Wytypuj grupę Polaków na MŚ i zgarnij bonus od LVBet!

LV Bet Promocja

1 grudnia reprezentacja Polski pozna rywali w fazie grupowej przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej! Oficjalna ceremonia losowania przeprowadzona zostanie w Sali koncertowej Pałacu Kremlowskiego już o godzinie 16, kilkadziesiąt minut później kadra Adama Nawałki i pozostałe 23 reprezentacje poznają swoich grupowych rywali. Ze specjalną ofertą w związku z tym wydarzeniem wyszedł LVBet, który daje bonus każdemu, który wytypuje co najmniej dwóch grupowych rywali Biało-Czerwonych.

Zasady bonusu

Aby zakwalifikować się do promocji należy postawić minimum dwa (maksimum trzy) zakłady na rywali Polski w fazie grupowej, na przykład: kupon 1: Polska – rywal w fazie grupowej: Hiszpania; kupon 2: Polska – rywal w fazie grupowej: Iran.
Aby zakwalifikować się do promocji należy postawić co najmniej 2 kupony po minimalnej stawce 25 złotych, zawierające zakład pojedynczy z wydarzenia: Losowanie fazy grupowej Mistrzostwa Świata 2018.

W promocji wezmą udział tylko trzy pierwsze zakłady postawione na grupowych rywali Polaków. Gracze, którzy wytypują poprawnie co najmniej dwóch grupowych rywali Polaków otrzymają bonus w wysokości 100 złotych, który podlegał będzie 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie @1,75.

Zakłady konkursowe zawierać można do 1 grudnia do godziny 14:00!

Dodaj komentarz