Czy Mata zostanie prezydentem Polski

Spis treści

  Czy Mata zostanie prezydentem Polski? Zakłady od bukmachera Fortuna

  Zdaje się, że w najbliższych latach czeka nas niemałe trzęsienie ziemi na polskiej scenie politycznej. Znany raper Mata zapowiedział swój start w wyborach prezydenckich w 2040 roku, a obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli przejść najlepsi bukmacherzy w Polsce. Błyskawicznie zareagowali analitycy Fortuny, którzy zaproponowali swoje kursy na to wydarzenie, a my postanowiliśmy sprawdzić ile można wygrać obstawiając triumf Maty na kuponie.  

  Mata ogłasza start w wyborach prezydenckich w 2040 roku

  13 lipca 2022 roku na polskiej scenie politycznej pojawił się nowy, silny gracz i od tej pory nic już nie będzie takie samo! To właśnie tego dnia swoje polityczne plany na najbliższe kilkanaście lat zaprezentował Michał Matczak, szerszej publiczności lepiej znany jako Mata. 

  Kim jest Mata? Prawdopodobnie nikomu z Was nie trzeba tego szerzej tłumaczyć, a gdyście mieli z tym problemy, to z pomocą przyjdzie Was wyszukiwarka internetowa. Jednak my dziś nie o tym!

  Otóż wspomnianego 13 lipca Michał Mata Matczak ogłosił co zamierza robić przez następne dwie dekady. I tak – do 2033 roku zamierza wydać 33 płyty, w latach 2033 – 2040 planuje zdobyć wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, natomiast w 2040 roku jego celem jest wygranie wyborów prezydenckich w naszym kraju. Brzmi jak plan, prawda? A zresztą, zobaczcie sami. 

  Ile można wygrać obstawiając triumf Maty w wyborach prezydenckich? Oferta zakładów bukmachera Fortuna

  Na reakcję topowych legalnych bukmacherów w Polsce nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście godzin później swoją ofertę zakładów specjalnych dotyczących Maty przedstawili oddsmakerzy jednego z liderów polskiego rynku, firmy Fortuna

  Analitycy zaprezentowali dwa rynki zakładów. Jeden z nich dotyczy prezydentury Matczaka i jego szans w wyborach w 2040 roku, natomiast drugi rynek zakładów odnosi się do kwestii pierwszej damy i szans, jakie w tym wyścigu będzie miała Young Leosia, artystka, z którą Mata nagrał kawałek “Ciacho” oraz założył fundację 420 mającą na celu depenalizację marihuany. 

  Jak zdaniem analityków bukmachera Fortuna prezentują się szanse Maty na prezydenturę? Ile można wygrać obstawiając na kuponie triumf Matczaka w wyborach w 2040 roku? Okazuje się, że całkiem sporo!

  Typ Kurs Bukmacher
  Mata zostanie prezydentem Polski w 2040 roku 2040,00 Fortuna
  Young Leosia zostanie pierwszą damą w 2040 roku 9999,00 Fortuna

  Kursy bukmacherskie z oferty Fortuny z dn. 14.07.2022

  Kurs na zwycięstwo Maty w wyborach w 2040 roku wynosi bowiem aż… 2040,00, co oznacza, że gracze, którzy zagrają taki kupon za skromne 10 zł wygrają blisko 1800 zł w przypadku powodzenia (pamiętajmy o 12% podatku obrotowym pobieranym przez legalnych bukmacherów). 

  Jeszcze więcej można wygrać typując poprawnie stanowisko pierwszej damy dla Young Leosi. W tym przypadku inwestycja o wartości dyszki może zamienić się w ok. 8,800 zł (ponownie 12% podatek obrotowy), a taką kwotą z pewnością nie pogardziłby żaden szanujący się typer. 

  Warto jednak pamiętać o dwóch kwestiach. Po pierwsze, jeśli Mata nie wystartuje w wyborach w 2040 roku, wówczas gracz nie otrzyma zwrotu stawki. Po drugie z kolei Fortuna nie umożliwia typowania tego zakładu bez ryzyka w ramach promocji powitalnej (więcej szczegółów za moment), gdyż do bonusu cashback kwalifikują się wyłącznie zakłady rozstrzygnięte w ciągu 30 dni od momentu rejestracji, co w tym przypadku nie będzie miało miejsca. 

  Promocja powitalna bukmachera Fortuna – aż trzy bonusy na start

  Oczywiście zakłady dotyczące prezydentury Maty mogą obstawiać wszyscy klienci Fortuny, natomiast bez dwóch zdań najwięcej powodów do radości będą mieli nowi gracze, którzy tyle co zarejestrowali konto na stronie tego operatora. 

  Wszystko to za sprawą powitalnego pakietu promocyjnego skierowanego dla nowych klientów bukmachera Fortuna. W jego skład wchodzą aż trzy bonusy powitalne, a łączna kwota darmowych środków do zgarnięcia wynosi aż 820 zł.

  • Freebet bonus bez konieczności depozytu 20 zł
  • Premierowy zakład bez ryzyka 600 zł
  • Bonus 50% od drugiego depozytu 200 zł

  Pierwszy bonus można zgarnąć już za samą rejestrację konta, a Fortuna nie wymaga nawet wpłacenia żadnego depozytu. Gracz zakłada konto, a w jego budżecie automatycznie pojawia się freebet bonus 20 zł, za który może obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna. 

  Drugim elementem powitalnego pakietu od Fortuny jest premierowy zakład bez ryzyka. Jak to działa? Zasada jest prosta – gracz zakłada konto, wpłaca depozyt i obstawia na kuponie dowolny zakład z oferty Fortuny. Jeśli trafi, wówczas wygrana należy do niego, a jeśli nie, wówczas cała stawka aż do 600 zł wraca na konto jako cashback bonus. 

  Trzecia promocja na start od bukmachera Fortuna to bonus 50% od drugiej wpłaty aż do 200 zł. Aby zgarnąć maksymalną pulę należy zatem wpłacić depozyt 400 zł lub więcej, a bukmacher automatycznie dopisze do konta darmowe środki, które można przeznaczyć na dalszą grę. 

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!