Czy Lewandowski otrzyma Złotą Piłkę

Spis treści

  Czy Lewandowski otrzyma Złotą Piłkę? 

  17 października w Paryżu zostanie wręczona Złota Piłka, czyli nagroda magazynu France Football dla najlepszego piłkarza świata w sezonie 2021/22. Wśród nominowanych znalazł się rzecz jasna nasz Robert Lewandowski, a my postanowiliśmy sprawdzić, jakie szanse dają Lewemu bukmacherzy. Z pomocą przyszła nam oferta zakładów specjalnych legalnego bukmachera forBET.

  Pakiet powitalny do 2000 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Szeroki wybór zakładów
  Zakłady na żywo
  Dostępne zakłady e-sport
   

  Odliczanie do ceremonii wręczenia Złotej Piłki za sezon 2021/22

  12 sierpnia redakcja France Football ogłosiła listę 30 najlepszych piłkarzy grających w europejskich klubach, a to oznacza, że ruszyła machina związana z ceremonią wręczenia Złotej Piłki za sezon 2021/22. Uroczysta gala odbędzie się w tym roku nieco wcześniej, bo już 17 października w paryskim Theatre du Chatelet. 

  Zmiana terminu całej uroczystości nie jest dziełem przypadku, lecz wynika z kilku modyfikacji w regulaminie samego plebiscytu. Po pierwsze, redakcja France Football postanowiła zerwać z tradycją wręczania Złotej Piłki za poprzedni rok kalendarzowy, a od teraz pod uwagę będzie brany konkretny sezon (w tym przypadku 2021/22).

  Po drugie z kolei zdecydowano, że głosy będą mogli oddawać jedynie delegaci z czołowej setki rankingu FIFA, a to oznacza, że nie będziemy świadkami komicznych wyborów dziennikarzy z jakiegoś egzotycznego kraju. 

  Czy wprowadzone zmiany sprawią, że wybór delegatów będzie bardziej sprawiedliwy i nie będziemy ponownie świadkami “Le Cabaret”, jak swego czasu plebiscyt France Football nazwał Robert Lewandowski? Bez dwóch zdań Lewy jest jednym z najbardziej poszkodowanych zawodników ubiegłych lat i sam Leo Messi odbierając tę nagrodę w 2021 roku powiedział ze sceny, że to kpina, że na półce w domu Roberta Lewandowskiego nie stoi jeszcze Złota Piłka.

  Kto jest faworytem bukmacherów do Złotej Piłki? Jakie są szanse Lewandowskiego? Ile można wygrać typując na kuponie triumf RL9 w tym prestiżowym plebiscycie? Kilka odpowiedzi na powyższe pytania można odnaleźć w ofercie zakładów specjalnych od bukmachera forBET. 

  Dla kogo Złota Piłka? Kursy od bukmachera forBET

  Analitycy bukmachera forBET postanowili wziąć to wydarzenie pod lupę, a efektem ich analizy jest oferta zakładów specjalnych na Złotą Piłkę 2022. Bez zbędnego przedłużania – czy Robert Lewandowski jest faworytem do wygrania Złotej Piłki France Football za sezon 2021/22? 

  Niestety nie! Zdaniem oddsmakerów bukmachera forBET Lewy nie znajdzie się nawet na podium plebiscytu, a murowanym kandydatem do tej prestiżowej nagrody jest na ten moment Karim Benzema, na którego analitycy wystawili kurs na poziomie… 1.05! 

  Należy uczciwie przyznać, że taki wybór delegatów nie byłby większą kontrowersją. Francuz ma sobą fenomenalny sezon i jako kapitan Realu poprowadził swoją ekipę do podwójnej korony, a już Ligę Mistrzów wygrał dla Królewskich niemalże w pojedynkę. 

  O przewadze Benzemy nad resztą stawki najlepiej niech świadczą kursy od forBET. Następni w kolejności są bowiem Sadio Mane z kursem 13.00 oraz Mohamed Salah z kursem 15.00. Ile można wygrać typując na kuponie zakłady na Złotą Piłkę dla Lewandowskiego? Przy kapitanie reprezentacji Polski widnieje przelicznik 31.00, co oznacza, że w przypadku powodzenia patriotyczni typerzy zauważalnie pomnożą swój depozyt w forBET. Czy Lewandowski otrzyma złotą piłkę

  Złota Piłka – kursy z oferty bukmachera forBET z dn. 25.08.2022 

  Złota Piłka France Football – zakłady bez ryzyka od bukmachera forBET

  A co jeśli Wam powiemy, że możecie obstawiać zakłady na Złotą Piłkę bez ryzyka utraty środków z budżetu? Brzmi nieźle, prawda? A całość jest znacznie łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. 

  Powitalny cashback bonus to jeden z elementów promocyjnego pakietu na start dla nowych klientów bukmachera forBET. Łącznie do zgarnięcia jest aż 3000 zł, a regulamin poszczególnych bonusów w pigułce prezentuje się mniej więcej tak. 

  • Zakład bez ryzyka 1000 zł

  Pierwszy kupon po rejestracji konta w forBET jest zakładem bez ryzyka, co oznacza, że w przypadku niepowodzenia kasa wraca na konto jako bonus. Wystarczy za min. 20 zł zagrać premierowy zakład (np. typy na Złotą Piłkę 2022), a jeśli tym razem typerowi zabraknie odrobiny szczęścia, wówczas cała stawka pojawi się z powrotem w budżecie. 

  Maksymalny cashback bonus od forBET to 1000 zł, a darmowe środki wymagają obrotu 1x na kuponach AKO z co najmniej 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30. 

  • Bonus od drugiego depozytu 2000 zł

  Kolejnym elementem promocji powitalnej forBET jest bonus od drugiego depozytu. Bukmacher podwaja kwotę drugiej wpłaty, a żeby tak się stało drugi depozyt nie może być niższy od 20 zł, natomiast maksymalny bonus to 2000 zł przy wpłacie takiej samej lub większej. 

  Oczywiście darmowych środków nie można od razu wypłacić. Bonus od depozytu forBET wymaga obrotu 2x na kuponach AKO z co najmniej 3 typami, kursem min. każdego z nich 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.50. 

  • 30 dni bez podatku

  Nowi klienci forBET przez pierwszy miesiąc mogą liczyć na wyższe wygrane, a wszystko to przez brak 12% podatku od obrotu. Wystarczy obstawić dowolny kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.30, a bukmacher z automatu weźmie podatek na siebie.bonus forbet

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!