Zakłady sportowe i Bitcoin

Spis treści

  Bez względu na to, czy wierzymy, że Bitcoin jest przyszłością pieniędzy, czy tylko kolejną bańką, nie da się zaprzeczyć jego rosnącej popularności zarówno wśród inwestorów, jak i tych, którzy po prostu mają swoje zdanie na jego temat. W społeczności zakładów sportowych jednak kryptowaluty takie jak Bitcoin zmieniają sposób działania zarówno bukmacherów, jak i obstawiających.

  Przedstawiamy 6 faktów, które każdy powinien wiedzieć o zakładach sportowych i Bitcoin

  • Zakłady sportowe i BitcoinBitcoin staje się popularną metodą wpłat i wypłat u zagranicznych bukmacherów dla doświadczonych graczy.
  • Używanie Bitcoin ma wiele zalet, takich jak darmowe wpłaty i wypłaty w większości serwisów sportowych.
  • Istnieją również wady, takie jak duże wahania cen Bitcoin, które każdy obstawiający zakłady sportowe musi rozważyć.

  Obstawianie wielu zakładów sportowych jest prawdopodobnie najprostszym sposobem, w jaki gracze mogą poprawić swój procent wygranych lub zwrot z inwestycji, dzięki możliwości zakupu najlepszych kombinacji.

  Większość zagranicznych bukmacherów akceptuje Bitcoin zarówno dla depozytów, jak i wypłat, co znacznie ułatwia graczom efektywne zarządzanie ich środkami na wielu różnych kontach.

  Dla tych, którzy rozważają depozyty i wypłaty w Bitcoin, oto spojrzenie na zalety i wady.

  Zalety Bitcoin podczas obstawiania zakładów sportowych

  1. Prostota wpłat i wypłat

  Dla każdego, kto korzystał z tradycyjnych metod finansowania, przejście na Bitcoin jest prawdopodobnie największą zaletą na tej liście. Gdy posiadasz Bitcoin, wpłaty i wypłaty są tylko kilka kliknięć od Ciebie. Należy pamiętać, że ze względu na przepisy, wielu bukmacherów sportowych pozwoli wypłacić pieniądze za pomocą Bitcoin tylko wtedy, gdy użyto go również do wpłaty.

  2. Brak opłat

  Wielu bukmacherów wymaga minimalnych wypłat i dolicza opłaty przy zlecaniu wypłat tradycyjnymi metodami. Jednakże większość bukmacherów obsługuje darmowe wypłaty Bitcoin z niższym minimum niż w przypadku innych metod.

  3. Finansuj tylko to, czego potrzebujesz

  Utrzymywanie wysokich sald u bukmacherów za granicą może być denerwujące, ale Bitcoin pozwala obstawiającym trzymać tylko to, czego potrzebują na danej platformie. Potrzebujesz uzupełnić saldo u bukmachera? Bitcoin może dotrzeć tam w ciągu kilku sekund. Masz dobrą passę? Obierz trochę tych zysków i wyślij je z powrotem do swojego bezpiecznego portfela kryptowalutowego.

  Wady Bitcoin przy zakładach sportowych

  1. Zmienność

  Wartość Bitcoin może się drastycznie wahać w krótkim czasie. Niektórzy bukmacherzy utrzymują salda swoich kont w Bitcoin (nie przewalutowując ich). Jeśli grasz u jednego z tych bukmacherów, wartość Twojego salda może oczywiście również ulegać wahaniom. Jeśli wartość Bitcoin wzrośnie, dostaniesz darmowe pieniądze. Jednakże, jeśli Bitcoin spadnie, to samo stanie się z Twoim saldem.

  Większość zakładów sportowych przewalutowuje depozyty Bitcoin na inne waluty, więc obstawiający nie są uzależnieni od zmian wartości Bitcoin. Jednakże, jeśli jakikolwiek procent twojego salda jest przechowywany w portfelach kryptowalutowych, z pewnością będzie się zmieniał w zależności od aktualnych wartości.

  2. Opłaty za wymianę/portfel

  Zakłady sportowe nie pobierają opłat za wpłaty i wypłaty Bitcoin, ale istnieją opłaty związane z zakupem i transferem Bitcoin. Koszt przelewów Bitcoin spadł w ostatnich miesiącach, co czyni go jeszcze lepszą opcją dla obstawiających. Jednakże opłaty były wysokie w przeszłości i mogą wzrosnąć w przyszłości, więc wszyscy obstawiający powinni zapoznać się z tym tematem, przed rozważeniem użycia Bitcoin.

  3. Opóźnienia Blockchain

  Podczas transferu Bitcoin pomiędzy giełdami, portfelami i zakładami sportowymi, mogą wystąpić opóźnienia, a czas przetwarzania może się różnić w zależności od bukmachera i ruchu Blockchain w czasie wpłaty/wypłaty.

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.