Każdy gracz próbujący wpłacić pieniądze u swojego ulubionego bukmachera poszukuje metody, która będzie, szybka, łatwa i najlepiej bezpłatna. Takie właśnie są Przelewy24. Jeśli poszukujesz informacji na temat tej metody- trafiłeś idealnie! Jak wpłacać pieniądze przez Przelewy24? Który bukmacher obsługuje Przelewy24? Plusy i minusy metody, a także znacznie więcej. Usiądź więc wygodnie i wczytaj się w naszą recenzję.

Przelewy24 Legalne-obstawianie.pl

 

Jak wpłacić pieniądze za pomocą Przelewy24

Wpłata pieniędzy za pomocą Przelewy24 jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki płatności.
 3. Wybrać Przelewy24 jako metodę wpłaty pieniędzy.
 4. Wybrać z listy swój bank lub płatność BLIK.
 5. Następnie gracz zostanie przekierowany na stronę swojego banku, na której należy się zalogować.
 6. Ukaże się strona ze szczegółami płatności- jeśli wszystko się zgadza, należy zatwierdzić przelew.
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą Przelewy24

Niestety, wypłaty pieniędzy przez Przelewy24 nie są tak popularne, jak wpłaty. W związku z tym dość ograniczona liczba bukmacherów pozwala na tę operację. Jeśli jednak dana platforma z zakładami sportowymi zezwala to, gracz może cieszyć się niemal natychmiastowymi wypłatami na swoje konto.  Należy pamiętać jednak, że transakcja musi zostać zaakceptowana przez bank lub Przelewy24, co może wydłużyć ją nawet do 3 dni roboczych. Dodatkowo nie wszystkie banki pozwalają na wypłatę w weekendy.

Aby wypłacić pieniądze za pomocą Przelewy24, należy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki wypłat.
 3. Wybrać Przelewy24 jako metodę wypłaty.
 4. Podać kwotę wypłaty oraz numer swojego konta bankowego.
 5. Zatwierdzić wypłatę.Przelewy24 płatności Legalne-obstawianie.pl

Koszty i czas przetwarzania płatności w Przelewy24

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, wszystkie wpłaty i wypłaty za pomocą Przelewy24 są całkowicie darmowe. Gracz nie musi martwić się żadnymi ukrytymi kosztami, czy otrzymaniem mniejszej sumy na swoje konto ze względu na przeróżne prowizje. 

Czas księgowania płatności dokonanych przez Przelewy24 w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Każdy gracz musi pamiętać jednak, że nie wszystkie banki zezwalają na natychmiastowe płatności 24 godziny na dobę, co może wydłużyć transakcję do kolejnego dnia roboczego. Wypłaty za pomocą Przelewy24 muszą być także zatwierdzone przez bank lub platformę, co także może wydłużyć cały proces nawet o 3 dni robocze.

Plusy i minusy Przelewy24

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Brak ukrytych opłat i prowizji
 • Zlecenie płatności jest bardzo łatwe i intuicyjne 
 • Jedna z najbardziej popularnych metod wpłat- można ją znaleźć u niemal wszystkich czołowych bukmacherów
Minusy
 • Metoda nie jest popularna do wypłat- niewielu bukmacherów ją proponuje
 • Nie wszystkie banki pozwalają na natychmiastowe płatności 24 godziny na dobę, co może wydłużyć proces

Bezpieczeństwo

Przelewy24 to z całą pewnością bezpieczna metoda płatności. Firma posiada certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard (standard PCI/DSS), opracowany przez Visa i MasterCard, który dowodzi, że firma przestrzega procedur bezpieczeństwa i tworzy oprogramowanie oraz architekturę uniemożliwiające wyciek danych. Ponadto Przelewy24 odznaczone są także certyfikatem SSL, który zapewnia ochronę strony internetowej i szyfruje dane wszystkich użytkowników. Firma uzyskała także certyfikat McAfee Secure.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Przelewy24 dostępna jest dla klientów codziennie w godzinach 08:00-24:00. Kontakt możliwy jest na dwa sposoby: pod numerem telefonu +48 61 642 93 44 lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie przelewy24.pl. Niestety na chwilę obecną niemożliwy jest kontakt przez czat na żywo.Przelewy24 - Legalne-obstawianie.pl

Jak się zarejestrować w Przelewy24

Klienci, którzy za pomocą Przelewy24 chcą jedynie dokonać transakcji u bukmachera, nie muszą zakładać konta na platformie Przelewy24. Aby dokonać płatności, wystarczy wybrać tę metodę na stronie zakładów sportowych, kliknąć na swój bank i autoryzować transakcję.

Możliwość rejestracji na Przelewy24 zarezerwowana jest dla właścicieli biznesów, którzy chcieliby wprowadzić tę metodę na płatności na swojej stronie internetowej.

Każdy gracz próbujący wpłacić pieniądze u swojego ulubionego bukmachera poszukuje metody, która będzie, szybka, łatwa i najlepiej bezpłatna. Takie właśnie są Przelewy24. Jeśli poszukujesz informacji na temat tej metody- trafiłeś idealnie! Jak wpłacać pieniądze przez Przelewy24? Który bukmacher obsługuje Przelewy24? Plusy i minusy metody, a także znacznie więcej. Usiądź więc wygodnie i wczytaj się w naszą recenzję. 

FAQ -najczęściej zadawane pytania o Przelewy24

Dużym plusem Przelewy24 jest fakt, że każda transakcja zostanie automatycznie anulowana, jeśli nie została opłacona. Dzięki temu gracze nie muszą martwić się co zrobić i jak anulować transakcję, jeśli na przykład wybrali zły bank lub wprowadzili błędną kwotę. W przypadku konieczności anulowania opłaconej transakcji gracz musi skontaktować się bezpośrednio z bukmacherem.

Z całą pewnością tak. Przelewy24 to firma działająca od lat z ugruntowaną pozycją na rynku. Platforma posiada także certyfikaty bezpieczeństwa i szyfrowania danych, a także została odznaczona wieloma nagrodami za swoje podejście do klientów. Ponadto, żadna transakcja nie zostanie zakończona bez autoryzacji na stronie danego banku.

Nie, gracz nie jest obciążany żadnymi prowizjami i ukrytymi opłatami. Wszystkie pieniądze przelane za pomocą Przelewy24 znajdą się na koncie u bukmachera.


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.