Co tydzień: 35 000 PLN do podziału w STS

Użytkownicy legalnego bukmachera STS co tydzień mogą wziąć udział w promocji, dzięki której mogą zgarnąć dodatkowe pieniądze do swoich wygranych. Przed przystąpieniem do promocji należy do niej dołączyć, a później obstawiać kupony z min. 4 zdarzeniami na kuponie. W puli nagród każdego tygodnia jest 35 tysięcy złotych!

Baner promocyjny STS

 

Jak wziąć udział w akcji STS?

Aby wziąć udział akcji STS należy obstawić kupon akumulowany za 15 złotych z min. 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub LIVE w STS. Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być niższy od 1,50. 

W przypadku poprawnego wytypowania zakładu, gracz oprócz wygranej otrzyma bonus, w kwocie proporcjonalnej do liczby kuponów, które spełniły warunki wśród wszystkich graczy. Tygodniowa pula nagród wynosi 35 000 złotych! Każdy gracz w ramach jednej edycji akcji (jednego tygodnia) może otrzymać bonus z maksymalnie 5 wygranych kuponów.

UWAGA – Przed postawieniem kuponu należy wcześniej Zapisać się do akcji, poprzez kliknięcie przycisku “Weź udział”. 

Czy akcja jest cykliczna?

Tak, akcja promocyjna STS-u jest cykliczna i odnawia się każdego tygodnia – w poniedziałek o 00:00. Gracz jest zobowiązany do zapisania się do każdej nowej edycji. W innym wypadku kupony nie będą zaliczane do podziału nagrody.

Kiedy otrzymam bonus?

Bonusy zostaną przyznane do 3 dni po zakończeniu każdej edycji. Środki trafią na saldo bonusowe i podlegają 3-krotnemu obrotowi kuponami z min. kursem 1,91. Co ważne – do obrotu kwalifikuję się stawki tylko z wygranych kuponów.

 

Dla nowych graczy:

Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, zarejestruj się już dziś z linku poniżej i zgarnij dodatkowo Bonus Powitalny do 1225 złotych! W skład bonusu wchodzą:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 PLN
  • Darmowy Zakład na kwotę 25 PLN

0 thoughts on “Co tydzień: 35 000 PLN do podziału w STS

Dodaj komentarz