Revolut to istna rewolucja w świecie opłat. Klienci mogą z niej korzystać bezpłatnie od 2015 roku, jednak odpłatnie użytkownicy mogą zamówić własną kartę debetową. Warto też wspomnieć, iż Revolut nie jest bankiem i pieniądze umieszczone tam, nie podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czy legalni bukmacherzy obsługują wpłaty za pomocą Revoluta? Jak szybko możemy wpłacić na konto gracza nasze pieniądze? Czy jest to firma godna zaufania? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.

Revolut_Logo Legalne obstawianie

Revolut i zakłady sportowe

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jak wygląda obecnie sytuacja z płatnościami za pomocą Revoluta u najpopularniejszych polskich bukmacherów i niestety nie mamy najlepszych wiadomości. Na ten moment jedynie Superbet oferuje wpłaty i wypłaty, przy użyciu tego środka płatniczego. W oparciu o konsultacje z pracownikami danych spółek na czacie internetowym lub też poprzez maila otrzymaliśmy odpowiedź, iż nasze konto gracza możemy zasilić za pomocą karty Revolut u następujących bukmacherów:

Na chwilę obecną jest to lista niestety dość krótka i okrojona. Brakuje tutaj wielu znanych na rynku firm i co najważniejsze, nie mamy możliwości wypłaty naszych wygranych za pośrednictwem Revoluta. Jednak jego rosnąca popularność może zaowocować w niedalekiej przyszłości większymi możliwościami w segmencie zakładów sportowych.

Jak wpłacić pieniądze za pomocą Revoluta?

U bukmacherów obsługujących wpłaty za pomocą Revoluta, składanie depozytu przebiega w sposób bardzo sprawny i intuicyjny. Do tego procesu najlepiej wykorzystać dedykowaną kartę płatniczą, jaką każdy użytkownik po poprawnej rejestracji i zatwierdzeniu konta może zamówić. Poniżej przedstawiamy instrukcję dotyczącą doładowywania naszego salda gracza:

 1. Zaloguj się na swoje konto u danego bukmachera
 2. Kliknij w zakładkę płatności lub depozyt
 3. Wybierz opcję wpłaty za pomocą karty płatniczej i uzupełnij wymagane dane
 4. Podaj kwotę, jaką chcesz wpłacić do bukmachera
 5. Zatwierdź transakcję za pośrednictwem aplikacji Revolut
 6. Twoja wpłata w ciągu kilku sekund powinna być do dyspozycji

Obecnie wypłaty u większości licencjonowanych bukmacherów w naszym kraju można zlecać na rachunek bankowy, który posiada polski numer IBAN. Na tę chwilę Revolut nie spełnia tego wymagania, przez co nie możemy z niego skorzystać, przy odbieraniu naszych wygranych. Wyjątkiem jest tutaj wyżej wspomniany Superbet, gdzie konsultant zapewnił nas o możliwości zarówno wpłat i wypłat bez żadnych dodatkowych przeszkód.revolut Legalne-obstawianie.pl

Opłaty i czas przetwarzania transakcji 

Wszystkie wpłaty za pomocą  Revolut są darmowe, nie znajdziemy tutaj ukrytych opłat transakcyjnych, o które moglibyśmy się martwić. Każda zlecona kwota do wpłaty znajdzie się w całości na naszym koncie gracza. Czas księgowania jest również błyskawiczny, więc pod tym względem o tej metodzie płatniczej można się wypowiadać jedynie w samych superlatywach. Podczas okresu testowania konta Revolut, nie napotkaliśmy również na przerwy techniczne, które często mogą utrudniać nam rozrywkę u buka.   

Bezpieczeństwo 

Revolut posiada najnowsze zabezpieczenia, które chronią nasze transakcje bezgotówkowe. Jest to marka wyrabiająca sobie pochlebną opinię wśród społeczności, nie tylko tej bukmacherskiej. Firma ta dysponuje wieloma nowoczesnymi algorytmami, które mają za zadanie wykrywać działania osób trzecich, blokując przy podejrzanych transakcjach dostęp do konta. Po zweryfikowaniu tożsamości pełne funkcje są oczywiście przywracane. Są to zabezpieczenia, których z pewnością nie powstydziłyby się największe banki, więc śmiało możemy stwierdzić, iż nasze środki i transakcje są odpowiednio chronione przez Revoluta.

revolut bukmacher

Rejestracja konta 

Pomimo wielu bardzo zaawansowanych funkcji, sama rejestracja na platformie Revolut, jest zaskakująco prosta. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która jeszcze bardziej powinna ułatwić wszystkim użytkownikom założenie konta.

 1. Po pierwsze powinniśmy wejść na oficjalną stronę Revoluta, kilkukrotnie należy sprawdzić link, aby mieć pewność, iż korzystamy z licencjonowanej platformy. W sieci krąży wielu oszustów, więc wypada potraktować ten krok bardzo poważnie.
 2. Następnie należy podać swój numer telefonu, gdzie przyjdzie SMS z linkiem do aplikacji Revolut. Po udanej instalacji zostaniemy poproszeni o podanie sześciocyfrowego kodu autoryzacyjnego, który również przyjdzie sms-em na nasze urządzenie mobilne.
 3. W kolejnym kroku musimy wypełnić dane dotyczące miejsca zamieszkania oraz naszej tożsamości. Należy postępować zgodnie z instrukcją i każde wypełnione pole powinniśmy dokładnie sprawdzić w celu uniknięcia pomyłek, przez które nasza rejestracja może nie zostać ukończona. Na kolejnych stronach do uzupełnienia zostanie nam tylko adres e-mail oraz powód założenia konta. 
 4. W celu pełnej aktywacji naszego konta powinniśmy wysłać obustronny skan naszego dowodu osobistego lub paszportu oraz zostaniemy poproszeni o zrobienie sobie zdjęcia w postaci selfie. Wszystkie dane są odpowiednio chronione, więc nie powinniśmy się obawiać jakiegokolwiek ich wycieku.
 5. Aby zakończyć weryfikację, trzeba zasilić nowo powstałe konto kwotą 20 zł lub większą. Wszystkie wpłacone pieniądze będą do naszej dyspozycji, jest to jedynie czysta formalność.
 6. Po pomyślnej weryfikacji uzyskamy sto procent funkcjonalności konta i wszystkie dostępne przywileje. Dostaniemy również możliwość zamówienia fizycznej karty, za niewielką opłatą lub możemy korzystać z jej wirtualnego odpowiednika zupełnie za darmo.

Revolut plusy i minusy

W poniższym punkcie naszej recenzji przedstawimy najważniejsze wady i zalety Revoluta, z perspektywy gracza zakładów bukmacherskich. 

Plusy
 • Transakcje za pomocą karty płatniczej są niemal natychmiastowo księgowane
 • Brak prowizji i opłat przy składaniu depozytów u bukmacherów
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa, najnowsze zabezpieczenia
 • Wygodna i intuicyjna aplikacja
 • Szybki kontakt z obsługą klienta
 • Łatwa kontrola wydatków, możemy oddzielić wydatki na bukmacherkę i trzymać w ryzach swój budżet na grę
Minusy
 • Niewielu bukmacherów wspiera tę metodę płatniczą

Podsumowanie

Revolut jest zdecydowanie innowacyjnym systemem płatniczym, duża ilość dostępnych walut, niskie koszty przewalutowania oraz proste zasady działania, czynią go potentatem w tym segmencie. Obecnie jednak nie jest to najlepszy wybór dla polskich typerów, gdyż wpłaty i wypłaty u większości buków za pośrednictwem konta Revolut są ograniczone i jak na razie nie widać perspektyw na jakąkolwiek zmianę w tej kwestii. Oczywiście branża bukmacherska bardzo szybko ewoluuje i niewykluczone, że w niedługim czasie płatności za pomocą Revoluta będą już standardem. Zanim to się jednak stanie wygodniejszym sposobem na złożenie depozytu w danym serwisie jest Blik, którego recenzje możecie znaleźć również na naszej stronie.

FAQ – Revolut

Tak dla wszystkich użytkowników przewidziany jest darmowy zakres usług, jednak możemy go rozszerzyć o płatne pakiety. Tym samym zyskamy możliwość wymiany większej ilości walut lub wypłat z bankomatów bez prowizji. Wszystkie dokładne informacje na ten temat znajdziemy na oficjalnej stronie tego serwisu.

Tak, jednak tylko wybrani, do tego grona należą: STS, BetX, TOTALbet, eWinner, Fortuna i Superbet.

Nie, wszystkie pieniądze, jakie wpłacimy za pośrednictwem tego systemu płatniczego, znajdą się na naszym koncie gracza. Nie ma tutaj żadnych ukrytych opłat i prowizji.


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.