Zakład bez ryzyka maj 2024 – najlepsze bonusy cashback:

Pakiet powitalny do 1560 zł
Ocena bukmachera
4.9
Duży wybór metod płatności
Licencja Ministerstwo Finansów
Zakłady na żywo
Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
Fuksiarz
4.7
Szeroki wybór promocji dla nowych
Popularne i korzystne motody płatności
Bogata oferta wydarzeń sportowych
Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
Ocena bukmachera
4.9
Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
27 różnych dyscyplin sportowych
Dostępne zakłady e-sport
Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
Ocena bukmachera
4.8
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Zakłady na żywo
Pakiet powitalny do 1000 zł
Ocena bukmachera
4.8
Szeroki wybór zakładów
Dostępne zakłady e-sport
Super aplikacja mobilna
Cashback do 1300 zł oraz do 200 zł na start
Ocena bukmachera
4.7
Atrakcyjne Promocje
Wysokie kursy
Streaming wydarzeń
Odbierz bonus 200% do300 PLN
Ocena bukmachera
4.8
Szybkie wypłaty
Doskonała obsługa
Świetne promocje na start

Bonus Zakład bez ryzyka – co to takiego?

Zakład bez ryzykaRynek internetowych zakładów sportowych w Polsce rośnie z każdym rokiem. Na ten moment swoje usługi w naszym kraju świadczy około 20 legalnych operatorów, a produkt oferowany przez serwisy z czołowych pozycji każdego rankingu topowych bukmacherów z licencją jest dość zbliżony. Jak zatem wybrać tego jedynego i zdecydować, w której firmie zarejestrować nowe konto gracza i wpłacić swój depozyt?

Szeroki wachlarz zakładów i solidne kursy to jedno, natomiast jednym z najskuteczniejszych wabików na nowych graczy jest atrakcyjny bonus na start. Bukmacherzy stają więc na głowie, żeby zaproponować nowym klientom jak najwyższy pakiet powitalny, a jedną z najpopularniejszych promocji jest właśnie zakład bez ryzyka. Na czym on polega?

Zakład bez ryzyka (ewentualnie bezpieczny zakład lub cashback bonus – jak kto woli) to promocja gwarantująca zwrot stawki za przegrany kupon. Zasada działania tego bonusu jest bajecznie prosta. Gracz rejestruje nowe konto u wybranego bukmachera internetowego, wpłaca pierwszy depozyt i obstawia dowolny kupon z oferty zakładów sportowych, a jeśli zabraknie mu szczęścia i jego typy okażą się nieskuteczne, wówczas cała stawka (lub jej część) wraca do budżetu. 

Wspominaliśmy Wam przed momentem, że zakład bez ryzyka to doskonały sposób na “zwabienie” nowego gracza i nakłonienie go do rejestracji konta. I nie ma w tym cienia nieprawdy, gdyż każdy z nas – typerów bardzo chętnie zgarnie darmowe środki już na starcie. Tyle tylko, że w przypadku bonusu cashback korzyść jest po obu stronach, dzięki czemu jest to klasyczny przykład sytuacji win – win. 

Bukmacher ma nowego klienta, a gracz nie musi obawiać się wpadki na kuponie i utraty wpłaconego przed momentem depozytu. Jeśli bowiem zakład będzie przegrany, wówczas środki powędrują z powrotem do budżetu, a typer będzie mógł je inwestować na kolejnych kuponach lub wypłacić na rachunek bankowy.

Bukmacherski cashback bonus maj 2024 – regulamin promocji

Świat byłby jednak zbyt piękny, a bukmacherzy błyskawicznie zostaliby bankrutami, gdyby rozdawali darmową kasę na prawo i lewo. Nic takiego się nie dzieje, a zakład bez ryzyka posiada bardzo konkretny regulamin, w którym punkt po punkcie wyjaśnione jest, kto może skorzystać z danej promocji i w jaki sposób otrzymać darmowe środki. Na które punkty regulaminu zakładu bez ryzyka warto zwrócić szczególną uwagę? Jest ich co najmniej kilka. 

 • Osoby uprawnione do skorzystania z promocji – bukmacher bardzo jasno określa, którzy typerzy kwalifikują się do skorzystania z zakładu bez ryzyka. Zazwyczaj są to nowi klienci, którzy przed momentem zarejestrowali konto w serwisie. 
 • Warunki uczestnictwa w promocji – warto zwrócić uwagę na ten punkt regulaminu, gdyż niekiedy konieczne jest zapisanie się do skorzystania z promocji, a pominięcie tego kroku podczas rejestracji jest nieodwracalne. 
 • Maksymalna kwota bonusu – regulamin jasno określa pulę darmowych środków do zgarnięcia w ramach zakładu bez ryzyka. 
 • Czas na skorzystanie z promocji – powitalny zakład bez ryzyka jest zazwyczaj dostępny przez określony czas (np. 7 dni od rejestracji) i musi być wykorzystany w tym terminie. 
 • Kod promocyjny – niekiedy zakład bez ryzyka jest dostępny wyłącznie po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego, a innym razem kod podwyższa kwotę darmowych środków. 
 • Sposób naliczania darmowych środków – bardzo ważny punkt regulaminu! Niekiedy bowiem bukmacherzy zwracają całą stawkę, a innym razem tylko połowę, czasami na konto gracza wraca 100% zainwestowanej kwoty, a innym razem bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy. 
 • Sposób wypłaty darmowych środków – niektórzy bukmacherzy umożliwiają wypłatę darmowych środków kilka chwil po ich otrzymaniu, natomiast inni wymagają dokonania obrotu. Warto to wiedzieć zawczasu, aby później uniknąć rozczarowania. 

Cashback bonus – zalety i wady promocji

Plusy
 • Spora kwota bonusu
 • Brak ryzyka na starcie
 • Szansa na rekordową wygraną
 • Możliwość poznania oferty danego bukmachera
Minusy
 • Skomplikowane warunki wypłaty bonusu

Ustaliliśmy już we wcześniejszym fragmencie, że cashback bonus to sytuacja win – win z punktu widzenia typera i bukmachera. Ten rodzaj promocji posiada rzecz jasna sporo zalet, natomiast na siłę można doszukać się również niewielkich niedogodności z punktu widzenia gracza. Poniżej prezentujemy zarówno jedne, jak i drugie. 

 • Spora kwota bonusu – niewątpliwą zaletą zakładu bez ryzyka jest pokaźna pula darmowych środków na koncie. Najlepsi bukmacherzy zwracają 500 PLN, a czasem i więcej, więc to doskonały sposób na podreperowanie budżetu. 
 • Brak ryzyka na starcie – jak sama nazwa wskazuje zakład bez ryzyka gwarantuje graczowi “nietykalność” zaraz po rejestracji konta i nie musi on się obawiać utraty wpłaconego przed momentem depozytu. 
 • Szansa na rekordową wygraną – mając z tyłu głowy fakt, że w przypadku niepowodzenia środki wrócą na konto gracz może odważyć się na nieco bardziej ryzykowny zakład (np. wielokrotny kupon AKO) z wysokim kursem łącznym, dzięki któremu również wygrana może prezentować się bardzo okazale. 
 • Możliwość poznania oferty danego bukmachera – zakład bez ryzyka to doskonałe rozwiązanie dla typerów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych, gdyż dzięki tej promocji mogą w łatwy sposób poznać ofertę i rodzaje zakładów bez obawy o własny depozyt. 
 • Skomplikowane warunki wypłaty bonusu – rozglądając się za minusami właściwie jedyne co nam przychodzi do głowy, to skomplikowane niekiedy zasady wypłacenia darmowych środków. Niektórzy bukmacherzy rzucają wówczas typerom kłody pod nogi i wymagają wielokrotnego obrotu, zanim środki zostaną wypłacone.  

Premierowy zakład bez ryzyka maj 2024 – najlepsze bonusy od legalnych bukmacherów 

Risk free betSkoro zakład bez ryzyka nie ma już przed Wami żadnych tajemnic to najwyższa pora aby sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Którzy legalni bukmacherzy oferują cashback bonus nowym graczom? Ile wynosi kwota darmowych środków w poszczególnych serwisach? Jakie są warunki wypłaty bonusu? Za kilka minut poznacie odpowiedź na te i wiele innych pytań dotyczących zakładów bez ryzyka od topowych bukmacherów z licencją w Polsce.

 • Bukmacher Fuksiarz – cashback bonus 50% aż do 500 PLN

  Premierowy zakład bez ryzyka czeka na każdego nowego klienta bukmachera Fuksiarz, a zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co należy zrobić to założyć nowe konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt, a następnie za min. 20 PLN obstawić wybrany zakład z oferty bukmachera. Do promocji kwalifikują się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z co najmniej 2 typami i kursem min. każdej z nich na poziomie 1.20. Jeśli premierowy zakład będzie przegrany, wówczas bukmacher zwróci graczowi 50% stawki aż do 500 PLN. Mało tego! Fuksiarz nie wymaga obrotu bonusem, a środki można od razu wypłacić na konto bankowe! Jedyna niedogodność jest taka, że bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy, a zatem jeśli marzy Wam się maksymalny bonus w kwocie 500 PLN, to powinniście zagrać pierwszy kupon nie za 1000 PLN, lecz za 1137 PLN. W przypadku niepowodzenia tracicie 137 PLN, a 1000 PLN wraca na saldo depozytowe. 

 • Bukmacher PZBuk – zakład bez ryzyka 1000 PLN

  Jeden z najlepszych bonusów cashback na polskim rynku czeka na każdego nowego gracza w PZBuk. Bukmacher zwraca 100% stawki, nie potrąca przy tym podatku obrotowego, a maksymalna pula darmowych środków to aż 1000 PLN. Jakby tego było mało, to PZBuk zwraca kasę za pierwszy PRZEGRANY, a nie pierwszy obstawiony kupon, niezależnie od tego, czy wpadka przytrafi się graczowi za drugim, dziesiątym lub trzydziestym razem! Do promocji kwalifikują się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 selekcjami i min. kursem każdej z nich na poziomie 1.40, a stawka takiego kuponu nie może być niższa od 100 PLN. Jedyny minus jest taki, że PZBuk wymaga obrotu bonusem cashback, zanim będzie można go wypłacić. Darmowe środki należy obrócić 1x w ciągu 30 dni, a do obrotu zaliczane są kupony AKO z co najmniej 2 selekcjami i min. kursem każdej z nich 1.40. 

 • Bukmacher Betclic – cashback bonus 100% aż do 200 PLN

  Ciekawą promocję na start dla nowych klientów posiada bukmacher Betclic. Pierwszy kupon obstawiany po rejestracji jest zakładem bez ryzyka, a jeśli gracza opuści szczęście i nie trafi któregoś z typów, wówczas cała stawka (pomniejszona o 12% podatek od obrotu) wróci do niego na konto. Do promocji kwalifikują się dowolne zakłady z oferty Betclic, których kurs min. nie jest niższy od 1.14, a polując na maksymalny bonus 200 PLN należy zagrać premierowy kupon po rejestracji za co najmniej 227 PLN. Zwrot stawki nie pojawia się jako cashback bonus, lecz w formie freebetów (gracz sam decyduje, czy przykładowo wykorzysta cały freebet 200 PLN na jednym kuponie, czy też obstawi dziesięć darmowych zakładów po 20 PLN każdy). Ważne, aby kurs min. na każdym z nich wynosił co najmniej 2.14, a środki wygrane dzięki darmowym freebetom można od razu wypłacić bez konieczności obrotu. 

 • Bukmacher Fortuna – zwrot stawki za pierwszy kupon aż do 600 PLN

  Jak na jednego z liderów polskiego rynku przystało taką promocję oddaje w ręce graczy bukmacher Fortuna, który zasługuje na brawa nie tylko za sporą kwotę bonusu cashback, ale również za mało skomplikowany regulamin promocji. Wszystko bowiem co trzeba zrobić, to najpóźniej 5 po rejestracji konta wpłacić pierwszy depozyt, a następnie obstawić dowolne zdarzenie/a z oferty zakładów przedmeczowych lub LIVE. Jeśli kupon będzie przegrany, wówczas cała stawka (bez potrąconego podatku 12%) wróci do gracza jako cashback bonus, a maksymalny zwrot to aż 600 PLN. Darmowe środki wymagają co prawda obrotu 1x, lecz bukmacher nie określa kursu minimalnego, a zatem nie powinno być to zadaniem niewykonalnym.

 • Bukmacher Superbet – cashback bonus 1300 PLN

  Kto wie, czy nie najlepszy bonus cashback na polskim rynku czeka na nowych klientów Superbet. Bukmacher gwarantuje bowiem graczom nie tyle premierowy zakład bez ryzyka, lecz… pierwszy tydzień gry bez ryzyka! Wystarczy założyć konto w Superbet i wpłacić pierwszy depozyt min. 20 PLN, a od momentu wpłaty przez następnych 7 dni gracz będzie obstawiał wszystkie kupony bez ryzyka i obaw o stan swojego budżetu. Oczywiście, lepiej żeby dopisało mu szczęście i nie zawiódł go bukmacherski nos, jednak jeśli po 7 dniach jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher pokryje jego straty i podaruje mu cashback bonus aż do 1300 PLN. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że każdy wykorzystany w tym okresie bonus zostaje zapisany na konto wygranych kuponów i pomniejsza kwotę ewentualnego cashbacku, a bonus Superbet wymaga obrotu 2x w ciągu 10 dni na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. 

 • Bukmacher eWinner – cashback bonus 100% aż do 110 PLN

  Całą stawkę za pierwszy przegrany kupon po rejestracji konta zwraca bukmacher eWinner. Wszystko to trzeba zrobić, to odznaczyć checkbox „Chcę otrzymać bonus powitalny” w trakcie rejestracji i wpisać kod promocyjny o treści EWINNER w odpowiednie pole formularza, a następnie za min. 20 PLN obstawić dowolny zakład SOLO lub AKO. Jeśli będzie on przegrany, wówczas stawka wraca na konto jako bonus cashback, a maksymalny zwrot stawki od eWinner to 110 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy, a zatem polując na pełny cashback należy zagrać premierowy kupon za min. 125 PLN. Z kolei na plus należy zapisać fakt, że bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, a otrzymane darmowe środki można od razu wypłacić.

Zakład bez ryzyka – warto czy nie?

Słowem podsumowania – czy warto wykorzystywać powitalny cashback bonus? Oczywiście, że tak! Ta promocja to doskonały sposób na to, żeby bezpiecznie zaznajomić się z ofertą zakładów danego bukmachera i nie martwić się o swój budżet w pierwszych dniach po rejestracji konta. 

W zależności od bukmachera i rodzaju promocji gracz ma bowiem gwarancję, że środki przegrane na premierowym kuponie lub nawet w pierwszym tygodniu wrócą z powrotem na konto, a przy najkorzystniejszym scenariuszu pieniądze można od razu wypłacić na podany rachunek bankowy. 

To również znakomity sposób na stworzenie kuponu życia i rozbicie banku u danego bukmachera! Mając świadomość, że przegrana kasa pojawi się za moment z powrotem w budżecie gracz może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i stworzyć kupon składający się z kilku(nastu) zdarzeń. 

Jeśli nie siądzie, to nic nie szkodzi, gdyż środki wrócą na konto. A jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i wszystkie selekcje okażą się poprawne, to… No właśnie! Czego Wam z całego serca życzymy. 

Zakład bez ryzyka od legalnych bukmacherów – FAQ

Absolutnie nie! Cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu i wypłacenia wygranej niezależnie od pozostałych wyników na kuponie.

To zależy od bukmachera. Niektóre serwisy pozwalają natychmiast przelać środki na rachunek bankowy, a inne wymagają obrotu bonusem.

W największym skrócie to konieczność obstawienia określonych zakładów za równowartość lub wielokrotność bonusu.

Tak. Ta promocja wymaga dokonania pierwszej wpłaty i obstawienia premierowego kuponu za własne środki. 

Na taki bonus mogą liczyć nowi klienci m.in. bukmacherów Betclic, Superbet, Fuksiarz, eWinner, Betfan, PZBuk, Fortuna oraz STS.

Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!