Etoto

Ostatnio zaktualizowany: 14/02/2023
info-logo Informacje ogólne
📅 Rok powstania 2017
📃 Licencja

Polskiego Ministerstwa Finansów

📧 E-mail
💶 Minimalny depozyt 20 zł
Wypłata Do 5 dni
gift-logo Informacje o bonusie
💲 Premia 200 zł
✔️ Procent premii 200%
💱 Obrót handlowy 6x
🎰 Darmowe obroty -
📜 Kod bonusowy -
card-logo Metody płatności
Blik
Mastercard
Paysafecard
Przelewy24
Visa
Spis treści

  Etoto Ocena

  Zaufanie
  5/5
  Oferta
  4.7/5
  Bonusy
  4.6/5
  Obsługa klienta
  4.8/5
  Płatności
  4.9/5

  Etoto Zakłady Bukmacherskie: Opinie i Recenzja

  Jeśli chcesz dołączyć grona graczy bukmachera Etoto, sprawdź najpierw naszą recenzję. Przedstawimy tu korzyści, jakie można zdobyć, a także zakres gier czy płatności w Etoto. Ten legalny polski bukmacher ma ciekawą ofertę, która może spodobać się wielu graczom. Sprawdźmy zatem jego mocne i słabsze strony.

  etoto

  Etoto: Szanowany bukmacher z szeroką ofertą

  Etoto to polski bukmacher legalnie działający na polskim rynku już od 2010 roku, powszechnie szanowany za solidny wybór meczów i dobrą ofertę sportową. Firma działa pod nazwą E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. i prowadzi zakłady zarówno w ramach stacjonarnych punktów, jak i w sieci. Firma ma licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce numer AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17, a więc gra u tego bukmachera jest całkowicie legalna.

  Na dobre Etoto opinie ma jeszcze wpływ mocny marketing, który jednak nie ogranicza się tylko do zwykłych reklam. Bukmacher jest aktywny w mediach społecznościowych i prowadzi kanały Etoto TV na Youtube, w którym występują gwiazdy sceny komentatorskiej, takie jak Mateusz Borek i Michał Pol. Kanał Etoto ma najwięcej subskrybentów wśród kanałów Youtube polskich bukmacherów, co dobrze świadczy o jego poziomie.

  Etoto: Zalety i wady

  Plusy
  • Duża liczba zakładów sportowych do wyboru
  • Szybkie wypłaty
  • Ciekawy blog z informacjami z aren sportowych
  • Pełna legalność i licencja
  Minusy
  • Dostęp do programu VIP tylko na zaproszenie
  • Dość ubogi program bonusowy
  • Nienajnowszy design witryny

  Bukmacher Etoto: plusy minusy -omówienie

  Etoto jest z nami od ponad dekady i przez ten czas zdążył już ugruntować sobie stabilną pozycję na rynku. Graczy “kupił” głównie pokaźną ofertą na zakłady sportowe, która obejmuje dziesiątki dyscyplin, w tym również te niszowe. Na tym jednak nie kończą się plusy tego buka, posiada on też szybki system płatności, który gwarantuje błyskawiczne wpłaty i wypłaty. Do przyjemnych dodatków należy blog Etoto, gdzie możemy znaleźć bieżące informacje ze świata typerskiego i najnowsze informacje dotyczące zmagań sportowych. Wspomaga on również kontakt z użytkownikami, co jest niewątpliwym plusem. Niestety bukmacher perfekcyjny nie istnieje i w przypadku Etoto mały minus przyznaliśmy za ubogi program bonusowy. Promocje są tutaj bardzo przeciętne i zdecydowanie nie są największym atutem tego buka. Sama witryna te spółki nie należy do najnowszych i widać, iż małe odświeżenie byłoby wskazane.   

  Bukmacher Etoto Bonusy powitalne

  Etoto posiada dość ubogą bonusową ofertę powitalną, na którą składają się trzy rodzaje bonusów. Zebraliśmy je w poniższej tabeli.

  Rodzaj bonusu Warunki Korzyści
  Oferta powitalna Tylko dla nowych graczy Bonus 100% do pierwszego depozytu, maksymalnie 1500 złotych.
  Etotomania Dla graczy, którzy wyrabiają odpowiednie obroty Bonus uzależniony od statusu w tym programie
  Bonus za zaproszenie znajomych Dla graczy, którzy zapraszają znajomych do rejestracji Do 500 złotych za każdego gracza zarejestrowanego dzięki twoim linkom.

  Jak zdobyć bonus w Etoto?

  Aby sięgnąć po bonus, należy jeszcze wypełnić jego warunki. Dla premii startowej jest to konieczność dokonania wpłaty co najmniej na 1 złoty. Dodatkowo jednak, aby zakłady promocyjne zostały zaliczone do obrotu, muszą być postawione na kuponie o łącznym kursie co najmniej 2,20. Minimalna wielkość pojedynczego zakładu musi tu wynieść 1,30. Ponadto obrót bonusem musi być zrealizowany w ciągu sześciu dni, a mnożnik obrotu do wypłaty premii na konto wynosi x6.

  Etoto bonus

  Etoto Rejestracja u bukmachera

  Rejestracja u bukmachera EtotoAby założyć konto u tego bukmachera, należy wypełnić formularz, na który składają się dwa etapy. W pierwszym wpisujemy email i wybrane hasło, a w następnym podajemy pełne dane osobowe. Należy tu pamiętać, aby dane gracza były poprawne. Błędy mogą spowodować problemy z weryfikacją konta, a w rezultacie utrudnienia w odbieraniu wypłat. Następnie należy zweryfikować konto gracza poprzez przesłanie dokumentów takich jak skan dowodu osobistego. Jest to procedura wymagana dla każdego legalnie działającego bukmachera w Polsce.

  Etoto bukmacher: bonusy i oferty

  Gracze o największych obrotach mogą dołączyć do ligi VIP. To strefa przeznaczona dla graczy, którzy chcą zyskać jeszcze więcej u bukmachera Etoto. Korzyści są liczne i obejmują między innymi:

  1. Priorytetowe wypłaty,
  2. Osobistego asystenta,
  3. Bonus powitalny VIP,
  4. Bonusy urodzinowe i inne unikatowe oferty,
  5. Wyjazdy na mecze i inne imprezy sportowe które sponsoruje Etoto.

  Niestety, nie każdy będzie mógł dołączyć do programu bonusowego VIP. Wymagane jest tu spełnienie kilku kryteriów, wśród których bukmacher wymienia lojalność, częstotliwość gry, zaangażowanie przez regularne wizyty i wysokie obroty oraz rodzaje i sposób obstawiania zakładów. Ponadto, jeśli jesteś już członkiem klubu VIP u innego bukmachera, możesz napisać do Etoto, aby zwiększyć swoją szansę na przyjęcie.

  Drugą ciekawostką, oferowaną przez tego bukmachera jest Etotomania, czyli Etoto oferta specjalna, w której w zamian za wyrabianie obrotów, możemy zdobywać dodatkowe korzyści. Zależą one od naszego poziomu lojalnościowego, a występują ich trzy: brązowy, srebrny oraz złoty. O ile na początek zdobyć można jedynie drobne freebety na zakład za 5 złotych, czy bonus do wpłaty 50% do 20 złotych, to później korzyści znacząco rosną. Na poziomie złotym codziennie dostaniemy inny bonus, taki jak darmowy zakład na 20 złotych albo bonus do wpłaty 50% do 60 zł.

  Etoto Metody płatności i czas wypłat

  W Etoto możemy dokonywać płatności za pomocą następujących popularnych metod płatniczych:

  Etoto.pl pozwala na grę nawet za małe stawki, a limity wypłat nie ograniczają specjalnie gracza. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to 1 zł, a więc nie trzeba wiele, aby obstawiać tu zakłady. Ponadto, wypłaty zostają zlecone natychmiastowo, a więc środki otrzymasz szybko. Etoto bukmacher zastrzega sobie jednak, że wypłaty zlecane poza godzinami pracy, to jest w nocy lub w niedzielę mogą się opóźniać.

  Etoto oferta – Wybór wydarzeń sportowych

  Dobry wybór wydarzeń z wielu dyscyplin powinien zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Miesięcznie dostępnych jest nawet powyżej 25 000 wydarzeń z wielu lig i dyscyplin świata. Najpopularniejsze zawody zostały zebrane w zakładce Popularne, ale wcale nie musisz obstawiać piłkarskiej Ligi Mistrzów, czy tenisowych turniejów ATP. Etoto oferta zawiera też bardzo niszowe zawody, na przykład mistrzostwa świata w curlingu kobiet. Dodatkowo jest też możliwość typowania na wydarzenia poza sportowe i okołosportowe, na przykład kto zostanie nowym trenerem piłkarskim Reprezentacji Polski.

  Etoto oferta na żywo

  Zakłady na żywo dostępne są na Etoto.pl w podobnej ilości dyscyplin, co w przypadku zwykłych zakładów przedmeczowych. Różnica polega na mniejszej ilości zdarzeń dostępnych na takie zakłady, no i oczywiście na znacznie większych emocjach. Wysokość kursów zmienia się tu bowiem wraz z sytuacją na boisku. W ocenie, jakie zakłady będą w przyszłości dostępne w tym trybie pomoże nam kalendarz Etoto, w którym wyszczególniono wszystkie przyszłe zawody.

  Etoto: User Experience – doświadczenie użytkownika

  Etoto świetnie zna potrzeby graczy. Dzięki swojemu kilkuletniemu doświadczeniu na rynku potrafi dostosować się do ciągle zmieniającego się rynku zakładów bukmacherskich. Zaimponowało nam ilością kombinacji na poszczególne wydarzenia zarówno sportowe, jak i wirtualne. Pod tym względem nawiązuje walkę największymi gigantami, a nawet ich przegania. Naszym zdaniem warte uwagi u tego buka są też szybkie wypłaty, które są niemal błyskawiczne do większości banków. Pieniądze na nasz rachunek bankowy dotrą bardzo często w przeciągu zaledwie kilku minut, co daje nam możliwość płynnego zarządzania budżetem. Etoto prowadzi również swój własny blog, co naszym zdaniem jest świetnym pomysłem. Wszystkie zawarte tam informacje są niezwykle cenne dla nowych graczy i z pewnością pomogą im w drodze po określone cele. Znajdziemy tam również ciekawostki ze świata sportu i różne newsy bukmacherskie. Niestety w przypadku Etoto nie możemy powiedzieć nic dobrego o programie bonusowym. Zawiera on jedynie podstawowe formy promocji i niczym szczególnym nie wyróżnia się na tle konkurencji. Nie pomagają również wysokie wymogi dotyczące obrotu bonusem, co znacząco utrudnia jego wykorzystanie w stu procentach.etoto aplikacja

  Etoto vs PZBuk: Porównanie bukmacherów

  Bukmacher Etoto PZBuk
  Oferta powitalna 7.5/10 7/10
  Aplikacja na urządzenia mobilne 8.5/10 7.5/10
  Oferta live 8/10 8/10
  Oferta przedmeczowa 7/10 7.5/10
  Design witryny 8/10 7/10
  Metody płatności 8.5/10 8/10
  Kursy 7.5/10 8.5/10
  Obsługa klienta 8/10 8.5/10
  Suma punktów 63/80 punktów 62/80 punktów

  Etoto i PZBuk bukmacher nie grają jeszcze pierwszych skrzypiec na polskim rynku zakładów bukmacherskich, jednak obie te firmy prezentują się co najmniej przyzwoicie. Oferta powitalna nie należy do najmocniejszej strony tych buków, mimo to użytkownicy nadal mogą wyciągnąć z niej sporo korzyści, przy odpowiedniej rozgrywce. Na uwagę zasługuje bardzo dobra aplikacja Etoto, która dość niedawno została kompletnie odnowiona. Działa ona świetnie, a stawianie kuponów z poziomu naszego telefonu jest czystą przyjemnością. W tej kwestii PZBuk ma jeszcze kilka małych rzeczy do poprawy, jednak jest on na właściwej drodze do osiągnięcia tego celu. Oferta live i przedmeczowa w obu przypadkach przypadła nam do gustu, jednak brakuje jej kilku bardziej niszowych dyscyplin sportowych. Większość graczy nie odczuje żadnych niedostatków, mimo to jeśli jesteśmy fanami egzotycznych rywalizacji, powinniśmy upewnić się przed założeniem konta u danego buka, czy spełnia on nasze wymagania w tym temacie. Design witryny jest bardziej subiektywną kwestią, naszym zdaniem lepsze okazało się tutaj Etoto. Operator ten posiada żywą paletę kolorów na swojej stronie internetowej i bardziej uwydatnił dopracowane detale, których jest naprawdę wiele. Większość graczy przy wyborze dostawcy zakładów sportowych sprawdza również kursy danej firmy i tutaj PZBuk jest zdecydowanym zwycięzcą. Większość mnożników na najpopularniejsze wydarzenia jest u niego nieco wyższa, aczkolwiek Etoto nie odstaje w bardzo dużym stopniu od swojego konkurenta. Na uwagę u obu bukmacherów zasługuje również obsługa klienta, która działa bardzo płynnie i odpowiedź na wszystkie pytania uzyskamy w stosunkowo krótkim czasie, a każda rozmowa przeprowadzana jest w miłej, przyjacielskiej atmosferze. 

  Etoto Aplikacja

  Witryna internetowa Etoto bukmacher jest w pełni przystosowana do gry na smartfonach i tabletach. Tym niemniej, jeśli chcielibyście zyskać dodatkowe możliwości, warto zainstalować aplikację, aby zyskać takie korzyści jak unikatowe promocje i bonusy, szybkie wpłaty i wypłaty oraz łatwiejsza obsługa zakładów. Jest ona dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Etoto opinie potwierdzają, efektywność tej aplikacji i jeśli grasz często na urządzeniach mobilnych, to instalacja na smartfonie to prawdziwy must-have – oczywiście aplikacja jest bezpłatna.

  Sprawdź innych bukmacherów:

  Bukmacher Fuksiarz ZAGRAJ LVBet ZAGRAJ Pzbuk ZAGRAJ Forbet ZAGRAJ Betfan ZAGRAJ
  Ocena
  4.7 / 5
  Recenzja
  4.7 / 5
  Recenzja
  4.9 / 5
  Recenzja
  4.9 / 5
  Recenzja
  4.8 / 5
  Recenzja
  Premia Bonus powitalny Cashback do 500 PLN Pakiet powitalny do 3333 zł Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł Pakiet powitalny do 2000 zł Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Zalety Szeroki wybór promocji dla nowych Popularne i korzystne motody płatności Bogata oferta wydarzeń sportowych Dostępne zakłady e-sport Szeroki wybór zakładów Super aplikacja mobilna Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów 27 różnych dyscyplin sportowych Dostępne zakłady e-sport Szeroki wybór zakładów Zakłady na żywo Dostępne zakłady e-sport Szybkie wypłaty Doskonała obsługa Świetne promocje na start
  Płatności

  FAQ : Często zadawane pytania o bukmachera Etoto

  Tak, zgodnie z przepisami możesz ustawić sobie różne rodzaje limitów, ograniczające dostęp do serwisu bukmacherskiego. To rozwiązanie z którego korzystają osoby ściśle planujące budżet i czas gry. Limit można ustawić w terminie godzinowym na dobę, lub dniowym w cyklach miesięcznych. Maksymalnie można sobie ograniczyć grę na trzy miesiące. Dodatkowo, osoby mające problemy z uzależnieniem od hazardu mogą dokonać samowykluczenia.

  Tak. Etoto wyróżnia się prowadzeniem bloga, na którym znajdziemy informacje o bieżących wydarzeniach sportowych, omówienie nadchodzących meczów i nowinki, które mogą wam pomóc nie tylko znaleźć ciekawe mecze, ale też zawrzeć wygrywające zakłady. Poza tym, w sekcji Statystyk można też znaleźć pełną bazę danych rozgrywek sportowych z wielu sezonów. Sprawdzisz w niej wyniki nie tylko czołowych lig futbolowych, ale także wielu innych dyscyplin, takich jak koszykówka, czy tenis.

  Tak. Aby grać, nie musisz na początku weryfikować tożsamości, przesyłając dowód. Możesz robić zakłady na koncie tymczasowym. Jest ono ograniczone maksymalną wpłatą 4000 złotych. Jednak weryfikacja będzie niezbędna przy pierwszej wypłacie, przekroczeniu progu wpłat 4000 złotych, albo wygranej 2280 złotych na jednym kuponie. Nie należy zwlekać z weryfikacją, bo to prosta i szybka procedura.

  Źródła

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.