, by zachęcić graczy do rejestracji. A dla nas to bardzo dobra wiadomość, ponieważ zyskujemy możliwość przetestowania w praktyce możliwości bukmachera za darmo, obstawiając zakłady z bonusem bez depozytu.

Bonus bez depozytu przydzielany jest tym graczom, którzy zarejestrują nowe konto i dokonają jego weryfikacji. W zamian otrzymujemy niewielką kwotę, którą można wydać na grę, najczęściej 50 złotych.

Różnica pomiędzy bonusem depozytowym, a premią bez depozytu

BonusesIstnieje kilka zasadniczych różnic między tymi dwoma rodzajami premii. Po pierwsze, różnią się one od siebie wysokością bonusu. Na ogół bonus depozytowy może dostarczyć nawet do kilku tysięcy złotych na start, choć wymaga dokonania pierwszej wpłaty. Bonus bez depozytu to zaledwie kilkadziesiąt złotych, ale wpłata nie jest wymagana. Częstotliwość występowania też się różni, ponieważ premia depozytowa jest dostępna właściwie u wszystkich polskich legalnych bukmacherów, natomiast bonus bez depozytu jest zasadniczo rzadko spotykany. Poza tym ograniczenia, na przykład wysokość obrotów wymagana do dokonania wypłaty nagród są podobne.

Bukmacher bonus bez depozytu: zalety i wady

Omówmy teraz główne korzyści z tego rodzaju premii oraz jej słabsze strony.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – zalety:

 • Pieniądze za darmo: wystarczy się zarejestrować i zweryfikować konto, aby dostać bonus bez depozytu. Nie musisz wpłacać gotówki na start.
 • Grasz bez ryzyka: nawet jeśli przegrasz postawioną kwotę, nie tracisz rzeczywistej gotówki.
 • Możliwość przetestowania bukmachera: sprawdź jak gra się na żywo, testując rozgrywkę z możliwości wygrania prawdziwych nagród.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – wady:

 • Nieduża kwota bonusu: taka premia na ogół nie przekracza kilkudziesięciu złotych.
 • Ograniczenia w wykorzystaniu: przed wypłatą na konto należy spełnić limity dotyczące wymogu obrotu i inne.
 • Ograniczona pula gier: bonus bez depozytu może być wykorzystany tylko na grę na określonych wydarzeniach. Gry na żywo nie są najczęściej dostępne za te środki.

Najważniejsze ograniczenia

Podobnie jak inne rodzaje bonusów, w przypadku premii niedepozytowej także musisz liczyć się z ograniczeniami. Zostały one stworzone, aby zapobiegać nadużyciom i aby wykorzystanie bonusów mogło dla każdego gracza przebiegać w ten sam uczciwy sposób Należą do nich następujące limity:

 1. Wymóg osiągnięcia obrotu. To główny rodzaj ograniczenia, z jakim spotkasz się, odbierając bonus powitalny bez depozytu bukmacher. Jest podawany w formie mnożnika i najczęściej zawiera się on w zakresie x2 do x4. Oznacza to, że przed odbiorem gotówki na konto z prawidłowo postawionego zakładu, musisz jeszcze dokonać nią kilkukrotnego obrotu, wykonując kolejne zakłady. Dla gracza, im mniejsza wartość tego parametru tym lepiej, dlatego że pozwala mu to na szybszą wypłatę zarobionych nagród.
 2. Minimalna wielkość zakładu. Praktycznie każdy rodzaj premii podlega temu ograniczeniu. Określa ono, jaką minimalną wielkość musi mieć zakład rozegrany przy użyciu tych środków bonusowych. Najczęściej zawiera się około 1.4, a czasem dodatkowo może być wymagane zawarcie więcej niż jednego wydarzenia na kuponie.
 3. Maksymalna wygrana z bonusu bez depozytu. Aby wygrana była jeszcze zaliczona na konto, nie można przekroczyć określonego poziomu. Ma to zapobiec sytuacji, w której wyjątkowo szczęśliwy kupon, postawiony na dużą liczbę udanie wytypowanych wydarzeń skutkuje bardzo wysoką wypłatą. Kwota wygranych z bonusu bez depozytu jest najczęściej ograniczona do kilkuset złotych, a nadwyżka przepada.
 4. Ograniczony wybór gier. Zaklady bez depozytu nie są oferowane na wszystkie typy wydarzeń sportowych. Najczęściej za ten rodzaj premii można rozegrać wyłącznie na wydarzeniach przedmeczowych i nie są dostępne zakłady live, ani sporty wirtualne czy też zakłady na wynik gier karcianych. Obstawiając gotówkę uzyskaną za ten rodzaj premii możesz więc grać tylko na standardowych zakładach.
 5. Limit wielkości kuponu. Niektóre premie bez depozytu zakładają też określoną wielkość kuponu, jaką maksymalnie można wykorzystać na promocję tego rodzaju.

Inne rodzaje bonusów bukmacherskich

Twój ulubiony bukmacher bez depozytu nie oferuje akurat tego rodzaju premii? Nic straconego. Polecani przez nas legalni polscy bukmacherzy mają w zanadrzu wiele innych rodzajów promocji bukmacherskich. Zebraliśmy je w poniższej tabeli:

Rodzaj bonusu Dla kogo Korzyści
Bonus depozytowy Dla nowych graczy Premia na start za rejestrację, z wysokością uzależnioną od wielkości pierwszej, a czasem kolejnych wpłat (sprawdź bonusy LVBet)
Cashback Dla wszystkich graczy Zwrot części przegranych zakładów w wysokości od kilku do 10% w zależności od bukmachera (sprawdź Betclic bonus)
Premia meczowa Gracze typujący wyniki popularnych meczów Podwyższenie kursu na popularne wydarzenia sportowe o maksymalnie kilkadziesiąt procent
Bonus mobilny Gracze na smartfonach i tabletach Bonus na konto najczęściej w kwocie kilkadziesiąt złotych. Przydzielany za instalację aplikacji i weryfikację konta
Program lojalnościowy Gracze o dużych obrotach Dodatkowe doładowania konta, bilety na mecze, dedykowany menedżer i wiele innych, zależnych od bukmachera
Bonus kumulacyjny Gracze typujący wiele wydarzeń na jednym kuponie Podwyższenie wysokości zakładu nawet o kilkadziesiąt procent, wymagane postawienie co najmniej trzech zakładów na jednym kuponie kumulacyjnym
Turnieje bukmacherskie Profesjonalni typerzy Możliwość zdobycia nagród gotówkowych i rzeczowych, pod warunkiem zajęcia wysokiej lokaty w rankingu graczy, zależnej od zdobytych nagród.

Bukmacher bonus bez depozytu – jak wybrać

Bonus powitalnyA więc zdecydowałeś się na rejestrację, ale zastanwiasz się, jaki bukmacher bonus bez depozytu oferuje najkorzystniejszy? W takim razie skorzystaj z tych kilku wskazówek. Po pierwsze, sprawdź dostępną wysokość i rodzaje innych bonusów u tego bukmachera. Premia niedepozytowa nie ma dużej wartości, natomiast znacznie więcej możesz zyskać w programie lojalnościowym, cashbacku czy bonusach bez depozytu.

Sprawdź także dostępne formy płatności i wybierz takiego bukmachera, który obsługuje elektroniczną portmonetkę, karty, czy inne płatności elektroniczne, które są dla ciebie dostępne. Przeanalizuj także zakres gier i sprawdź czy u bukmachera można typować wyniki zawodów w twoich ulubionych dyscyplinach i ligach. Wreszcie, sprawdź jakie funkcje dodatkowe oferuje operator zakładów – typowanie wyników na żywo, sporty wirtualne, czy wreszcie aplikację na smartfony, szczególnie ważną dla tych, którzy planują grać dużo na urządzeniach mobilnych. W wyborze warto kierować się recenzjami polskich legalnych bukmacherów, jakie znajdziecie na naszym portalu.

Bukmacher bonus bez depozytu czeka na Ciebie

Gotowy na rozpoczęcie zabawy w typowanie zakładów sportowych? Skorzystaj z dostępnych premii i odbierz bonus bez depozytu teraz. W naszym serwisie znajdziesz starannie wyselekcjonowanych bukmacherów z Polski, pozwalających na typowanie tysięcy wydarzeń sportowych z naszego kraju i ze świata. Wszyscy rekomendowani tu bukmacherzy działają legalnie i gwarantują transparentną oraz uczciwą grę. Przekonaj się, jak łatwo się zarejestrować i skorzystaj z premii bez depozytu?

Najlepsi bukmacherzy w maj 2024

Pakiet powitalny do 1560 zł
Ocena bukmachera
4.9
Duży wybór metod płatności
Licencja Ministerstwo Finansów
Zakłady na żywo
Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
Ocena bukmachera
4.8
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Zakłady na żywo
Odbierz bonus 200% do300 PLN
Ocena bukmachera
4.8
Szybkie wypłaty
Doskonała obsługa
Świetne promocje na start
Pakiet powitalny do 2000 zł
Ocena bukmachera
4.9
Szeroki wybór zakładów
Zakłady na żywo
Dostępne zakłady e-sport
Pakiet powitalny do 3333 zł
Ocena bukmachera
4.7
Dostępne zakłady e-sport
Szeroki wybór zakładów
Super aplikacja mobilna
200% do 200zł Bonus Powitalny
Ocena bukmachera
4.8
Zakłady na żywo
Szybkie wpłaty i wypłaty
Legalny polski bukmacher
Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
Ocena bukmachera
4.9
Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
27 różnych dyscyplin sportowych
Dostępne zakłady e-sport
Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
Fuksiarz
4.7
Szeroki wybór promocji dla nowych
Popularne i korzystne motody płatności
Bogata oferta wydarzeń sportowych

FAQ : Często zadawane pytania o darmowy bonus bez depozytu bukmacher

Oczywiście. Nie ma znaczenia z jakiego urządzenia korzystasz, ponieważ bonusy możesz wykorzystać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie z Android albo z iOS. Warto jednak wiedzieć, że za zainstalowanie aplikacji niektórzy bukmacherzy oferują dodatkowe bonusy. Wystarczy w tym celu zweryfikować numer telefonu, a dzięki temu otrzymasz jednorazowo dodatkowe kilkadziesiąt złotych w bonusie na zakłady.

Nie. To jednorazowa premia, przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy. Aby ją odebrać, należy się zarejestrować, a następnie zweryfikować konto, jednak można zrobić to wyłącznie raz. Nie wolno również próbować omijać tego ograniczenia. Wielu bukmacherów zastrzega sobie, że jedno konto może być zarejestrowane tylko z jednego adresu IP, a więc nie jest możliwa rejestracja kolejnych użytkowników, na przykład spośród rodziny i znajomych, aby wielokrotnie odebrać bonus bez depozytu.

W praktyce tak. Część bukmacherów wymaga tego w momencie odbierania bonusu. Ostatecznie zgodnie z przepisami dla legalnych bukmacherów działających w Polsce i tak będziesz musiał zweryfikować konto przez przesłanie skanu dowodu tożsamości. Jest to wymagane dla pierwszej wypłaty ewentualnej wygranej uzyskanej z obrotu premią bez depozytu.

Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.