W jaki sposób wpłacić pieniądze u bukmachera tak, aby zachować anonimowość, nie martwić się ewentualnymi atakami hakerskimi na stronę, a sama metoda będzie szybka i bezpłatna? To proste- wystarczy użyć Paysafecard! W naszym artykule postanowiliśmy przybliżyć wszystkie szczegóły na temat tej metody. Jak wpłacać pieniądze przez Paysafecard? Czy można wypłacać pieniądze przez tę metodę? Jak długo przetwarzana jest płatność? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz poniżej!Paysafecard Legalne-obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze u bukmachera za pomocą Paysafecard

Wpłata pieniędzy za pomocą Paysafecard bukmacher jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Kupić kod w internecie lub punkcie stacjonarnym.
 2. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 3. Przejść do zakładki płatności.
 4. Wybrać Paysafecard jako metodę wpłaty pieniędzy.
 5. Wpisać 16- cyfrowy kod, który znaleźć można na kuponie.
 6. Zatwierdzić płatność u bukmachera.
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą Paysafecard u bukmachera

Niestety, wypłaty pieniędzy przez Paysafecard co do zasady nie są możliwe. Jest to związane z tym, że Paysafecard jest metodą stworzoną do szybkiego i bezpiecznego płacenia w internecie- nie można podać kodu, aby pieniądze otrzymać.

Ponadto, zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, gracz może wypłacić pieniądze jedynie na swoje konto bankowe, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

Paysafecard

Koszty i czas przetwarzania płatności Paysafecard

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, wszystkie wpłaty u bukmacherów za pomocą Paysafecard są całkowicie darmowe (np. sprawdź Paysafecard Betclic). Należy pamiętać jednak, aby wykorzystać swój kupon w ciągu 12 miesięcy- jeśli się tak nie stanie, paysafecard pobierze z niego prowizję, której wysokość uzależniona jest od kwoty, którą został doładowany. 

Czas księgowania płatności dokonanych przez Paysafecard w większości przypadków nie przekracza kilku minut. Dodatkowo ogromnym plusem tej metody jest fakt, że samo utworzenie płatności trwa około kilkudziesięciu sekund i wystarczy do tego jedynie kod z kuponu. Nikt nie musi tracić czasu na szukanie swojej karty płatniczej, czy tworzenia osobnego przelewu na stronie banku.

Plusy i minusy Paysafecard

Plusy
 • Transakcje księgowane w ciągu kilku minut
 • Same transakcje są darmowe
 • Wszystkie płatności są anonimowe i do wpłat nie jest potrzebne nawet konto w banku
 • Do wykonania płatności wystarczy jedynie 16-cyfrowy kod, który kupić można nawet w osiedlowym sklepie
Minusy
 • Brak możlwiości wypłat pieniędzy za pomocą Paysafecard
 • Maksymalna kwota jednego kuponu to 200zł- aby dokonać większego depozytu należy wykonać kilka płatności

Bezpieczeństwo Paysafecard bukmacher

Paysafecard to, jak sama nazwa wskazuje, bezpieczna metoda płatności. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, do zakupienia karty nie jest potrzebne podawanie żadnych danych osobowych, a sam kupon jest całkowicie odizolowany od konta bankowego, dzięki czemu nie trzeba się martwić ewentualnymi wyciekami danych. Ponadto strona jest szyfrowana, każdy kod unikatowy i niemożliwy do podrobienia, a w razie kradzieży kuponu użytkownik może go zablokować.

Paysafecard wpłaty Legalne-obstawianie.pl

Obsługa klienta

Paysafecard posiada polską stronę internetową, na której znaleźć można zakładkę Pomoc, a w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto zapoznać się z nią, zanim podejmie się kontakt z obsługą klienta, gdyż może to oszczędzić sporo czasu.

Jeśli jednak strona FAQ nie posiada odpowiedzi na pytanie użytkownika, istnieją 2 drogi kontaktu z Customer Service Paysafecard- jedna z nich to formularz kontaktowy dostępny na stronie, w którym każdy może szczegółowo opisać swój problem i poczekać na odpowiedź mailową. Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny pod numerem 0800 500415 (opłata według taryfy lokalnej).

Jak się zarejestrować w Paysafecard

Klienci, którzy chcą dokonywać płatności za pomocą Paysafecard, mają do wyboru 2 możliwości: zakup karty w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej Paysafecard. 

Pierwsza z tych metod nie wymaga zakładania żadnego konta, wystarczy udać się do osiedlowego sklepu, kupić kupon i wprowadzić kod na stronie bukmachera.

Aby kupić kartę na stronie Paysafecard, potrzebne jest konto klienta. Aby je założyć, należy:

 1. Nacisnąć przycisk rejestracji widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Wybrać kraj i język.
 3. Podać adres e-mail i hasło.
 4. Zweryfikować adres e-mail.
 5. Podać swoje dane osobowe.

FAQ – Najczęściej zadywane pytania o Paysafecard bukmacher

Maksymalny limit jednego kuponu to 200zł. Jeśli gracz chce dokonać depozytu u swojego bukmachera na wyższą kwotę, należy kupić kilka kuponów Paysafecard i kolejno je wprowadzić u bukmachera.

Niestety, Paysafecard jest metodą płatności w internecie. Na chwilę obecną nie ma możliwości otrzymania wypłaty od bukmachera poprzez Paysafecard. Nie ma także możliwości wypłaty pozostałych na kuponie środków- należy je po prostu wydać.

Paysafecard w Polsce można kupić w sklepach: 1 Minute, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Dino, Dobry Wybór, Eservice, Euronet, Fresh Market, Hubiz, Inmedio, Intermarché, ICP, Komputronik, Leclerc, Lewiatan, Kolporter, Małpka Express, Pepco, Polo Market, PSS Społem, Real, Ruch, Stefczyk Finanse, Żabka. Dokładne adresy skepów dostępne są na stronie Paysafecard.


Bogusz Nowak Bogusz Nowak

Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.