Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące legalnych bukmacherów?

Pomożemy Ci odnaleźć najlepsze oferty, bonusy, kody promocyjne, które Cię interesują. Wyjaśnimy czym jest legalne obstawianie. Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz kontaktowy, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą w przeciągu 2 – 3 dni.

Szukaj nas również w mediach społecznościowych: 

fb-logo  inst-logo  

  email icon

  Prosimy o kontakt mailowy:

  Albin Kowalski Albin Kowalski Kontakti

  Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak Kontakti

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.

  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg Kontakti

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!