10. urodziny CS:GO: zakłady specjalne LV Bet

Spis treści

  10. urodziny CS:GO: zakłady specjalne bukmachera LV Bet

  21 sierpnia swoje 10. urodziny będzie obchodziła kultowa już gra Counter Strike: Global Offensive. Z tej okazji producent, firma Valve szykuje dla fanów CS:GO sporo niespodzianek, a analitycy bukmachera LV Bet zaproponowali na tę okoliczność sporą paczkę zakładów specjalnych. Zarówno o jednych, jak i o drugich opowiemy Wam za moment. 

  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna

  Kultowa gra Counter Strike: Global Offensive świętuje 10. urodziny

  21 sierpnia 2012 roku Polacy lizali rany po nieudanym Euro 2012, a na platformę Steam trafiła gra Counter Strike: Global Offensive. Co prawda sam tytuł CS był już znany wcześniej, lecz dopiero nowa odsłona gry Global Offensive uczyniła z niej miano kultowej. 

  Lada dzień minie okrągła dekada od tego momentu, a popularna strzelanka nie traci fanów, lecz wręcz przeciwnie – liczba zagorzałych graczy CS:GO jest wręcz gigantyczna. Aby nie być gołosłownym przytoczymy pewną statystykę – w maju 2021 roku średnia liczba graczy CS:GO sięgała 750 tysięcy unikalnych użytkowników, a w peaku grało w nią… grubo ponad 1,2 miliona graczy na całym świecie. 

  Być może dla jednych z Was będzie to zaskoczeniem, a dla innych nie, natomiast spora część tych graczy pochodzi… z Polski! Okazuje się bowiem, że 70% całej światowej populacji CS:GO pochodzi z zaledwie 20 krajów, a Polska z udziałami na poziomie nieco ponad 5% zajmuje w tym rankingu trzecią pozycję!

  Większą społeczność CS:GO zgromadził jedynie w Stanach Zjednoczonych oraz w Rosji, ale to zupełnie zrozumiałe mając z tyłu głowy wielkość populacji ww. państw. Z czego wynika tak duża popularność Counter Strike: Global Offensive w Polsce i na świecie?

  Z pewnością rozwój gry zbiegł się w czasie z kilkoma innymi postępami technologicznymi. Mamy na myśli przede wszystkim szerszy dostęp do Internetu, a co za tym idzie do darmowych transmisji w livestreamach, a także rozkwit bukmacherów internetowych, którzy przenieśli uczestniczenie w rozgrywce CS:GO w zupełnie inny wymiar. Polska, co oczywiste, nie była tutaj wyjątkiem… 

  Bukmacher LV Bet – zakłady specjalne na 10. urodziny CS:GO

  Słynący ze znakomitych zakładów na e-sporty (nie wyłączając z tego grona oferty na Counter Strike: Global Offensive) bukmacher LV Bet również postanowił zrobić ukłon w kierunku fanów tej kultowej pozycji, a analitycy serwisu wystawili rynek zakładów specjalnych. 

  Jakie kursy są do dyspozycji graczy? Co można tam obstawiać? Prawdopodobnie mniej czasu zajęłoby nam wymienienie czego nie można typować. A zresztą, zobaczcie sami… 

  • Platforma FACEIT z okazji 10-lecia CS:GO wprowadzi minimum 50% zniżkę na konto Premium (termin końcowy 31.08) – kurs 2.00
  • Valve doda krótkotrwałe eventy czasowe z okazji 10-lecia CS:GO (np. 2 godzinny nowy tryb lub możliwość gry na niewydanej jeszcze mapie) (termin końcowy 31.08) – kurs 6.50
  • Valve doda przynajmniej jedną nową broń z okazji 10-lecia CS:GO (np. Wyrzutnię rakiet) (termin końcowy 31.08) – kurs 3.50
  • Valve umożliwi wykupienie testowania gry z silnikiem Source 2 (termin końcowy 31.08) – kurs 10.00
  • Valve wprowadzi nowe graffiti powiązane z 10-leciem CS:GO – kurs 2.00
  • Valve z okazji 10-lecia CS:GO, do 31.08 wyda nową operację – kurs 2.00

  lvBet csgo zaklady specjalne

  Typerom, którym do gustu przypadły któreś z powyższych zakładów specjalnych na CS:GO przypominamy, że każdy z ww. rynków obowiązuje WYŁĄCZNIE do 31 sierpnia, a po tej dacie oferta przestanie być aktualna. Po więcej szczegółów i pełną listę zakładów specjalnych dotyczących Counter Strike: Global Offensive należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera LV Bet.

  Typuj zakłady na CS:GO bez ryzyka dzięki bonusom od LV Bet

  Dobra wiadomość dla nowych klientów bukmachera LV Bet jest taka, że rejestrując konto gracza w tym serwisie mogą obstawiać pierwsze typy na CS:GO bez bez ryzyka. Co to oznacza? Dzieje się tak dzięki jednemu z bonusów powitalnych. 

  Gracz rejestruje nowe konto, potwierdza chęć skorzystania z promocji powitalnej, a następnie wpłaca pierwszy depozyt i obstawia dowolne zakłady na CS:GO. Jeśli trafi, wówczas wygrana należy do niego, natomiast w przypadku braku szczęścia bukmacher zwróci mu przegraną stawkę jako bonus, a maksymalna pula darmowych środków to 333 zł. 

  To rzecz jasna nie jedyna niespodzianka, jaka na starcie przygody z LV Bet czeka na nowych klientów tego bukmachera. Każdy z nich może skorzystać z całego pakietu powitalnego, a do zgarnięcia są bonusy o łącznej kwocie aż 3353 zł!

  • Bonus 100% od 1. depozytu 1500 zł
  • Bonus 50% od 2. depozytu 1500 zł
  • Zakład bez ryzyka 333 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

  Operacja E-sports: bonus 100 zł od bukmachera LV Bet

  Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na darmowe bonusy od LV Bet. Typerzy regularnie obstawiający swoje zakłady e-sportowe na stronie bukmachera także otrzymają darmowe środki, a do zgarnięcia jest aż 100 zł tygodniowo!

  Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w LV Bet, a następnie w danym tygodniu obstawić e-sportowe kupony AKO z kursem min. 1.75 za co najmniej 500 zł. Niezależnie od wyników na kuponach każdy gracz, który spełni takie warunki otrzyma gwarantowany bonus 100 zł. esports w LVBET zwrot 100 PLN

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!