Co wydarzy się w świecie sportu w 2023 roku?

Spis treści

  Co wydarzy się w świecie sportu w 2023 roku? Zakłady specjalne od bukmachera STS

  Legalny bukmacher STS to od ponad dwóch dekad jeden z liderów polskiego rynku zakładów sportowych. Powodów takiego stanu rzeczy jest mnóstwo, a jednym z nich są bez wątpienia znakomite długoterminowe zakłady specjalne. Tym razem analitycy STS wzięli pod swoją bukmacherską lupę świat sportu i zastanawiają się, co czeka kibiców w następnych 12 miesiącach.  

  Pakiet powitalny do 1560 zł
  Ocena bukmachera
  4.9
  Duży wybór metod płatności
  Licencja Ministerstwo Finansów
  Zakłady na żywo

  Znakomite zakłady specjalne od bukmachera STS

  STS zakłady bukmacherskie cieszą się niesłabnącą popularnością w naszym kraju. Bylibyście jednak w sporym błędzie sądząc, że oferta sportowa od tego operatora ogranicza się tylko i wyłącznie do kursów na najbliższe mecze i turnieje. Klienci STS dostają także do ręki mnóstwo długoterminowych zakładów, które niekoniecznie muszą odnosić się tylko i wyłącznie do wydarzeń stricte sportowych. sts aplikacja mobilna

  W STS wytypujecie bowiem również wyniki wyborów, triumfatorów Oscarów, Grammy, a także inne ciekawe wydarzenia społeczno – kulturalne. My tym razem skupiamy się wyłącznie na świecie sportu, a inspiracją do napisania tekstu, który właśnie czytacie jest znakomity rynek zakładów specjalnych na 2023 rok. Co czeka nas w następnych miesiącach? Sprawdzamy. 

  Co czeka nas w 2023 roku? Kursy bukmachera STS

  Analitycy bukmachera STS po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i oddali w ręce swoich klientów gigantycznych rozmiarów paczkę zakładów specjalnych na 2023 rok. Żeby wymienić je wszystkie nie starczyłoby nam czasu i miejsca, dlatego zaprezentujemy kilka naszym zdaniem najciekawszych typów, a po pełną ofertę należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera STS. 

  • Reprezentacja Polski wygra wszystkie mecze w 2023 roku?

  Już w marcu piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do kolejnej wielkiej imprezy, tym razem mowa o Euro 2024. Póki co nie wiemy ciągle z jakim selekcjonerem rozpoczniemy kwalifikacje, natomiast już teraz możecie typować w STS długoterminowe zakłady na mecze kadry w 2023 roku. 

  Jeśli uważacie, że Polska wygra wszystkie mecze to w przypadku powodzenia pomnożycie swój depozyt w STS po kursie 40.00, a kolei gole Polaków w każdym meczu w 2023 roku zostały przez oddsmakerów bukmachera wycenione na 5.00. Jest również zakład dotyczący nowego selekcjonera, a scenariusz, że szkoleniowiec pożegna się z posadą jeszcze w 2023 roku wart jest w STS 7.50. sts 2023

  • Jaki będzie 2023 rok dla Roberta Lewandowskiego?

  W ofercie długoterminowych zakładów sportowych nie mogło rzecz jasna zabraknąć kilku rynków dotyczących Roberta Lewandowskiego. Jaki to będzie rok dla RL9? Pewne światło na tę kwestię rzucili analitycy bukmachera STS. 

  Złoty But dla Lewego, czyli nagroda dla najskuteczniejszego napastnika świata jest zdaniem oddsmakerów STS mało prawdopodobna i została przez analityków bukmachera wyceniona po kursie 15.00. Identyczny kurs widnieje obok zakładu na miejsce w Top 3 plebiscytu France Football, natomiast znacznie bardziej realny jest scenariusz, że Lewandowski zmarnuje rzut karny w 2023 roku (kurs 1.50). 

  • Czesław Michniewicz szybko znajdzie nowego pracodawcę?

  Z dniem 31 grudnia 2022 roku Czesław Michniewicz przestał pełnić funkcję selekcjonera polskiej reprezentacji. Kiedy szkoleniowiec wróci na ławkę trenerską? Patrząc na typowanie bukmachera STS niewykluczone, że stanie się to jeszcze w 2023 roku, a kurs na taką ewentualność wynosi 2.50. 

  To tylko mała próbka tego, co czeka na Was w ofercie zakładów specjalnych STS. Kilka dodatkowych typów prezentujemy poniżej, a szukając pełnej oferty należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera. 

  • Szymon Marciniak poprowdzi mecz Premier League
  • Leo Messi zagra w Barcelonie
  • Jeremy Sochan rzuci 30 punktów w meczu NBA
  • Polak wygra Tour de Pologne
  • Dojdzie do walki Pudzianowski vs Szpilka
  • Polski piłkarz zmieni klub za min. 30 milionów euro

  Bonus powitalny STS – trzy promocje na start i 1660 zł dla nowych klientów bukmachera

  Każdy nowy klient legalnego bukmachera STS może liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych. Maksymalna pula darmowych środków na start wynosi aż 1660 zł, co czyni pakiet STS jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji na dostępnych na polskim rynku zakładów sportowych. STS zakład bez ryzyka 100 PLN

  • Promocja powitalna STS – bonusy od trzech pierwszych depozytów 1500 zł

  Każda z trzech pierwszych wpłat po rejestracji konta u bukmachera STS premiowana jest darmowymi bonusami. Do zgarnięcia jest łącznie aż 1500 zł, a regulamin poszczególnych bonusów jest następujący. 

  1. Załóż konto gracza w STS i wpłać 1. depozyt. 
  2. Otrzymasz bonus 100% od wpłaconej kwoty aż do 300 zł. 
  3. Obróć bonusem od 2x na zwycięskich kuponach po kursie min. 1.91. 
  4. Wpłać 2. depozyt, a otrzymasz bonus 50% aż do 500 zł. 
  5. Obróć bonusem 2x na zwycięskich kuponach po kursie min. 1.91. 
  6. Wpłać 3. depozyt, a otrzymasz bonus 50% aż 700 zł. 
  7. Obróć bonusem 2x na zwycięskich kuponach z kursem min. 1.91. 
  • Bonus powitalny STS – zakład bez ryzyka za kod promocyjny 100 zł

  Rejestrując się z kodem promocyjnym STS100 pierwszy kupon można zagrać bez ryzyka. W przypadku niepowodzenia 100 zł wróci do budżetu jako bonus cashback. 

  1. Załóż konto w STS i wpisz kod STS100 w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. 
  2. Zagraj dowolny kupon z oferty zakładów STS. 
  3. Jeśli przegrasz, wówczas cała stawka (pomniejszona o 12% podatek obrotowy) wróci do budżetu jako cashback bonus aż do 100 zł. 
  4. Jeśli stawka pochodziła z salda depozytowego, wówczas bonus nie wymaga obrotu. 
  • Promocja na start bukmachera STS – bonus za zadania 60 zł

  Najnowsza promocja powitalna od bukmachera STS to bonus za zadania. Po każdym z trzech pierwszych depozytów serwis stawia przed graczem dwa konkretne zadania (np. postawienie zakładu z sekcji Bet Games lub kuponu w aplikacji mobilnej), a spełniając je wszystkie gracz otrzyma bonus 60 zł. 

  1. Załóż konto w STS. 
  2. Wypełnij po dwie misje stawiane przez bukmachera po każdym z trzech pierwszych depozytów. 
  3. Po wykonaniu kompletu sześciu zadań otrzymasz bonus 60 zł. 
  Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

  Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!