Jerzy Brzęczek selekcjonerem reprezentacji Polski

Spis treści

  Czy Jerzy Brzęczek ponownie zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski? Kursy od bukmachera STS

  Zaledwie 27 meczów trwała przygoda Jerzego Brzęczka z Wisłą Kraków. Były selekcjoner reprezentacji Polski pożegnał się z Białą Gwiazdą w fatalnym stylu, a analitycy bukmachera STS zastanawiają się, jaka przyszłość czeka go w najbliższych miesiącach. 

  Jerzy Brzęczek nie jest już szkoleniowcem Wisły Kraków

  Powiedzieć, że niezbyt długi pobyt Jerzego Brzęczka przy Reymonta w Krakowie nie był niekończącym się pasmem sukcesów, to nic nie powiedzieć! Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski objął stery w Wiśle Kraków w lutym 2022 roku z jasnym celem – odbudowy morale w zespole i stworzenia mocnej ekipy na następny sezon w Ekstraklasie

  W momencie nominacji Brzęczka Wisła zajmowała bezpieczne, 13. miejsce w tabeli i miała kilka punktów przewagi nad strefą spadkową, a degradacja była ostatnią rzeczą, której obawiano się przy Reymonta. Do końca sezonu Biała Gwiazda pod wodzą nowego szkoleniowca wygrała jednak zaledwie 1/15 meczów (słownie JEDEN Z PIĘTNASTU MECZÓW!!!) i z hukiem spadła z Ekstraklasy po blisko trzech dekadach na najwyższym poziomie rozgrywkowym.  

  Czy Brzęczek zapłacił za to głową? Jeszcze czego!!! Włodarze klubu z Jakubem Błaszczykowskim na czele (nomen omen prywatnie siostrzeńcem byłego selekcjonera) obdarzyli go jeszcze większym zaufaniem i powierzyli mu jeszcze więcej obowiązków w klubie.

  To co? Zapewne sądzicie, że szkoleniowiec z takim doświadczeniem i obyciem na było nie było międzynarodowej arenie “pozamiatał” rywali na poziomie 1. ligi? Jeszcze czego!!! Po niezłym początku rozgrywek Wisła Jerzego Brzęczka nie wygrała 5 kolejnych spotkań, przegrała aż 4 z nich i tylko 1 zremisowała, a pod Wawelem czara goryczy się przelała i trener Białej Gwiazdy podał się do dymisji. 

  Jak można podsumować pobyt Brzęczka przy Reymonta? Najdelikatniej rzecz ujmując, mało ekskluzywnie. Wisła pod jego wodzą rozegrała 27 spotkań, wygrała tylko 7 z nich, a śr. punktów na mecz na poziomie 1,11 nikogo w Krakowie nie zadowala. Pytanie co dalej? Jaki los czeka byłego selekcjonera? Pewne światło na całą sprawę rzucili analitycy bukmachera STS, na co dzień oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. sts Jerzy Brzeczek

  Co dalej z Jerzym Brzęczkiem? Analitycy bukmachera STS już to wiedzą! 

  Nie trzeba być specem od piłkarskiego rynku trenerów ligowych, aby domniemywać, że Jerzy Brzęczek może mieć w najbliższej przyszłości niemałe problemy ze znalezieniem nowego miejsca pracy. Z pewnością na jego korzyść nie działa przygoda z Wisłą Kraków, do tego dochodzi dość specyficzny, żeby nie powiedzieć trudny charakter szkoleniowca, który medialne pożary zwykł gasić benzyną. 

  Wszystko to razem wzięte nie stanowi perfekcyjnego CV w oczach przyszłego pracodawcy i zdają się to potwierdzać kursy zaproponowane przez oddsmakerów STS. Zakład na to, że przed 30 czerwca 2023 roku Brzęczek poprowadzi jakiś klub Ekstraklasy wynosi 4.00, natomiast opcję NIE wyceniono po kursie 2.25.Brzęczek STSA zatem, może opcja zagraniczna? Taka wizja również nie maluje się dla Brzęczka wyłącznie w różowych barwach. Scenariusz, że były opiekun Wisły poprowadzi jakiś klub spoza Polski został wyceniony po kursie 6.00, natomiast obstawiając angaż w dowolnej reprezentacji zagranicznej można pomnożyć swój depozyt w STS po kursie 12.00. 

  I na koniec hit! Z pewnością pamiętacie, jak świeżo po nieudanym dla Polski Euro 2021 Jerzy Brzęczek odgrażał się, że z nim na ławce wyszlibyśmy z grupy. Może zatem Prezes Kulesza naprawi błąd Zbigniewa Bońka i przywróci Brzęczka na stanowisko selekcjonera? Od razu uspokajamy kibiców – patrząc na kursy STS taki scenariusz również wydaje się mało prawdopodobny. 

  Pakiet powitalny STS – premierowy zakład bez ryzyka i bonusy od trzech pierwszych depozytów!

  Każdy z nowych klientów legalnego bukmachera STS może liczyć na bardzo atrakcyjny pakiet promocyjny, w którego skład wchodzą aż trzy bonusy na start! Do zgarnięcia jest łącznie aż 1660 zł, a zatem jest się o co bić, a taka pula darmowych środków w budżecie tuż po rejestracji konta może zapewnić znakomitą rozrywkę przez długie tygodnie. 

  • Bonusy od trzech pierwszych depozytów aż do 1500 zł

  Pierwszym elementem powitalnego pakietu STS jest bonus od depozytu, a będąc bardziej precyzyjnym bonusy od trzech pierwszych depozytów. Bukmacher premiuje nowych klientów po każdej z trzech pierwszych wpłat, a do zgarnięcia jest kolejno 300 zł, 500 zł i 700 zł, czyli jak nietrudno policzyć łącznie daje to darmowe środki o wartości 1500 zł. 

  • Zakład bez ryzyka 100 zł

  Pierwszy kupon po założeniu konta w STS jest zakładem bez ryzyka. Warunkiem jest wykorzystanie promocyjnego kodu STS100 podczas rejestracji i wpłacenie depozytu min. 50 zł. Jeśli premierowy kupon okaże się przegrany, wówczas 88% stawki wróci do budżetu (reszta to podatek obrotowy), a jeśli stawka pochodziła z salda depozytowego, wówczas cashback można od razu wypłacić bez konieczności obrotu.pierwszy zaklad sts

  • Bonusy za zadania 60 zł

  Każdy z trzech pierwszych depozytów w STS nagradzany jest nie tylko darmowymi środkami od wpłaty, ale również bonusami za zadania. Po każdym z depozytów gracz ma 2 konkretne misje do wypełnienia (np. obstawić kupon LIVE lub zagrać dowolny zakład z oferty sportów wirtualnych), a jeśli wykona komplet 6 zadań, wówczas do jego konta zostanie dopisany bonus o wartości 60 zł). 

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!