WOŚP zakłady bukmacherskie 2023

Spis treści

  Ile zbierze WOŚP w 2023? Kursy bukmacherskie od STS, betFAN i Betclic

  Już w tę niedzielę odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku hasło zbiórki to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie” a za zebrane środki zakupiony zostanie nowoczesny sprzęt do walki z sepsą. W poprzednim roku wolontariusze zebrali blisko 225 milionów złotych, a ile uda zebrać się tym razem? Swoje przewidywania zaprezentowali właśnie analitycy obsługujący zakłady bukmacherskie dla najlepszych legalnych operatorów w Polsce

  W ten weekend WOŚP gra po raz 31! 

  Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że pisząc nasze newsy bukmacherskie skupiamy się wyłącznie na eventach stricte sportowych. Według nas równie atrakcyjne, a kto wie czy nie atrakcyjniejsze jest typowanie rozmaitych wydarzeń społecznych oraz kulturalnych. Mało tego! Obstawianie tego rodzaju zakładów bukmacherskich gwarantuje dobrą rozrywkę, ale także nie wyklucza wypracowania solidnego yieldu w dłuższej perspektywie. Wystarczy trzymać rękę na pulsie i obserwować aktualne wydarzenia. Od czego jednak macie nas?!

  Kiedy 3 stycznia 1993 roku odbywała się pierwsza zbiórka w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapewne niewiele osób sądziło, że całe przedsięwzięcie okaże się tak gigantycznym fenomenem społecznym. Minęły trzy dekady, a Jerzy Owsiak i jego orkiestra mają się dobrze (jak to u nas – niektórzy sądzą, że zbyt dobrze…) i grają dalej!


  29 stycznia WOŚP zagra już po raz 31. Na ulice polskich miast i miasteczek wyjdzie ponad 120 tysięcy wolontariuszy z puszkami, natomiast nie jest tak, że zbiórki pieniędzy dostępne będą tylko na ulicach. Ogólnodostępne metody płatności internetowych sprawiają, że sporo aukcji odbywa się już teraz online, a że jest się o co bić, to przekonacie się poniżej!

  Co można wylicytować podczas 31. finału WOŚP?

  Do zakładów bukmacherskich na WOŚP przejdziemy za moment, a póki co sprawdźmy, co już teraz można wylicytować w internecie. Na ten moment aktualnych jest mnóstwo zbiórek online i nie sposób wymienić ich wszystkich, dlatego prezentujemy tylko te najciekawsze. 

  • Udział w teledysku Viki Gabor
  • Rakieta Igi Świątek
  • Rakieta Huberta Hurkacza
  • Garnitur Grzegorza Krychowiaka
  • Wiktor Kuby Wojewódzkiego
  • Piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego
  • Odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiego

  Ile zbierze WOŚP? Kursy i zakłady legalnych bukmacherów 

  Analitycy legalnych operatorów z czołowych pozycji każdego rankingu bukmacherów z polską licencją już dawno zdążyli nas przyzwyczaić, że ich wyobraźnia nie zna granic! Tak samo jest i teraz, a efektem pomysłowości oddsmakerów są specjalne rynki zakładów bukmacherskich dotyczących WOŚP.

  W trakcie trzech dekad WOŚP zebrała ponad… 1,75 miliarda złotych 😮 za które kupiono ponad 70 tysięcy urządzeń. W 2022 roku udało się zebrać blisko 225 milionów złotych, co było wynikiem o 13,5 miliona wyższym, niż zbiórka w 2021 roku. Ile orkiestra zbierze w tym roku?

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zakłady bukmacherskie
  Zakłady STS Betfan
  Zostanie zebrane 210 mln zł?  Tak

  1.08

  Nie

  6.25 

  Tak

  1.10

  Nie

  5.55 

  Zostanie zebrane 225 mln zł? Tak

  1.20

  Nie 

  4.00

  Tak

  1.22

  Nie

  3.75 

  Zostanie zebrane 240 mln zł? Tak

  1.85

  Nie 

  1.85

  Tak

  1.85

  Nie

  1.85 

  Zostanie zebrane 250 mln zł? Tak

  2.00

  Nie 

  1.70

  Tak

  2.00

  Nie 

  1.70

  Zostanie zebrane 275 mln zł?  Tak

  3.75

  Nie 

  1.22

  Tak

  Nie

  – 

  Zostanie zebrane 300 mln zł? Tak

  6.25

  Nie 

  1.08

  Tak

  6.50

  Nie

  1.08 

  WOŚP – kursy bukmacherskie z dn. 26.01.2023

  Według analityków topowych legalnych bukmacherów, czyli firm STS oraz Betfan, Polacy niemalże na pewno będą bardziej hojni, niż przed rokiem. Najlepiej świadczą o tym kursy bukmacherskie na poziomie ok. 1.20 na opcję TAK przy kwocie 225 milionówDla osób niewtajemniczonych – co oznacza takie typowanie bukmacherów? Sprawdź nasz poradnik w którym opisujemy zasady oraz wskazówki dot. zakładów. W największym możliwym skrócie – to tak, jakby Real Madryt grał z Stomilem Olsztyn, czyli wynik jest już znany!🙃


  Ile dokładnie uda się zebrać? Trudno stwierdzić, natomiast typowanie analityków ustalających kursy na WOŚP dla legalnych bukmacherów STS oraz Betfan zdaje się sugerować, że zebrana kwota powinna oscylować wokół 240 milionów złotych.

  Bukmacher Betclic – zakłady na WOŚP

  Niedzielny finał WOŚP pod swoją bukmacherską lupę wzięli także analitycy legalnej firmy Betclic. Zanim zdradzimy Wam, jakie zakłady można typować w tym serwisie to przypominamy, że nowi gracze mogą tam obstawiać zakłady bez ryzyka

  Gwarantuje to powitalny cashback bonus na start na pierwszym kuponie po rejestracji konta, dzięki któremu gracz otrzyma 200 PLN w przypadku niepowodzenia. Więcej szczegółów o tej promocji odnaleźć można na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betclic.

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zakłady bukmacherskie Betclic
  WOŚP pobije rekord z roku 2022 Tak    –    1.15
  WOŚP pobije ostatni rekord o przynajmniej 30 mln zł  Tak    –    4.00
  WOŚP – kursy bukmacherskie z dn. 26.01.2023

   

  Sprawdź również najnowszy ranking bukmacherów STYCZEŃ 2023

  Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
  Ocena bukmachera
  4.8
  Legalny polski bukmacher
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Zakłady na żywo
  Odbierz bonus 200% do300 PLN
  Ocena bukmachera
  4.8
  Szybkie wypłaty
  Doskonała obsługa
  Świetne promocje na start
  Pakiet powitalny do 2000 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Szeroki wybór zakładów
  Zakłady na żywo
  Dostępne zakłady e-sport
  Pakiet powitalny do 3333 zł
  Ocena bukmachera
  4.7
  Dostępne zakłady e-sport
  Szeroki wybór zakładów
  Super aplikacja mobilna
  200% do 200zł Bonus Powitalny
  Ocena bukmachera
  4.8
  Zakłady na żywo
  Szybkie wpłaty i wypłaty
  Legalny polski bukmacher
  Dołącz do gry i odbierz CASHBACK do 500 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Licencja i pozwolenia wydane przez krajowe Ministerstwo Finansów
  27 różnych dyscyplin sportowych
  Dostępne zakłady e-sport
  Bonus powitalny Cashback do 500 PLN
  Fuksiarz
  4.7
  Szeroki wybór promocji dla nowych
  Popularne i korzystne motody płatności
  Bogata oferta wydarzeń sportowych
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!