ETOTO


 

 

Etoto to jeden z mniej popularnych bukmacherów na polskim rynku, lecz tak samo legalny jak reszta prężnie działających w Polsce zakładów! Jakie ma zalety, czym się wyróżnia i czy ma szansę nawiązać walkę z potentatami na rynku? O tym w poniższym artykule…

Bukmacher działa na odpowiedniej licencji Ministerstwa Finansów na organizację zakładów sportowych, wydanej w 2011 roku. Mimo siedmioletniej obecności na rynku, bukmacher dalej pozostaje w cieniu swoich największych konkurentów, jednak swoimi działaniami staje się coraz bardziej popularny w bukmacherskim środowisku. Twarzami firmy od dłuższego czasu pozostają znani dziennikarze sportowi z Mateuszem Borkiem i Tomaszem Hajto na czele. Od niedawna wtórują im Roman Kołtoń i Michał Pol – redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

Etoto zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – OFERTA & KURSY

Oferta przedmeczowa bukmachera jest niezwykle bogata. Oprócz najpopularniejszych w Polsce: piłki nożnej, tenisa, siatkówki, hokeja, czy koszykówki, w ofercie znajdziemy m.in. Netball, Hurling, czy Trotting! Imponujące. Znacie te sporty? Bukmacher coraz bardziej angażuje się także w rozwój oferty e-sportu.

Porównując kursy wystawione przez eToto i te wystawione przez Fortunę (jednego z liderów na polskim rynku) można dojść do wniosku, że eToto w swej ofercie promuje underdogów, oferując nieco wyższe kursy na tych, którzy w teorii powinni przegrać. Odwrotnie sprawa ma się w przypadku faworytów – tutaj górą w większości przypadków była Fortuna. Zerknijmy na trzy zdarzenia z oferty piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji.

Argentyna – Chorwacja [2.05/3.40/3.95 – Fortuna]/[2.00/3.35/4.20 – eToto]
Brazylia – Kostaryka [1.19/7.10/16.50 – Fortuna]/[1.18/7.00/19.75 – eToto]
Polska – Kolumbia [3.50/3.45/2.14 – Fortuna]/[3.30/3.35/2.15 – eToto]

 

APLIKACJA MOBILNA

Etoto dotychczas nie wypuścił na rynek swojej aplikacji mobilnej. W zamian za to mocno zoptymalizował działanie serwisu w przeglądarce mobilnej, dzięki czemu obstawianie w Etoto za pomocą smartfona nie powinno sprawiać problemów. Warto dodać, że dla obstawiających przez telefon Etoto przygotowało specjalną promocję. Więcej o niej na oficjalnej stronie bukmachera – TUTAJ.

 

ZAKŁADY LIVE & STREAMING

Bukmacher informuje, że w ciągu miesiąca na platformie Etoto pojawia się ponad 20 tysięcy zakładów! To dobry wynik, który pokrywa wszystkie najpopularniejsze i mniej popularne dyscypliny. Strona do zakładów na żywo jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze.

Bukmacher nie obsługuje transmisji na żywo.

 

OPCJE DEPOZYTOWE

Minimalną kwotą, jaką można wpłacić na konto jest 1 zł. Dokonać tego można za pomocą karty płatniczej lub platformy szybkich płatności Przelewy24. Nie ulega jednak wątpliwości, że w tym aspekcie eToto ma jeszcze nieco (wiele) do poprawy.

 

 

OBSŁUGA KLIENTA

Do niedawna główną formą kontaktu z etoto był kontakt e-mailowy, jednak obsługa bukmachera postanowiła rozszerzyć serwis także do czatu na żywo. Kontakt z konsultantem możliwy jest każdego dnia tygodnia od 9:00 do 22:00.

 

 

BONUSY

Etoto proponuje na start aż dwie opcje bonusu powitalnego, a do tego szereg promocji podczas codziennego użytkowania. Szczegóły poznacie TUTAJ.

 

 

ETOTO OPINIE I RECENZJE

Jeden z lepszych

Etoto
★★★★☆
Oferta i kursy moim zdaniem bardzo dobre... Reszta nie szczególnie mnie obchodzi, ale też oceniam pozytywnie...
- Stifff

etoto

Etoto
★★★★☆
Kiedyś outsider, a teraz całkiem realna konkurencja dla mocarzy na rynku. Kusi szczególnie oferta promocyjna, dla ktorej chociażby warto się zarejestrować. Oddają 100 procent w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu i to bez wymaganych obrotow! jeszcze niedawno mozna było grać za 100, ale teraz chyba zmienili do 50. Ale dodali za to 2 bonus, więc można sobie wybrać. Dodatkowo zainwestowali w Borka, więc reklama niezła :D\\
- snoop reksio

Solidny

Etoto
★★★★★
Naprawdę solidny buk, mimo że jeszcze niezbyt popularny u nas. Ale maja bardzo fajną ofertę, dużo zakładów i kombinacji, ponadto solidne kursy. Godny polecenia chociażby dla bonusu powitalnego, na którym nic nie tracimy. albo wygrywasz zakład albo wypłacasz całą stawke!!
- Robert

Jak inne

Etoto
★★★☆☆
Sredniak, w sumie nie maja niczego czego by nie mieli inni w Polsce, ale tez jakos zbytnio nie odstaja. 5/10 aleza bonus 10!
- Czesiek Hydraulik

Łamaki!

Etoto
★★★★★
Trudno o lepszego buka do grania łamaków! Gdy inny dają kurs 20, tu zagram za 25 albo i wyżej. Pod tym względem bezkonkurencyjny!
- FixHunter
Name
Email
Review Title
Rating
Review Content