Marcin Najman – zakłady specjalne od bukmachera Etoto

Spis treści

  Marcin Najman – zakłady specjalne od bukmachera Etoto 2023

  Marcin Najman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najbarwniejszych postaci polskiego Internetu w ostatnich latach. Były fighter udziela się na wielu polach w przestrzeni publicznej i regularnie wygłasza kontrowersyjne opinie na każdy temat. Być może to był jeden z powodów, dla którego Najman trafił do oferty zakładów specjalnych od bukmachera Etoto. 

  200% do 200zł Bonus Powitalny
  Ocena bukmachera
  4.8
  Zakłady na żywo
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Legalny polski bukmacher

  Znakomite zakłady długoterminowe od bukmachera Etoto

  Włodarze legalnego bukmachera Etoto z roku na rok robią wszystko, aby oddawać w ręce swoich klientów coraz lepsze produkty, funkcje i opcje zakładów. Co konkretnie mamy na myśli? Chociażby aplikację mobilną. W 2022 roku roku serwis wypuścił na rynek zupełnie nowe oprogramowanie na smartfony i tablety, a opinie graczy sugerują, że jest to jedna z najlepszych apek tego typu na polskim rynku. aplikacja etotoAplikacja daje dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów bukmachera Etoto, a posiadacze konta w tym serwisie mają w czym wybierać. Oferta zakładów tego operatora prezentuje się naprawdę solidnie, a najwięcej powodów do zadowolenia będą mieli eksperci od piłki nożnej, tenisa ziemnego oraz sportów walki. 

  Również w 2022 roku, tuż przed startem katarskiego mundialu bukmacher zaprezentował jeszcze bardziej  atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy, natomiast o bonusach na start wspomnimy nieco później. Póki co pragniemy Wam przybliżyć długoterminowe zakłady specjalne od Etoto, które w naszej opinii zasługują na najwyższe możliwe noty.promocje etotoTypować można bowiem rozmaite scenariusze dotyczące nie tylko sportu, ale również innych dziedzin życia, jak chociażby polityki, wydarzeń społeczno – ekonomicznych, a także szeroko rozumianego świata showbiznesu.  

  Najman vs Stanowski w MMA w 2023 roku? Kursy od bukmachera Etoto

  Prawdopodobnie każdy z Was zna podłoże konfliktu pomiędzy Marcinem Najmanem i Krzysztofem Stanowskim. Były fighter był gościem jednego z Hejt Parków na antenie Kanału Sportowego, a w trakcie programu obaj panowie nie szczędzili sobie uszczypliwości. 

  O co poszło? Otóż Stanowski regularnie wyśmiewał dokonania Najmana w sportach walki, co tak bardzo rozsierdziło tego ostatniego, że w pewnym momencie o mały włos nie doszło do rękoczynów. Ostatecznie Stanowski uszedł z życiem, co nie oznacza, że obaj panowie nie spotkają się wkrótce na jednej z gal freak fightowych. 

  Taki pojedynek z pewnością przyniósłby rekordowe zyski z systemu Pay-Per-View, natomiast czy jest on w ogóle realny? Patrząc na kursy od bukmachera Etoto raczej nie nastąpi to w 2023 roku. Analitycy firmy wycenili taki scenariusz po kursie 10.00, a zatem fani freak fightów będą chyba musieli jeszcze trochę zaczekać na walkę Najman vs Stanowski. etoto zaklady specjalne

  Czy Marcin Najman wystartuje w wyborach ? Analitycy bukmachera Etoto już to wiedzą!

  Swego czasu Marcin Najman zasłynął jako stały komentator bieżących wydarzeń politycznych na antenach Telewizji Publicznej. Nie brakowało wówczas opinii, że jest on ostatnią osobą, która powinna zabierać głos w kluczowych kwestiach dotyczących obronności lub stosunków międzynarodowych, co nie oznacza, że sam Najman brał sobie takie głosy do serca. Czy zatem Marcin Najman ma ambicje polityczne?

  Taki scenariusz postanowili wziąć pod rozwagę analitycy bukmachera Etoto. Ich zdaniem istnieje małe prawdopodobieństwo, że były bokser wystartuje w wyborach parlamentarnych w 2023 roku, a typując taki zakład można pomnożyć swój depozyt po kursie 5.75 w przypadku powodzenia. Marcin Najman nowym ministrem edukacji, czy może spraw zagranicznych lub obrony narodowej? Co o tym sądzicie?etoto zaklad

  Promocja powitalna Etoto – dwa bonusy na start i 120 zł do zgarnięcia

  Tuż przed katarskim mundialem bukmacher Etoto mocno podkręcił swoją ofertę powitalną dla nowych graczy, którzy w trakcie MŚ premiowani byli nie dwoma, ale aż trzema bonusami na start. Wzrosła także pula darmowych środków do zgarnięcia, której maksymalny pułap wynosił 1220 zł. Niestety, po mundialu czar prysnął, a na nowych graczy w Etoto czekają bonusy o wartości “zaledwie” 120 zł. 

  • Promocja powitalna Etoto – bonus 200% od 1. depozytu

  Nowi gracze premiowani są bonusem 200% od depozytu, co oznacza, że bukmacher Etoto oferuje najwyższy przelicznik na polskim rynku. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o kwocie bonusu, gdyż ta wynosi 100 zł. 

  1. Załóż konto w Etoto i wpłać pierwszy depozyt. 
  2. Depozyt wymaga obrotu 1x po kursie min. 2.50 (w przypadku kuponów AKO kurs min. pojedynczej selekcji nie może być niższy od 1.30). 
  3. Wpłacona kwota zostanie potrojona, a maksymalny bonus wynosi 100 zł. freebet etoto
  • Bonus powitalny Etoto – freebet w aplikacji mobilnej bukmachera

  Posiadacze nowego konta gracza w Etoto mogą także liczyć na powitalny freebet bonus o wartości 20 zł. Jak go otrzymać? To całkiem proste!

  1. Załóż konto w Etoto i wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł. 
  2. Automatycznie w budżecie pojawi się freebet o wartości 20 zł. 
  3. Bonus można w ciągu 7 dni wykorzystać w aplikacji mobilnej Etoto.etoto bonusyOd teraz nie ominie Cię żadna promocja od bukmachera Etoto! Wejdź w swój profil gracza i wybierz jeden z kanałów komunikacji (SMS lub email), a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym bonusie od Etoto. Wreszcie masz pewność, że na Twoim koncie regularnie będą pojawiały się darmowe środki na grę. 
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!