Przyszłość świata zakładów sportowych – Fortnite

Spis treści

  Jeśli chodzi o gry typu battle royale (BR), trudno znaleźć bardziej popularną grę niż Fortnite. Na rynku znaleźć można także inne tego typu gry, jak na przykład Fire Fight, czy Apex Legends, jednak popularnością nie mogą one równać się z Fortnite.

  W 2019 roku Fortnite zgromadził około 2,3 miliona widzów na całym świecie- przywracając swoje miejsce jako czołowa gra typu battle royale. Ze względu na tę popularność, gra znalazła drogę do świata zakładów eSportowych. W naszym artykule postanowiliśmy wyjaśnić jak obstawiać w Fortnite i przedstawić wszystkie inne informacje o zakładach w tej grze.

  Dlaczego Fortnite jest popularny na stronach zakładów esportowych?

  Fortnite cieszy się niesłabnącą popularnością w środowisku bukmacherskim i eSportowym. Dziś jedyną grą battle royale, która może stanąć ramię w ramię z Fortnite, jest PUBG (PlayerUknown’s Battlegrounds). Inne gry są albo zbyt młode, by dorównać popularności Fortnite, albo po prostu nie są tak interesujące, jak on.

  Oglądalność

  Fortnite Legalne-obstawianie.plPopularność Fortnite nie jest jednak zasługą szczęścia, lecz pewnej posiadanej cechy. Tak naprawdę wszystkie inne udane gry battle royale posiadają ją w różnym stopniu. Tą cechą jest oglądalność.

  Zdolność gry do zapewnienia widzom i graczom ogromnej rozrywki to jej oglądalność. Ta cecha określana jest poziom widzów oglądających streamy na żywo, których gra przyciąga w czasie. To z kolei prowadzi do jej popularności wśród graczy i typerów. Postacie, broń i każdy inny aspekt gry wydają się na miejscu, co sprawia, że jej rosnąca ranga nie jest niespodzianką wśród innych tytułów battle royale.

  Unikalna rozgrywka

  Innym powodem powszechnej popularności Fortnite jest unikalna rozgrywka tego tytułu. Ze względu na swój charakter gry battle royal przynoszą niezwykle ciekawą rozgrywkę, a Fortnite, nie jest tu wyjątkiem. Gatunek gry pozwala wielu zawodnikom na wzięcie udziału w ostatecznej rozgrywce. Czy grasz indywidualnie, czy jako zespół, rozgrywka wygląda tak samo- namierzasz i zabijasz innych uczestników, zostaniesz ostatnim żywym człowiekiem.

  Gra jest bardzo interesująca i wymaga rozwinięcia wielu umiejętności. Nikogo nie powinien dziwić widok, zarówno graczy, jak i widzów siedzących na krawędzi ich siedzeń podczas niemal każdej rozgrywki. Wszystkie te cechy sprawiają, że gra ta jest odpowiednim tytułem do obstawiania i nie byliśmy zaskoczeni, widząc ją pojawiającą się w świecie zakładów eSportowych.

  Imponujące kursy

  Oprócz interesującej natury i unikalnej rozgrywki wysokie kursy zakładów w Fortnite to kolejny powód, dla którego niemal zawsze zobaczyć ją można na stronach zakładów eSportowych. Wydarzenia w grze Fortnite przyciągnęły ogromne kursy, zapewniając graczom możliwość wygrania dużej ilości pieniędzy.

  Nie powinieneś jednak dać się zwieść tym kursom. Jeśli planujesz obstawiać w Fortnite, powinieneś zrozumieć, że jest to dość proste, ale podstępne ćwiczenie. Wynika to z liczby uczestników (lub jeszcze lepiej, możliwych zwycięzców) w przeciętnej rozgrywce Fortnite. Może pojawić się w niej do 100 graczy w grze solo, 50 graczy w grze w duecie i 25 graczy w grze zespołowej.

  Dlatego, mimo że kursy są wysokie, grasz lub stawiasz na dużą liczbę osób, co sprawia, że wygrana wydaje się trudna, choć nie jest niemożliwa, jeśli znasz grę i scenę na wylot.

  Wielkie wydarzenia i nagrody pieniężne

  Ostatnim powodem, dla którego Fortnite jest tak popularny wśród stron z zakładami eSportowymi, są masowe wydarzenia, z którymi wiąże się ta gra. W 2019 roku odbył się turniej Pucharu Świata, którego główną nagrodą było 30 milionów dolarów, co jak dotąd było największą pulą nagród w jakiejkolwiek grze eSportowej.

  Przy tego typu dużych nagrodach, to normalne, że prawie każdy chciałby wziąć w niej udział, stąd popularność tego tytułu.

  Wydarzenia gamingowe Fortnite

  W grze Fortnite, oprócz finałów mistrzostw świata, miały miejsce dwa duże wydarzenia gamingowe. Pierwsze z nich znane jest jako Summer Skirmish. To wydarzenie jest 8-tygodniowym turniejem, w którym zawodnicy walczą o nagrody pieniężne w wysokości 500 000 dolarów. Turniej ten odbywa się tylko w weekendy, serwując na przemian grę solo i w duecie. Gracze z największą liczbą punktów na koniec turnieju wygrywają.

  Turniej Pro-Am to kolejne duże wydarzenie w Fortnite, które miało miejsce w ostatnim czasie. W tym turnieju 50 graczy w parze z 50 celebrytami walczy o 3 miliony dolarów na cele charytatywne. Zwycięska para może wybrać, na jaki cel charytatywny przeznaczy pieniądze. Turniej obejmuje trzy różne gry, trening solo, trening w duecie i mecz finałowy.

  Zakłady esportowe Fortnite

  Z ponad 250 milionami graczy na całym świecie, społeczność eSportowa wokół Fortnite rozwija się bardzo szybko. I choć nie jest to jeszcze pełnoprawny tytuł eSportowy, to tylko kwestia czasu, zanim osiągnie ten status. Jeśli nie chcesz czekać do tego czasu, aby zacząć uczyć się o świecie zakładów eSportowych Fortnite i o tym, jak na nich zarabiać, przygotowaliśmy poniższe zasady, jak wybrać dobrego bukmachera.

  Jednym z najprostszych sposobów zarabiania na Fortnite są zakłady sportowe. Istnieje wielu bukmacherów to umożliwiających, jednak część z nich ma dość wątpliwą reputację. Aby upewnić się, że trzymasz się z dala od tych podejrzanych stron, musisz zrozumieć ważne czynniki, które należy rozważyć przy wyborze stron zakładów eSportowych Fornite.

  Jak wybrać najlepsze strony zakładów na Fortnite Esports

  Obstawianie jest dość łatwe, gdy korzystasz z godnej zaufania i doskonałej platformy do tego. Na większości stron z zakładami będziesz musiał podać swoje dane osobowe i finansowe. Musisz więc się upewnić, że platforma z dostępem do tak ważnych informacji jest bezpieczna, pewna i nie ma wątpliwej reputacji.

  Poniżej przedstawiamy niektóre z ważnych czynników, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze strony z zakładami na Fortnite eSports.

  Licencje i zezwolenia

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś sprawdzić na stronie, która pozwala Ci obstawiać Fortnite, jest licencja, którą posiada. Czy firma bukmacherska jest prawnie dopuszczona do działania w kraju, w którym mieszkasz? Czy strona ma fizyczne biuro w Twoim kraju zamieszkania? Czy jesteś chroniony przez prawo, obstawiając w tej firmie bukmacherskiej?

  Musisz odpowiedzieć na te pytania przed rejestracją na platformie zakładów eSportowych Fornite. Dzięki temu możesz być pewien, że będziesz chroniony przez prawo w razie jakichkolwiek problemów z platformą. Ponadto, jeśli firma nie ma pozwolenia na działalność w Twoim kraju, nie będziesz mógł ubiegać się o wygrane uzyskane podczas obstawiania.

  W wielu krajach istnieją komisje regulujące zakłady, których zadaniem jest wydawanie licencji firmom bukmacherskim. Możesz sprawdzić legalność każdej platformy bukmacherskiej w organie regulacyjnym Twojego kraju. W Polsce takim organem jest Minister Finansów, który wydaje licencje każdemu legalnie działającemu bukmacherowi. Oznacza to, że każda strona zakładów sprawdzona przez Ministra Finansów cieszy się zazwyczaj dobrą reputacją.

  Rozważ oferty bonusowe

  Przyszłość świata zakładów sportowych - FortniteZe względu na dużą liczbę stron zakładów eSportowych Fornite w branży, jednym ze sposobów, w jaki strony te próbują przemówić do większej publiczności, jest zapewnienie bonusów. Dzięki tym bonusom gracze mają szansę na zwiększenie swoich zarobków w grze. Zazwyczaj strona z najbardziej hojnym bonusem zdobywa największą liczbę graczy.

  Bonus oferowany przez większość stron to zazwyczaj bonus powitalny, bonus od pierwszej wpłaty lub darmowy zakład. Bonus powitalny to taki, który otrzymujesz po zarejestrowaniu się jako nowy użytkownik na platformie bukmacherskiej. Może on być w formie darmowych pieniędzy lub procentowego zwiększenia wpłaconych pieniędzy.

  Bonus od pierwszej wpłaty jest również przeznaczony dla nowych użytkowników, którzy otrzymują pewien procentowy wzrost przy pierwszej wpłacie. Oznacza to, że jeśli procent bonusu wynosi 100%, otrzymasz w sumie 200 PLN, jeśli Twój pierwszy depozyt wyniesie 100 PLN. Bonus darmowego zakładu polega na umożliwieniu graczom postawienia zakładu bez użycia ich pieniędzy.

  Jednak inną ważną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, są wymogi dotyczące wypłaty bonusów. Podczas gdy brzmią one kusząco, są pewne rzeczy, które musisz zrobić, zanim będziesz mógł ubiegać się o bonus. Bez spełnienia tych wymagań, nie będziesz w stanie odebrać wygranych z bonusu, bez względu na to, jak duże one są.

  Opcje płatnicze i bankowe również mają znaczenie

  Podobnie jak prawie wszystkie inne branże na świecie, branża finansowa ewoluowała na przestrzeni lat, a jednym z rezultatów tej ewolucji jest niezliczona ilość opcji, dzięki którym ludzie mogą wysyłać i otrzymywać pieniądze na całym świecie.

  Ponieważ branża zakładów eSportowych zajmuje się wysyłaniem i otrzymywaniem pieniędzy, każdy dobry bukmacher powinien oferować różne innowacje ze świata finansów. Z tego powodu wiele stron bukmacherskich korzysta z takich opcji jak karty kredytowe i debetowe, rozwiązania bankowości internetowej, kryptowaluty i wiele innych.

  Idealna strona bukmacherska Fortnite pozwoli Ci na korzystanie z wielu, jeśli nie wszystkich, opcji płatności i bankowości dostępnych w branży hazardowej. Możesz więc zobaczyć platformę do obstawiania z ponad pięcioma opcjami obejmującymi karty kredytowe i debetowe, kryptowaluty i inne.

  Jednakże, oprócz dostępności tych opcji na stronie, musisz upewnić się, że te opcje płatności są dozwolone w Twoim kraju zamieszkania, zwłaszcza w odniesieniu do hazardu. Ze względu na prawo w Polsce wielu bukmacherów pozwala na wypłaty jedynie za pośrednictwem przelewu na konto bankowe poadne podczas rejestracji.

  Na koniec, powinieneś sprawdzić szybkość, z jaką strona zakładów przetwarza płatności i ich politykę bankową. Polityka ta obejmuje regulacje dotyczące zwrotów, wypłat, nieudanych transakcji, opóźnionych transakcji i tym podobnych.  Powinieneś także wziąć pod uwagę koszt wpłaty lub wypłaty wygranej. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zarejestrować się na stronie, która pobiera opłatę w wysokości prawie połowy wygranej, aby umożliwić Ci wypłatę.

  Niech szanse będą na Twoją korzyść

  Poziom wygranych podczas obstawiania gier Fortnite zależy w dużej mierze od kursów zaproponowanych przez bukmacherów. Dlatego bardzo ważne jest, abyś wybrał stronę zakładów eSportowych, która oferuje wysokie i korzystne kursy. Jak już wspomnieliśmy, kursy zakładów Fortnite mogą być naprawdę wysokie. Powinieneś więc upewnić się, że strona zakładów nie oszukuje Cię na możliwych wygranych dostępnych w Fortnite.

  Oprócz sprawdzenia kursów sprawdź również marżę zysku platformy. Za każdym razem, gdy wygrywasz, strona zakładów również zarabia na twojej wygranej, co jest legalne, ponieważ udostępniła ci platformę do obstawiania i wygrywania w pierwszej kolejności. Jednakże marża zysku nie powinna zbytnio uszczuplać Twoich wygranych.

  Obsługa klienta 

  Dla większości firm klienci są najważniejsi, a ta zasada dotyczy również bukmacherów i stron z zakładami eSportowymi. Zanim wybierzesz bukmachera Fortnite, powinieneś upewnić się, że system obsługi klienta działa dobrze i skutecznie. Oznacza to, że firma bukmacherska dysponuje licznymi środkami komunikacji dla graczy w przypadku pojawienia się problemu. Te środki komunikacji powinny być nie tylko łatwe w użyciu, ale również bezproblemowe, a gracze powinni otrzymać odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.

  Z takimi systemami łatwo jest przekonać graczy, że bukmacher ma na uwadze ich dobro i jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy, kiedy tylko jest ona potrzebna. Jeśli zastanawiasz się, jak dowiedzieć się, jak wygląda obsługa klienta, zanim jeszcze się zarejestrujesz, odpowiedzią są fora internetowe. Na tych forach będziesz mógł zobaczyć, co inni gracze mówią o bukmacherach i ich usługach.

  Jeśli jesteś nieco sceptyczny wobec opinii innych, zawsze możesz sam przetestować strony. To znaczy zapytać o bonusy lub proces rejestracji, zanim się u nich zarejestrujesz. Szybkość i sposób otrzymywania odpowiedzi da Ci wyobrażenie o stanie ich obsługi klienta.

  Wybór idealnego bukmachera Fortnite może być nieco stresujący, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników i przeprowadzić wiele badań. Jednak w ostatecznym rozrachunku stres się opłaca, ponieważ dzięki niemu unikniesz podpisania umowy z nieuczciwą stroną bukmacherską.

  Rynki zakładów na Fortnite

  Ze względu na niewielką liczbę turniejów i wydarzeń w Fortnite, rynek zakładów nie jest tak rozbudowany, jak w przypadku innych tytułów eSportowych. Istnieje jednak kilka rynków zakładów, które powinieneś znać.

  Zwycięzca meczu: Reprezentuje on gracza z pierwszym zabójstwem na mapie, największą liczbą zabójstw lub ostatnim żywym graczem w grze.

  Zwycięzca turnieju: Reprezentuje graczy z największą ilością punktów, którzy wygrają turniej.

  Wnioski

  Fortnite jest popularną grą i już teraz staje się jednym z najpopularniejszych tytułów eSportowych. Ten artykuł wprowadza graczy w świat zakładów na Fortnite, wyjaśniając, jak obstawiać zakłady na Fortnite, jak odnaleźć najlepszą stronę do obstawiania zakładów eSportowych na Fortnite i wiele innych.

  FAQ

  Ze względu na popularność tej gry, istnieje wiele stron bukmacherskich, które oferują wskazówki dotyczące zakładów bukmacherskich Fortnite. W naszym artykule także przedstawiliśmy kilka porad, jak najlepiej obstawiać gry Fortnite.

  Nie ma zbyt wielu bukmacherów z aplikacjami mobilnymi lub możliwością obstawiania Fortnite online. Wygląda jednak na to, że wraz z rosnącą popularnością gry wkrótce się to zmieni. W obecnych czasach wielu bukmacherów zdaje sobie sprawę, jak ważny jest dostęp do zakładów z urządzeń mobilnych i coraz częściej cała oferta bukmachera dostępna jest także na telefonach lub tabletach.

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.