Dotpay to jedna z najstarszych firm oferujących szybkie płatności w Polsce. Marka założona została w 2001 roku i od tego czasu bez przerwy się rozwija, oferując możliwość natychmiastowych płatności 24 godziny na dobę. W 2019 roku Dotpay połączyło się z innymi znanymi w Polsce firmami oferującymi szybkie płatności- Przelewy24 i eCard. Od tego czasu nazwa przedsiębiorstwa to P24 DotCard, a docelowo główną marką firmy będą Przelewy24, pozostawiając Dotpay i eCard jako marki wspierające.

Dotpay jest metodą idealną do wpłat u bukmacherów- firma przez lata swojej działalności wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku, przelewy księgowane są natychmiastowo, a do ich realizacji w większości przypadków wystarczy telefon z dostępem do internetu.

dotpay legalne-obstawianie.pl

Jak wpłacić pieniądze za pomocą Dotpay

Wpłata pieniędzy za pomocą Dotpay jest niezwykle prosta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki płatności.
 3. Wybrać Dotpay jako metodę wpłaty pieniędzy.
 4. Wybrać z listy swój bank lub płatność BLIK.
 5. Następnie gracz zostanie przekierowany na stronę swojego banku, na której należy się zalogować.
 6. Ukaże się strona ze szczegółami płatności- jeśli wszystko się zgadza, należy zatwierdzić przelew.
 7. Wpłata zostanie niemal natychmiast zaksięgowana na koncie.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą Dotpay

Zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy oraz ustawy hazardowej, każdy bukmacher zarejestrowany w Polsce może zezwalać na wypłaty pieniędzy jedynie na konto bankowe gracza, które w większości przypadków należy podać podczas rejestracji. 

Czasem zdarzyć się jednak może, że dany bukmacher zezwala na wypłatę pieniędzy na konto bankowe za pomocą Dotpay. W takim przypadku, aby wypłacić pieniądze należy:

 1. Zalogować się na swoim koncie u bukmachera.
 2. Przejść do zakładki wypłat.
 3. Wybrać Dotpay jako metodę wypłaty.
 4. Podać kwotę wypłaty oraz numer swojego konta bankowego.
 5. Zatwierdzić wypłatę.

Koszty i czas przetwarzania płatności w Dotpay

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, wszystkie wpłaty i wypłaty za pomocą Dotpay są całkowicie darmowe. Gracz nie musi martwić się żadnymi ukrytymi kosztami, czy otrzymaniem mniejszej sumy na swoje konto ze względu na przeróżne prowizje. 

Czas księgowania płatności dokonanych przez Dotpay w większości przypadków nie przekracza kilku minut. 

Dotpay w swoich płatnościach obsługuje większość Polskich banków, a także płatności BLIK, e-portfele i karty płatnicze, dzięki czemu niemal każdy użytkownik w Polsce ma dostęp do tej metody. 

Plusy i minusy Dotpay

Plusy
 • Natychmiastowe transakcje
 • Płatności darmowe dla klienta
 • Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku
 • Obsługa najpopularniejszych w Polsce banków, e-portfeli i kart płatniczych
Minusy
 • Metoda nie jest popularna do wypłat- niewielu bukmacherów ją proponuje

Bezpieczeństwo

Dotpay posiada certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard (standard PCI/DSS), opracowany przez Visa i MasterCard, który dowodzi, że firma przestrzega procedur bezpieczeństwa i tworzy oprogramowanie oraz architekturę uniemożliwiające wyciek danych. Ponadto  firma odznaczona jest także certyfikatem SSL, który zapewnia ochronę strony internetowej i szyfruje dane wszystkich użytkowników. Dotpay jest także jedną z najstarszych platform szybkich płatności w Polsce, przez lata udowadniając, że jest firmą godną zaufania tysięcy klientów. Wszystko to sprawia, że bez wątpienia Dotpay mona uznać za bezpieczną metodę płatności.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Dotpay dostępna jest dla klientów codziennie w godzinach 09:00-17:00. Kontakt możliwy jest na dwa sposoby: pod numerem telefonu +48 61 600 61 70 lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie dotpay.pl. Niestety na chwilę obecną niemożliwy jest kontakt przez czat na żywo.

Jak się zarejestrować w Dotpay

Klienci, którzy za pomocą Dotpay chcą jedynie dokonać transakcji u bukmachera, nie muszą zakładać konta na platformie Dotpay. Aby dokonać płatności, wystarczy wybrać tę metodę na stronie zakładów sportowych, kliknąć na swój bank i autoryzować transakcję.

Możliwość rejestracji na Dotpay (Przelewy24) zarezerwowana jest dla właścicieli biznesów, którzy chcieliby wprowadzić tę metodę na płatności na swojej stronie internetowej.

FAQ

Dużym plusem Dotpay jest fakt, że każda transakcja zostanie automatycznie anulowana, jeśli nie została opłacona. Dzięki temu gracze nie muszą martwić się co zrobić i jak anulować transakcję, jeśli na przykład wybrali zły bank lub wprowadzili błędną kwotę. W przypadku konieczności anulowania opłaconej transakcji gracz musi skontaktować się bezpośrednio z bukmacherem.

Obecnie klienci mają możliwość płatności poprzez obie platformy. Docelowo jednak platformą do szybkich płatności ma zostać Przelewy24, co oznacza, że w przyszłości płatności Dotpay zostaną najprawdopodobniej zmienione na Przelewy24 lub P24 DotCard. Zanim tak się stanie, wszyscy klienci zostaną jednak z pewnością poinformowani na temat zmian.

 

Nie, gracz nie jest obciążany żadnymi prowizjami i ukrytymi opłatami. Wszystkie pieniądze przelane za pomocą Dotpay znajdą się na koncie u bukmachera. 

Albin Kowalski Albin Kowalski

Albin jest ekspertem w dziedzinie kasyn online. Od 20 roku życia interesuje się grami kasynowymi – pokerem i blackjackiem. Z biegiem czasu stał się krytykiem i analitykiem hazardowym.