Następujące zasady mają zastosowanie do Regulaminu Strony: Legalne-obstawianie.pl

 • Strona Legalne-obstawianie.pl nie jest bukmacherem. 
 • Strona Legalne-obstawianie.pl dostarcza aktualne informacje na temat zakładów sportowych wszystkim, którzy są nimi zainteresowani.
 • Prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszymi Warunkami użytkowania przed rozpoczęciem korzystania z niniejszej witryny. Uzyskując dostęp do tej strony i korzystając z niej, Użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków użytkowania, jak również Polityki prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z poniższych Warunków użytkowania, nie korzystaj z tej strony.

Definicje:

 1. Wszelkie odniesienia do strony internetowej: Administracja, My, Nas, Nasz, Strona, Strona internetowa, Platforma, Witryna– odnoszą się do Legalne-obstawianie.pl
 2. Odniesienia indywidulne: Użytkownik, Ty, Twój (oraz pozostałe przypadki zaimków rzeczowych i przymiotnych w 2. os. l. poj.  i 2. os. l. mn.) – odnoszą się do osób odwiedzających i użytkowników strony Legalne-obstawianie.pl

Zgodnie z niniejszym Regulaminem postaniawia się:

 1. Ta witryna może zawierać linki do innych stron internetowych („Witryny połączone”). Witryny połączone są tylko dla wygody Użytkownika, a Użytkownik korzysta z nich na własne ryzyko. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zawartość stron, do których kierują linki, niezależnie od tego, czy Administracja jest powiązana ze sponsorami tych stron.
 2. Użytkownik nie ma prawa obwiniać Witryny ani ubiegać się o jakiekolwiek odszkodowanie od Witryny, jeśli zignoruje prawo lub jeśli jest nieświadomy prawa dotyczącego hazardu online. Użytkownik zgadza się, że jeśli gra lub zapisuje się przez jakiekolwiek linki do zakładów sportowych online, które może znaleźć na Naszej Stronie, bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania i nie będzie pociągał Witryny do odpowiedzialności za żadne straty, szkody lub inne negatywne skutki, które mogą wynikać z jego decyzji o hazardzie.
 3. Niniejszy Regulamin może ulegać zmianom. Każdy Użytkownik korzystający ze Strony potwierdza, że jest tego świadomy i korzystając z Witryny, zapoznał się z aktualną wersją Regulaminu.
 4. Użytkownik nie ma prawa zamieszczać na stronie żadnych materiałów reklamowych, promocji specjalnych ani innych materiałów promujących strony zewnętrzne.
 5. Użytkownik zgadza się, że pod żadnym pozorem nigdy nie umieści na stronie linków, plików lub innych odnośników zawierających szkodliwe oprogramowanie, które może zaszkodzić innym Użytkownikom strony.
 6. Użytkownik zgadza się, że będzie używał strony wyłącznie do działań zgodnych z prawem i niniejszym regulaminem. Użytkownik zgadza się, że nigdy nie podejmie żadnych działań na stronie, mogących doprowadzić Administrację do jakichkolwiek strat.
 7. Wszystkie informacje zamieszczone na Stronie mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie nakłaniamy nikogo do hazardu online.
 8. Strona przeznaczona jest wyłącznie dla Użytkowników pełnoletnich. Korzystając z niej, Użytkownik potwierdza, że ma ukończone 18 lat.
 9. Użytkownik potwierdza, że zakłady sportowe są legalne w kraju, w którym mieszka. Użytkownik potwierdza także, że działa w zgodzie z przepisami krajowymi dotyczącymi zakładów sportowych i/ lub hazardu online.
 10. Administracja ma prawo do ograniczenia działalności Użytkownika na Stronie, odebrania mu prawa do publikacji komentarzy i ocen, jeśli treści publikowane przez Użytkownika zostaną uznane za obraźliwe, niezgodne z regulaminem lub w jakikolwiek sposób szkodliwe. Administracja ma prawo usuwać takie treści.
 11. Wszyscy reklamodawcy na Stronie i My sami jesteśmy związani kodeksami postępowania wdrożonymi w ustawie o licencjonowaniu gier hazardowych i ich promocji z 2014 r. Poniżej znajduje się podsumowanie głównych założeń:
  a) Nie dopuścić, aby hazard był źródłem przestępstwa i/lub nieporządku, oraz by nie był powiązany z przestępstwem lub występkiem i/lub nie był wykorzystywany do promowania przestępczości;
  b) Zagwarantować, że hazard jest prowadzony w uczciwy i otwarty sposób;
  c) Chronić nieletnich i inne narażane na krzywdy osoby przed hazardem.
 12. Legalne-obstawianie.pl stoi na straży powyższych postulatów i zawsze postępuje zgodnie z tymi założeniami.
 13. Prawa do tej strony są zastrzeżone dla Legalne-obstawianie.pl oraz Gaming Innovation Group. 
 14. Wszystkie materiały zamieszczone na Stronie należą do Nas. Użytkownik zgadza się, że nigdy nie wykorzysta tych materiałów bez pisemnej zgody Administracji. Użytkownik ma jednak prawo wykorzystać materiały zamieszczone na stronie zgodnie z prawem cytatu i za oznaczeniem źródła (Legalne-obstawianie.pl). Nielegalne wykorzystanie, rozpowszechnianie i powielanie tych materiałów stanowi naruszenie praw autorskich i/lub przepisów o znakach towarowych.
 15. Administracja dołoży starań, aby nasze usługi były dostępne dla Użytkownika, kiedy będzie ich potrzebował. Nie gwarantujemy jednak, że nasze usługi będą zawsze dostępne lub będą działać nieprzerwanie. Możemy zawiesić, wycofać, przerwać lub zmienić wszystkie lub część naszych usług bez uprzedzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności wobec Użytkownika, jeśli z jakiegokolwiek powodu nasze usługi będą niedostępne w dowolnym momencie. 
 16. Możemy przenieść niniejszą Umowę na inną osobę lub organ. Użytkownik nie może przekazywać, cedować, obciążać, podzlecać, ustanawiać zarządu powierniczego ani w żaden inny sposób traktować jakichkolwiek lub wszystkich swoich praw i obowiązków wynikających z niniejszej umowy bez uprzedniej pisemnej zgody Administracji. Zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia, cesji lub nowacji niniejszej Umowy lub dowolnego prawa, lub obowiązku wynikającego z niniejszej Umowy w dowolnym momencie bez zgody Użytkownika i jeśli jest to dopuszczalne przez prawo.
Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.