Firma bukmacherska Betclic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych operatorów na świecie, a przy okazji od 2018 serwis w 100% legalny w naszym kraju. Tym razem pod lupę bierzemy bonus powitalny od bukmachera Betclic w 2022 roku i sprawdzam na jakie promocje na start mogą liczyć nowi klienci firmy oraz jakie warunki należy krok po kroku spełnić, aby zgarnąć maksymalną pulę darmowych środków bonusowych. 

Bonus powitalny w Betclic 2022

Betclic bonus powitalny 2022 – zakład bez ryzyka 200 zł

Jak na jednego z topowych bukmacherów z licencją w naszym kraju przystało firma Betclic prowadzi całkiem atrakcyjną z punktu widzenia graczy politykę dotyczącą darmowych bonusów. O promocjach okolicznościowych organizowanych przez Betclic z myślą o stałych klientach opowiemy Wam za moment, natomiast póki co skupmy się na bonusie powitalnym od Betclic w 2022 roku. 

Jakie promocje dla swoich nowych klientów przewidział ten legalny bukmacher? Jaka kwota darmowych środków jest do zgarnięcia na starcie? W chwili pisania tego poradnika typera (lipiec 2022) bukmacher Betclic proponuje zwrot stawki za pierwszy kupon aż do 200 zł, a środki trafiają na konto w formie freebetów (darmowych zakładów).

Gracz może je wykorzystać w dowolny sposób (no może nie tak do końca dowolny, ale do tego przejdziemy za moment) na jednym lub kilku kuponach, a w przypadku powodzenia zakładów obstawionych za freebet wygrane środki trafiają od razu na saldo depozytowe, a Betclic nie wymaga ich dalszego obrotu. 

Cashback do 550 zł + 5 zł bez konieczności wpłaty
Ocena bukmachera
4.8
Legalny polski bukmacher
Szybkie wpłaty i wypłaty
Zakłady na żywo

Jak otrzymać Betclic bonus powitalny? Instrukcja krok po kroku

Skoro wiemy już, jaka pula darmowych środków bonusowych jest do zgarnięcia na starcie przygody z legalnym bukmacherem Betclic, to nie pozostało nic innego, jak tylko wyjaśnić Wam-graczom krok po kroku w jaki sposób można skorzystać z tej promocji i jak odebrać maksymalny bonus powitalny od Betclic. 

Dla starych bukmacherskich wyjadaczy zasady promocji na start od Betclic będą jasne i klarowne, natomiast pamiętamy również o naszych nieco mniej doświadczonych kolegach po fachu, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych. 

Jak odebrać zwrot stawki za pierwszy kupon po rejestracji konta gracza u bukmachera Betclic? Instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej.

 1. Odwiedź oficjalną stronę BETCLIC.PL lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych na naszej stronie. 
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż nowe konto gracza. 
 3. Wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł jedną z dostępnych metod.
 4. Obstaw dowolny kupon z oferty zakładów sportowych Betclic.
 5. Kurs min. 1.14.
 6. Jeśli zakład będzie zwycięski, wówczas wygrane środki trafią na saldo depozytowe (możesz je wypłacić lub grać dalej). 
 7. Jeśli graczowi tym razem zabraknie szczęścia wówczas bukmacher zwróci mu przegraną stawkę. 
 8. Zwrot stawki zostanie pomniejszony o 12% podatek od obrotu. 
 9. Maksymalny bonus może wynieść 200 zł. 
 10. Aby otrzymać zwrot o takiej wartości należy zagrać premierowy kupon za min. 228 zł. 
 11. Zwrot stawki pojawi się na koncie gracza jako freebet bonus. 
 12. Darmowe środki trafią na saldo bonusowe, a to oznacza, że wymagają obrotu, zanim będzie można je wypłacić. 

Jak obrócić bonus powitalny u bukmachera Betclic?

Mamy nadzieję, że w poprzednim fragmencie wystarczająco przybliżyliśmy Wam schemat zgarnięcia bonusu powitalnego od bukmachera Betclic w 2022 roku. Cały proces nie jest przesadnie skomplikowany i nie mamy wątpliwości, że poradzą sobie z nim nawet nasi mniej doświadczeni koledzy po fachu. 

Warto jednak pamiętać, że otrzymanie darmowych środków to jedno, a możliwość ich wypłacenia na rachunek bankowy to zupełnie inna kwestia. Poza nielicznymi wyjątkami legalni bukmacherzy stawiają zazwyczaj warunki obrotu bonusem zanim będzie to możliwe, jedni bardziej, a inni mniej skomplikowane. W tym gronie znajduje się również firma Betclic, a do której grupy się zalicza? Według nas zdecydowanie do tej drugiej!

Warunki obrotu freebetem otrzymanym od Betclic w ramach zwrotu stawki za przegrany kupon nie należą do przesadnie wygórowanych, a z pewnością nie do tych z gatunku niewykonalnych (a niestety, znamy i takie przypadki na polskim rynku legalnych bukmacherów). Co zatem trzeba krok po kroku zrobić, aby wypłacić bonus powitalny od Betclic?

Bukmacher wymaga obrotu kwotą bonusu 1x, a kurs min. kwalifikujący kupon do obrotu to 2.14. Obrotu bonusem Betclic można dokonać na na jednym lub kilku kuponach, zakładach SOLO lub AKO, typach przedmeczowych oraz tych pochodzących z sekcji LIVE. 

Trudno zatem stwierdzić, że bukmacher stawia przed swoimi nowymi klientami warunki obrotu bonusem wzięte z kosmosu. Mało tego! Firma nie określa również terminu ważności darmowych środków, a zatem obrót bonusem może trwać tyle czasu, ile potrzebuje gracz, a wygrana z kuponów obstawionych za freebet trafia od razu na saldo depozytowe i nie wymaga dalszego obracania!

Bonus powitalny Betclic 2022 – opinie graczy

Z jakimi zatem komentarzami i opiniami spotyka się promocja na start dla nowych klientów bukmachera Betclic? Co na temat bonusu powitalnego sądzą sami gracze? Przeglądając komentarze w sieci większość opinii jest zdecydowanie pozytywnych! 

Jakie atuty bonusu powitalnego od Betclic dominują w komentarzach typerów? Przede wszystkim gracze doceniają innowacyjność tej promocji i pomysłowość bukmachera w tej kwestii. Betclic nie oddaje w ręce graczy klasycznego bonusu cashback, lecz zwrot stawki pojawia się w budżecie w formie freebetów.

Podoba nam się również fakt, że otrzymaną pulę darmowych środków można wykorzystać na jednym kuponie, a można ją rozbić na kilka mniejszych zakładów. Na plus należy także zapisać to, że ewentualna wygrana ze zwycięskiego kuponu obstawionego za freebet trafia od razu na saldo depozytowe i nie trzeba nią dalej obracać. 

Tyle o zaletach. A minusy? Trudno mówić o wadach w kontekście DARMOWEJ promocji, która jest zawsze tylko i wyłącznie dobrą wolą bukmachera. Gdybyśmy jednak musieli się do czegoś na siłę przyczepić, to według nas bukmacher Betclic mógłby zwracać całą wartość stawki przegranej na pierwszym kuponie (niepomniejszoną o 12% podatek obrotowy), a i kwota freebetu mogłaby być o stówę lub dwie wyższa… 

Oferta powitalna Betclic – rejestracja konta krok po kroku

Zgarnięcie bonusu powitalnego w Betclic nie będzie możliwe bez wypełnienia formularza rejestracyjnego i założenia konta gracza. Dopiero wówczas gracz może dokonać pierwszego depozytu środków do budżetu i obstawić premierowy kupon, za który w przypadku niepowodzenia otrzyma zwrot stawki w postaci freebetu o wartości aż do 200 zł. 

Jak wygląda sam proces rejestracji konta w Betclic? O jakie dane osobowe poprosi bukmacher w trakcie wypełniania formularza? Czy gracz będzie musiał wysłać skany dowodu? Instrukcja krok po kroku znajduje się poniżej. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę BETCLIC.PL lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych na tej stronie. 
 2. Kliknij biały button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu strony. 
 3. Na pierwszym etapie rejestracji zostaniesz poproszony o imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres email. Na końcu musisz potwierdzić pełnoletność oraz (ewentualnie) zgody marketingowe.
 4. Klikając DALEJ zostaniesz przeniesiony do drugiej strony formularza rejestracyjnego, a tam zostaniesz poproszony o nr PESEL, adres zamieszkania oraz nr telefonu. 
 5. Na ostatnim etapie rejestracji konta w Betclic bukmacher poprosi gracza o podanie loginu i hasła potrzebnych do logowania się na stronie, a także należy wpisać kod promocyjny, jeśli się takowy posiada (nie jest to warunek konieczny). 
 6. Po kliknięciu czerwonego buttonu ZAPISZ SIĘ na dole formularza dane zostaną przesłane do pracowników bukmachera, którzy kilka chwil później prześlą kod aktywacyjny, a gracz otrzyma dostęp do konta. 

Warto jednak pamiętać, że powyższy proces to jedynie rejestracja konta tymczasowego. Gracz otrzymuje dostęp do większości funkcji bukmachera, może również zgarnąć bonus powitalny Betclic za wpadkę na premierowym kuponie, natomiast takie konto posiada kilka ograniczeń. Jakich?

Przede wszystkim konto będzie aktywne tylko przez 90 dni, limit stawek nie będzie mógł w tym czasie przekroczyć kwoty 5000 zł, a jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i jego przewidywania się potwierdzą, to i tak nie będzie mógł przelać wygranych środków na rachunek bankowy. Czy to oznacza, że wygrane pieniądze przepadną bezpowrotnie?

Oczywiście, że nie! Gracz będzie mógł je wypłacić natychmiast po dokonaniu weryfikacji danych osobowych i rejestracji konta stałego. Jak tego dokonać? To bardzo proste! Wystarczy przesłać pracownikom Betclic wyraźny skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego, a także podać nr konta bankowego należącego do gracza. Chwilę później pracownicy bukmachera potwierdzą wszystkie dane i zmienią status konta w Betclic na STAŁE, a gracz otrzyma pełen dostęp do wszystkich produktów tego legalnego bukmachera. 

Promocje bukmachera Betclic – bonusy dla stałych graczy

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że klienci Betclic mogą liczyć na darmowe środki bonusowe wyłącznie na starcie przygody z tym legalnym operatorem. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej, a poza powitalnym freebetem o wartości 200 zł do zgarnięcia jest również spora paczka regularnych promocji dla stałych graczy, dlatego aktywni typerzy nigdy nie powinni narzekać na brak darmowych środków w budżecie. 

Promocje okolicznościowe mają to do siebie, że sporo z nich pojawia się dopiero w momencie rozgrywania jakiegoś ciekawego meczu lub turnieju. W trakcie naszych testów żadne takie wydarzenie nie miało miejsca, natomiast klienci Betclic mogą mieć 100% pewność, że jeśli akurat swoje spotkanie będzie rozgrywała piłkarska reprezentacja Polski, będzie trwał Wimbledon lub odbędzie się jakiś szlagier w Lidze Mistrzów lub La Liga, to na stronie bukmachera będzie czekała na nich ciekawa promocja lub konkurs typerów. Betclic promocje dla stałych klientów

Rzecz jasna poza promocjami okolicznościowymi dedykowanymi pod konkretne wydarzenia bukmacher Betclic oddaje również w ręce swoich klientów kilka bonusów stałych, z których każdy gracz może korzystać w trybie 365/7/24, czyli w największym skrócie non stop. Poniżej prezentujemy skrócone zasady kilku z nich, a po więcej szczegółów należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera Betclic. 

 • Multi+ – jedna z flagowych promocji bukmachera Betclic skierowana do miłośników wielokrotnych kuponów AKO. Wystarczy umieścić 5 lub więcej selekcji na kuponie po kursie min. 1.20 (można łączyć typy przedmeczowe oraz na żywo), a w przypadku powodzenia wygrana zostanie powiększona o bonus. W przypadku dokładnie 5 selekcji będzie to bonus 5%, jednak jeśli gracz trafi kupon AKO zbudowany z 21 lub więcej selekcji, wówczas jego wygrana na kuponie zostanie powiększona o bonus 120%. 
 • Super Kursy – każdego dnia bukmacher Betclic oddaje w ręce graczy BOOST kursowy na najbardziej popularne zdarzenia w ofercie zakładów, dzięki czemu ewentualne wygrane na trafionych kuponach będą prezentowały się jeszcze okazalej. 
 • Misje Betclic – promocja na kształt programu lojalnościowego, w której zadanie gracza polega na wykonywaniu kolejnych misji (np. typowaniu konkretnych zdarzeń), a najbardziej aktywnych i skutecznych typerów bukmacher będzie regularnie nagradzał darmowymi freebetami. 

Jak wypłacić bonusy w Betclic? Opcje płatnicze bukmachera

Prawdopodobnie najprzyjemniejszym momentem podczas przygody z bukmacherem internetowym jest chwila, w której typer może odwiedzić sekcję z napisem WYPŁATA. To oznacza, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, graczowi udało się obrócić bonus powitalny lub skuteczność jego typów okazała się bardzo solidna. 

Zasady obrotu bonusem powitalnym Betclic znajdziecie w jednym z wcześniejszych fragmentów naszego poradnika typera, a zatem wiecie już co należy krok po kroku zrobić, aby środki bonusowe zostały przetransferowane na saldo depozytowe. Jednak co dalej? Jak wypłacić pieniądze i przelać je na podany rachunek bankowy? Jakie opcje płatnicze respektuje bukmacher Betclic? Sprawdzamy. 

Aby jednak zachować chronologię przegląd akceptowanych metod płatności zacznijmy od depozytów. W jaki sposób zasilić swoje konto gracza po rejestracji? Do dyspozycji klientów Betclic jest kilka sprawdzonych i bezpiecznych opcji płatniczych, dlatego nikt z Was nie powinien mieć z tym większych trudności. Bukmacher respektuje m.in. karty płatnicze, Przelewy24, BLIK, Paysafecard oraz Skrill, a min. kwota depozytu to 1 zł. Oczywiście każdy przelew jest darmowy, a Betclic nie pobiera żadnej prowizji. 

Tyle o depozytach. A jak prezentuje się znacznie przyjemniejsza kwestia wypłat? Min. kwota wypłaty to 1 zł, natomiast najwyższy możliwy jednorazowy przelew wychodzący z Betclic nie może przekroczyć 100,000 zł. Bukmacher respektuje Przelewy24 (wówczas na środki należy zaczekać do 1 dnia roboczego) oraz tradycyjne przelewy bankowe (wówczas czas oczekiwania na środki na rachunku bankowym może wynieść nawet 5 dni roboczych). Podobnie jak w przypadku depozytów każda wypłata środków z Betclic jest w 100% darmowa i pozbawiona prowizji. 

Bukmacher Betclic – podstawowe informacje

Podejrzewamy, że istnieje małe prawdopodobieństwo, abyście nigdy wcześniej nie mieli styczności z bukmacherem Betclic, natomiast nie można tego wykluczyć. Firma powstała w 2005 roku i ma francuskie korzenie, jej usługi dostępne są w kilkudziesięciu krajach, a o prestiżu marki najlepiej niech świadczy fakt, że logo Betclic pojawiało się w przeszłości na koszulkach m.in. Juventusu Turyn, Olympique Marsylia oraz Olympique Lyon.

Betclic był również dostępny w Polsce przed wejściem w życie nowelizacji o ustawie hazardowej, później na moment zniknął, jednak w 2018 roku pomyślnie przebrnął przez proces licencyjny i od 2019 roku działa w naszym kraju w 100% legalnie, a gra w Betclic jest zgodna z polskim prawem. 

Najmocniejsze strony tego bukmachera to maksymalna wiarygodność i bezpieczeństwo środków, szeroki wybór zakładów, solidne kursy, transmisje w livestreamach oraz sprawnie działająca aplikacja mobilna. Dodajmy również, że Betclic aktywnie wspiera polskich sportowców, a na ten moment jest chociażby oficjalnym sponsorem piłkarzy Piasta Gliwice oraz siatkarskiej reprezentacji Polski. 

Betclic bonus powitalny 2022 – FAQ

Niestety nie. Bukmacher Betclic wymaga najpierw dokonania obrotu (niezbyt skomplikowanego), a więcej warunków bonusu powitalnego znajdziesz w tekście powyżej.

Nie, ten bonus dostępny jest w standardowej ofercie powitalnej i nie ma konieczności wykorzystywania kodu promocyjnego.

Nie, bukmacher umożliwia błyskawiczną rejestrację bez dowodu, a weryfikacja konta konieczna jest dopiero w momencie chęci przelania wygranych środków na konto w banku.

Tak, posiadacze konta tymczasowego mają pełen dostęp do wszystkich bonusów i promocji bukmachera Betclic.

Wojciech Szeląg Wojciech Szeląg

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!