NobleBet to teraz LVBet

Spis treści

  Gorący news ze świata Polskiej bukmacherki!

  Noblebet firma bukmacherska założona w 2019 roku, która szturmem wbiła się na polski rynek zakładów sportowych. Bukmacher ten uzyskał licencję Ministerstwa Finansów, co czyni go w pełni legalnym podmiotem (PS4.6831.28.2017). W zarządzie zasiada między innymi Norbert Ciepierski, który jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Firm Bukmacherskich, aktywną rolę w organizacji pełni również Rafał Wójtowicz, czyli prezes LV BET zakłady. Takie połączenie doświadczenia może zwiastować świetlaną przyszłość temu bukmacherowi.

  Po nie całych 3 latach działalności legalny bukmacher Noblebet łączy siły z LVBet. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie Noblebet.pl:

  „Serwis Noblebet z dniem 16.01.2023 zostaje wchłonięty przez LV BET Zakłady Bukmacherskie poprzez przejęcie wydzielonej części przedsiębiorstwa Polski Bukmacher sp. z o.o.. Taka konsolidacja ma na celu ujednolicenie oferty i platformy zakładów oraz zwiększenie skali działania serwisu LV BET, jako ważnego gracza polskiego rynku bukmacherskiego, a także części grupy LV BET działającej na innych rynkach pod tą samą marką.”

  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna

  Fuzja Noblebet.pl i LVBet 2023

  W dalszej części komunikatu możemy przeczytać więcej informacji dotyczących obu marek oraz na temat konsolidacji i reorganizacji obu podmiotów:

  LV BET na polskim rynku działa od ponad sześciu lat i ma za sobą kolejny bardzo udany rok, zakończony znacznymi wzrostami obrotów. Badania dotyczące rozpoznawalności marki LV BET pokazują, że działania marketingowe, sponsoringowe oraz inwestycje w rozwój serwisu mają uzasadnienie ekonomiczne. LV BET znany jest z szerokiej gamy oferowanych produktów, między innymi z niedawno wprowadzonego produktu „BETBUILDER”, szerokiej oferty sportów wirtualnych oraz gier, kończąc na „LV JACKPOT”, będącym unikatową propozycją gry. Marka LV BET to również bardzo szeroko zakrojone działania sponsoringowe wspierające polski sport, w postaci między innymi współpracy z klubami piłkarskimi Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec oraz innymi działaniami sponsoringowymi ze świata e-sportu, sztuk walki czy motoryzacji. Polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, a uwarunkowania prawne i fiskalne (bardzo wysoki podatek od gier) determinują, że tylko operatorzy ze znacznym wolumenem sprzedaży mogą stabilnie funkcjonować. Stąd decyzja o wstrzymaniu serwisu Noblebet i konsolidacja w ramach większej, silniejszej marki – operatora jakim jest LV BET. Najbliższe działania LV BET skupią się na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów. Docelowo kroki te mają przynieść szereg innych korzystnych dla Klientów zmian w ramach połączonych zespołów i działań marketingowych.”

  Klienci Noblebet mogą spać spokojnie

  Jak wyjaśnia bukmacher w oficjalnym stanowisku – klienci oraz wszystkie zakłady które zostały już zawrte u bukmachera Noblebet zostaną szybko rozliczone:

  „Zespół Noblebet dziękuje za zaufanie klientów i zaprasza do korzystania z marki LV BET. Jednocześnie Polski Bukmacher sp. z o.o. zapewnia, że wszystkie zakłady już zawarte, a także środki finansowe klientów zgromadzone na rachunkach firmy, zostaną sprawnie rozliczone po wstrzymaniu działalności operacyjnej marki Noblebet. Dalsze informacje pojawią się wkrótce na
  naszej stronie internetowej, co pozwoli na poinformowanie Klientów o kolejnych krokach. „

  Pakiet powitalny do 1560 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Duży wybór metod płatności
  Licencja Ministerstwo Finansów
  Zakłady na żywo
  Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
  Ocena bukmachera
  4.8
  Legalny polski bukmacher
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Zakłady na żywo
  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start
  Cashback do 1300 zł oraz do 200 zł na start
  Ocena bukmachera
  4.7
  Atrakcyjne Promocje
  Wysokie kursy
  Streaming wydarzeń
  Pakiet powitalny do 2000 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Szeroki wybór zakładów
  Zakłady na żywo
  Dostępne zakłady e-sport
  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna
  200% do 200zł Bonus Powitalny
  Ocena bukmachera
  4.8
  Zakłady na żywo
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Legalny polski bukmacher
  Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
  27 różnych dyscyplin sportowych
  Dostępne zakłady e-sport
  Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
  Fuksiarz
  4.7
  Szeroki wybór promocji dla nowych
  Popularne i korzystne motody płatności
  Bogata oferta wydarzeń sportowych
  Maciej Jasko

  Jestem entuzjastą iGamingu, a przede wszystkim zakładów sportowych online. Związany z branżą dziennikarską oraz bukmacherską od 2008 roku. Uwielbiam podróżować oraz poznać nowe kultury, a w szczególności azjatycką. Mieszkałem w Chinach, Włoszech, oraz na Wyspach Brystyjskich - a obecnie od paru lat na słonecznej Malcie.