Jak to jest z płatnymi typami?

Płatne typy bukmacherówPrzede wszystkim musicie wiedzieć, że nawet gdy kupujecie płatne typy to nikt nie jest w stanie zagwarantować wam zarobku. Jeśli takowy gwarantuje, to macie podstawy do tego by wątpić w jego uczciwość. Bukmacherka to ryzyko, a sport bywa niesamowicie nieprzewidywalny.
Wielu początkujących graczy daje się złapać na tanie zagrywki internetowych oszustów sprzedających typy. Jak zatem tego uniknąć?
Przede wszystkim zapamiętajcie sobie, że facebook to nie miejsce gdzie szuka się dobrych typerów. Na bazie mojego doświadczenia szacuje, że około 90% sprzedających tam typy to po prostu oszuści. Pamiętajcie, że lajki, komentarze o niczym nie świadczą – to wszystko można kupić w ilościach hurtowych chociażby na Allegro.

200% do 200zł Bonus Powitalny
Ocena bukmachera
4.8
Zakłady na żywo
Szybkie wpłaty i wypłaty
Legalny polski bukmacher
Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
Ocena bukmachera
4.9
Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
27 różnych dyscyplin sportowych
Dostępne zakłady e-sport
Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
Ocena bukmachera
4.8
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Zakłady na żywo
Pakiet powitalny do 1000 zł
Ocena bukmachera
4.8
Szybkie wypłaty
Doskonała obsługa
Świetne promocje na start
Freebet od depozytu: 100 PLN
Ocena bukmachera
4
Bogata oferta dyscyplin sportowych
Szeroki wybór sportów wirtualnych
Rozbudowany dział e-sport
100% bonusu do 500 zł
Ocena bukmachera
4.7
Zakłady na żywo
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Pakiet powitalny do 3333 zł
Ocena bukmachera
4.7
Dostępne zakłady e-sport
Szeroki wybór zakładów
Super aplikacja mobilna
Cashback do 500 zł oraz do 50 zł na start
Ocena bukmachera
4.7
Szybkie wpłaty i wypłaty
Ekspresowa pomoc techniczna
Dostępne zakłady e-sport
Pakiet powitalny do 2000 zł
Ocena bukmachera
4.9
Szeroki wybór zakładów
Zakłady na żywo
Dostępne zakłady e-sport
Pakiet powitalny do 1000 zł
Ocena bukmachera
4.8
Szeroki wybór zakładów
Dostępne zakłady e-sport
Super aplikacja mobilna
Pakiet powitalny do 5000 zł
Ocena bukmachera
4.8
Zakłady na żywo
Licencja Ministerstwo Finansów
Szybkie wpłaty i wypłaty
Pakiet powitalny do 1200 zł
Ocena bukmachera
4.9
Duży wybór metod płatności
Licencja Ministerstwo Finansów
Zakłady na żywo

Moja druga rada jest banalna i oczywista, ale niejeden raz miałem okazję widzieć oszukane w ten sposób osoby. NIE WIERZCIE W USTAWKI.
Facebookowe strony mają to do siebie, że można dodać wpis, który zostanie opublikowany w przyszłości. Oszuści więc wykorzystują tę opcję dodając wszystkie 9 możliwości typów do przerwy/koniec meczu po czym publikują tyko ten który wszedł.
Łamaki, dokładne wyniki, bardzo wysokie kursy sprzedawane za 50zł. Nikt mający dostęp do takich informacji nie dzieli się tym na “fejsie”. Koniec kropka.

Jeśli już decydujecie się na zakup typów zapytajcie sprzedającego czy posiada zweryfikowane statystyki na portalu typu blogabet lub betrush. Jeśli jedynymi jego statystykami jest tabelka w excelu to radzilibyśmy się mocno zastanowić nad zakupem.
Każdy doświadczony i szanujący się typer zna tego rodzaju strony i wie, że w ten sposób mógłby zyskać większe zaufanie zastanawiających się nad kupnem, a może i dodatkowo zarobić sprzedając typy bezpośrednio przez ów portal. Czemu zatem miałby nie założyć tam konta? Czyżby miał coś do ukrycia?
Skoro więc na serwisach typu blogabet oraz betrush najbezpieczniej kupować jest typy, to czy tak często spotykane grupy składkowe mają sens ?

Zacznijmy od tego czym jest grupa składkowa – to bardzo popularna w Polsce forma sprzedaży typów, która udostępnia (nielegalnie) typy od najlepszych typerów ze stron, które tworzą statystyki graczom z całego świata.
Gdy nie mamy budżetu wynoszącego 5000 zł to wykupienie przykładowo trzech typerów bezpośrednio przez serwis w którym podają typy może wiązać się z wydatkiem rzędu 100-200 euro. Tutaj z pomocą przychodzą wyżej wymienione grupy składkowe.
Zanim jednak zdecydujemy się na dołączenie do takiej grupy warto zwrócić uwagę na to jakich typerów posiada w swoim składzie oraz dokładnie przeanalizować ich profile.
Sam dostęp do typów nie sprawi, że w krótkim okresie zarobicie fortunę. Bez odpowiedniej samodyscypliny możecie być nawet na minus podczas gdy statystyki typerów będą mówić co innego. Ważne jest by grać w miarę możliwości wszystkie typy wybranych typerów jednocześnie trzymając się zalecanej stawki.
Oprócz tego upewnijcie się czy w takich grupach typy nie są wrzucane z opóźnieniem. Typerzy z najwyższej półki powodują olbrzymie spadki kursowe. Jeśli podany typ miał kurs 1.80, a wy gracie go przy 1.51 to musicie wiedzieć, że ten typ nie ma już żadnej wartości.

Lista dobrych darmowych typerów

Jeśli nie czujecie się jeszcze mocni w samodzielnej analizie, albo chcielibyście porównać swoje typy z graczami, którzy przygodę z bukmacherką rozpoczęli dużo wcześniej, możecie skorzystać z listy graczy, którzy swoje typy udostępniają za darmo.

Listę dobrych typerów znajdziecie na Kanale Bukmacherskim na Telegramie pod TYM linkiem. Projekt skupia  typerów z różnych dziedzin sportu, osiągających najlepsze wyniki spośród darmowych kanałów.

Darmowe nie zawsze znaczy gorsze. Gdzie szukać takich typów?

darmowe typy bukmacherówW przypadku typów za które nie trzeba płacić na pewno trzeba liczyć się z tym, że poświęcimy trochę więcej czasu,  nikt bowiem nie wyłoży nam propozycji do gry na srebrnej tacy. Postanowiliśmy wam jednak sprawę nieco ułatwić i wypisać miejsca w których można znaleźć cenne informacje. Większość z nich jest w języku angielskim, ale na szczęście dla niektóych żyjemy w czasach gdy translator Google tłumaczy ten język dość poprawnie

Blogabet – największy serwis typerski na świecie. Znajdziecie tam nie tylko płatne propozycje, ale także ogrom darmowych typów wraz z analizami. Jako, że obsługa tego serwisu sprawia początkującym dość spory problem opisaliśmy jak z niego korzystać, oraz gdzie szukać analiz.

TIPGIN – bardzo ciekawa strona. Znajdziemy na niej spory zbiór typów z analizami na dany mecz z najróżniejszych stron internetowych.
Jeśli więc wahamy się nad danym meczem warto podejrzeć przewidywania innych.

Ligue 1 Previews – zapowiedzi wraz z przewidywanymi składami na francuską ekstraklasę.

Footyaccumulators – wiele świetnych zapowiedzi na mniej popularne mecze. Sporo informacji o spotkaniach niższych lig angielskich.

Txodds – rzetelnie przedstawione informacje na temat paru wybranych meczów każdego dnia.

Leaguelane – solidna, codzienna dawka naprawde obszernych predykcji. Zdecydowanie warto zajrzeć.

Gunnersguide – kolejna strona z wieloma darmowymi propozycjami od typerów z całego świata.

Betrush – w darmowej części serwisu nie znajdziecie tak wielu typów jak na wyżej wymienionym stronie, ale z pewnością warto tam zaglądać.

Betshoot – podobnie jak w przypadku Betrush – średnia ilość typów, ale można wyłowić tam perełki i ludzi naprawde znających się na rzeczy.

Aplikacja “Telegram” – nowy, bardzo wygodny sposób dostarczania typów, który z dnia na dzień zyskuje coraz bardziej na popularności. Już w tej chwili możemy korzystać z usług dziesiątek zdolnych, polskich typerów w tej aplikacji. Na wyróżnienie w tej kwestii zasługuje Kanał Bukmacherski, który skupia najbardziej skutecznych darmowych typerów na platformie – LINK.

Oczywiście miejsc w których znajdziemy darmowe typy jest znacznie więcej, ale jeśli nie gracie hurtowo to codzienny research na tych stronach powinien wam w zupełności wystarczyć.

Pamiętajcie, że niezależnie czy szukacie typera płatnego czy darmowego podstawą jest by dobrze zapoznać się z jego statystykami oraz zachować samodyscyplinę przy regularności gry oraz stawek. Bez tego ciężko o jakikowiek zarobek na bukmacherce!

 

Grupa składkowa jako szansa na wygraną, cieszy się powodzeniem w Polsce. Warto jednak pamiętać, że dostep do typowań niekoniecznie będzie jednoznaczny z sukcesem i zarobkiem. Tu istotna jest gra, o ile to możliwe, wszytskich typów wybranych typerów jednocześnie przy zalecanych stawkach.

Wertując internet pod haslem "darmowe typy" musisz spędzić sporo czasu na odnalezienie rzetelnych informacji. Ułatwiając Ci zadanie polecamy w naszym atykule kilka sprawdzonych serwisów i aplikacji. Sprawdź

Wierzymy, że nie dasz się nabrać na zapewnienia o pewnych typach dzielonych z setkami tysięcy uzytkowników.

Albin Kowalski Albin Kowalski

Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.