Lewandowscy na gali France Football

Spis treści

  Lewandowscy na gali France Football – zakłady specjalne od bukmachera Betfan

  Już w najbliższy poniedziałek poznamy tegorocznego triumfatora Złotej Piłki France Football. W gronie faworytów jest rzecz jasna Robert Lewandowski, a analitycy bukmachera Betfan wystawili znakomite zakłady specjalne dotyczące chociażby… fryzury oraz kreacji Anny Lewandowskiej podczas gali w Paryżu. 

  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start

  Gala France Football już w najbliższy poniedziałek

  Kto zostanie najlepszym piłkarzem świata za rok 2022? Dowiemy się tego podczas gali magazynu France Football, kiedy zostanie wręczona Złota Piłka, a relację z tego wydarzenia można obejrzeć na żywo w TVP Sport w poniedziałek 17 października o godz. 19:55. 

  Ten temat gościł już na naszych łamach, a więcej o tym wydarzeniu i faworytach bukmacherów do tytułu przeczytasz tutaj, natomiast wracamy do sprawy, gdyż nie możemy przejść obojętnie obok znakomitej oferty zakładów specjalnych od bukmachera Betfan. betfan france footballTo serwis od lat słynący nie tylko z doskonałej oferty zakładów sportowych, ale również (a może przede wszystkim) dostarczający graczom sporą porcję rozrywki. I dokładnie tak samo dzieje się w przypadku kursów specjalnych dedykowanych pod poniedziałkową galę France Football. 

  Gala France Football – zakłady specjalne Betfan

  Oczywiście oddsmakerzy Betfan wystawiają swoje kursy na triumfatora Złotej Piłki (faworytem Benzema po kursie 1.05, a kurs na Lewandowskiego to aż 31.00), natomiast nas znacznie bardziej interesują zakłady specjalne dotyczące gali France Football. Do wyboru mamy zarówno rynki powiązane ze sportem, jak również wątki ze świata mody, dlatego każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. 

  Jeśli chodzi o te pierwsze, to bardzo ciekawie prezentują się kursy na dokładne miejsce Lewego w klasyfikacji Złotej Piłki. Analitycy Betfan są zdania, że RL9 zajmie 4. lub 5. lokatę, a typując taki scenariusz można pomnożyć swój depozyt po kursie 1.65. Jeszcze więcej zabawy powinny zagwarantować pary H2H, gdzie można wytypować zawodników z wyższą pozycją w rankingu. zlota pilka betfanTo jednak nic w porównaniu z tym, co analitycy bukmachera Betfan proponują w kontekście samego udziału Anny i Roberta Lewandowskich w poniedziałkowej gali. Zacznijmy od kursów na to, czy para w ogóle pojawi się w Paryżu, a zdaniem oddsmakerów Betfan jest to bardzo prawdopodobne, o czym świadczy kurs na poziomie 1.25. 

  A skoro się pojawią, to w czym wystąpią? Oto jest pytanie! Patrząc na kursy od Betfan Lewandowski postawi na klasyczny garnitur w ciemnej tonacji (kurs  1.20), a jeśli uważacie, że pod szyją będzie miał muszkę to możecie pomnożyć swój depozyt w Betfan po kursie 1.55. A może Lewy postawi na luźną stylizację i nie będzie miał nic pod szyją? Tak kontrowersyjny scenariusz jest według oddsmakerów Betfan mało prawdopodobny, a kurs na niego wynosi aż 9.00. Lewandowscy na gali France FootballKolejny zakład odnośnie stroju Roberta Lewandowskiego dotyczy tego, czy Lewy będzie miał jakiś element nawiązujący do flagi Ukrainy. W przeszłości Lewandowski grał m.in. w opasce kapitańskiej w takich barwach, dlatego nie można wykluczać takiego scenariusza. betfan zaklady FFZostawiamy Lewego, a na warsztat bierzemy małżonkę kapitana reprezentacji Polski. W czym wystąpi Anna Lewandowska? Zdaniem analityków bukmachera Betfan najbardziej prawdopodobna kreacja to długa, zielona suknia, jeśli jednak macie na tyle odwagi, żeby obstawić opcję spodnie, to pomnożycie swój depozyt w Betfan po kursie 4.50 w przypadku powodzenia. betfan A.Lewandowska FFKreacja, kreacją, ale co z fryzurą? Żona Lewego wystąpi w rozpuszczonych, a może związanych włosach? A może zdecyduje się na wysokie upięcie (cokolwiek to znaczy :D)? Każdy z tych wariantów odnajdziecie w ofercie zakładów Betfan, a najbardziej prawdopodobny scenariusz to włosy rozpuszczone (kurs 1.60). fryzura A. LewandowskiejNa koniec jeszcze jedna kwestia – zapytaliśmy konsultanta Betfan, czy można stworzyć kupon AKO, jednak niestety nie ma takiej możliwości. Cóż to byłaby za taśma!!! Przykładowo – łączny kurs na opcję, że Lewandowska wystąpi w czerwonych spodniach i z kokiem na głowie to aż… 112,50, co przy inwestycji przysłowiowej “dyszki” oznaczałoby wygraną blisko 1000 zł! Niestety, nie można łączyć zakładów… kupon3 betfan

  Obstawiaj typy na Lewandowskich bez ryzyka w Betfan

  Zarówno typy dotyczące Lewandowskich podczas gali France Football w Paryżu, jak i wszystkie pozostałe kupony dostępne w ofercie zakładów bukmachera Betfan można obstawiać bez ryzyka utraty środków z budżetu. Taką gwarancję daje powitalny cashback bonus na pierwszym kuponie po rejestracji, a to nie wszystkie promocje na start dla nowych klientów Betfan. betfan wygrana

  • Zakład bez ryzyka 600 zł

  Pierwszy kupon w Betfan to zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że gracz zakłada konto, wpłaca pierwszy depozyt i za co najmniej 50 zł obstawia premierowy kupon, a jeśli przegra, wówczas stawka wraca do budżetu jako cashback bonus. Maksymalna pula darmowych środków od Betfan to 600 zł, a bonus należy obrócić 1x na kuponie AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym całego kuponu 3.80. 

  • Freebet bonus 60 zł

  Pierwszy depozyt w Betfan nagradzany jest freebetem o wartości 60 zł. Aby tak się stało wystarczy wpłacić min. 30 zł, natomiast warto pamiętać o wpłacie co najmniej 50 zł, jeśli chcemy skorzystać również z powitalnego zakładu bez ryzyka. Za freebet Betfan można zagrać dowolny zakład po kursie maksymalnym 33.00, a wygrana na kuponie nie może przekroczyć kwoty 2000 zł. 

  • Bonus od 2. depozytu 1000 zł

  Betfan premiuje graczy także przy okazji drugiego depozytu, który jest podwajany aż do kwoty 1000 zł. Darmowe środki trafiają na saldo bonusowe i wymagają obrotu 3x na kuponach AKO z co najmniej 3 selekcjami i min. kursem łącznym 2.50. 

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!