Promocja w LV BET: 300 PLN NA GRY I WIRTUALKI

Spis treści

  300 PLN NA GRY I WIRTUALNE SPORTY
  promocja lvbet 300 PLN

  Lubimy informować Was o promocjach u legalnych bukmacherów. Warto śledzić samemu, co mają w ofercie oraz o tym co pojawia się chociażby na krótki czas, aby nic nas ominęło. Jeśli jakimś sposobem nie zaglądaliście do LV BET chcemy Was poinformować o bonusie trwającym do 17.07.2022 do końca dnia tj. 23:56.

  Jak to działa?

  Wpłacając depozyt możesz odebrać bonus aż do 300 PLN do wykorzystania na Sporty Wirtualne oraz na platformie Gier w Fortuna.

  Przy depozycie wynoszącym 600 PLN otrzymamy bonus w wysokości 300 PLN. Po dokonaniu wpłaty środki z wpłaty i bonus znajdą się w saldzie środków bonusowych.

  Oczywiście, jak każda oferta – promocja jest skierowama tylko do osób pełnoletnich.

  Minimalna wpłata upoważniająca do skorzystania z bonusu wynosi 20 PLN.

  Wymagania bonusu:

  Środki bonusowe wraz z dokonaną wpłatą podlegają 6-krotnemu wymogowi obrotu przy minimalnym kursie 1.75. Gracz będzie miał 30 dni na spełnienie wymogów obrotu. Wszystkie zdarzenia postawione za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed datą wygaśnięcia bonusu. W przypadku braku rozliczenia wszystkich zakładów postawionych za środki bonusowe w wymaganym terminie zostaną one w całości anulowane.

  LV Bet Bukmacher

  O LV Bet przeczytasz u nas w kilku miejscach, recenzujemy bukmachera oraz proponujemy zapoznać się z promocją na start (pakied do 3333 PLN) u tego lubianego przez polskich graczy buka.

  Bogusz Nowak Bogusz Nowak

  Bogusz to celowy i ambitny człowiek. Typy bukmacherskie to jego mocna strona w branży zakładów online. Bogusz Będzie w stanie zapewnić Ci najlepszą strategię obstawiania i doradzić najlepsze bonusy.