Totolotek
to
najstarszy polski bukmacher, posiadający prawie 500 punktów naziemnych w Polsce. 
Mimo, że został założony w 1992 roku i mocno kojarzy się z punktami stacjonarnymi, to posiada także bardzo atrakcyjną ofertę zawierania zakładów przez internet. Od 2005 roku jest częścią międzynarodowej Grupy INTRALOT, działającej w 57 krajach na 5 kontynentach, a dzięki ciekawym bonusom i mnogiej ofercie, jest coraz lepiej postrzegany na internetowym rynku bukmacherskim w Polsce.

Totolotek podobnie jak krajowa konkurencja, także prowadzi szeroką politykę sponsoringową na polskim rynku. Jest głównym sponsorem Lechii Gdańsk i rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej. 

Totolotek S.A. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – OFERTA & KURSY

Totolotek posiada jedną z największych ofert bukmacherskich na polskim rynku. Każdego dnia do typowania dostępnych jest ok. 20 tysięcy różnych zakładów na piłkę nożną, tenis, hokej, czy koszykówkę. Totolotek mocno skupia się również na sportach niszowych, a także e-sporcie i zakładach rozrywkowo-politycznych.

W porównaniu do bardzo szerokiej oferty i wielu rynków zakładów, Totolotek nie jest znany z bardzo wysokich kursów. Ich średnia wysokość jest niższa od kursów m.in. Fortuny. Ma to związek z wysoką marżą bukmachera, która sięga 8 procent w najpopularniejszych zakładach.

 

APLIKACJA MOBILNA

Posiadanie aplikacji mobilnej to już swoisty standard w branży bukmacherskiej. Nie inaczej jest także w przypadku Totolotka, którego mobilna wersja dostępna jest dla użytkowników Androida i IOS-a. Jej działanie jest proste i intuicyjne, a obsługa nie odbiega mocno od głównej witryny internetowej.

Podobnie jak w innych aplikacjach standardem jest możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych i na żywo, a także szeroko pojęta obsługa konta (sprawdzenie stanu, wpłaty i wypłaty gotówki itp.).

 

ZAKŁADY LIVE & STREAMING

Ciężko porównać ofertę zakładów na żywo Totolotka do największych europejskich potentatów, jednak można potwierdzić, że pokrywa ona wszystkie najważniejsze sporty i wydarzenia. Kursy LIVE wystawiane przez tego bukmachera kształtują się na średnim poziomie polskich bukmacherów, przez co gracze nie powinni odczuwać wyraźnej różnicy w obstawianiu u tegoż operatora.

Totolotek wyraźnie odstaje od najlepszych nie oferując w swojej platformie transmisji LIVE, które niejako weszły już w kanon najbardziej pożądanych funkcji najlepszych bukmacherów. W tym przypadku najstarszy polski bukmacher ma jeszcze nieco do poprawy.

 

OPCJE DEPOZYTOWE

Podobnie jak w przypadku innych legalnych bukmacherów w Polsce, Totolotek korzysta z systemów ekspresowych wpłat (Dotpay i transferuj.pl). Ponadto od niedawna pieniądze można wpłacać i wypłacać (ekspresowo) przez elektroniczny portfel Skrill. Ponadto Totolotek oferuje także wpłaty poprzez Paysafecard, Tpay.com oraz płatności kartą debetową VISA i Mastercard.

 

OBSŁUGA KLIENTA

Totolotek daje możliwość kontaktu na trzy sposoby. Pierwszy – klasyczny czat LIVE, dostępny 7 dni w tygodniu, ponadto formularz kontaktowy (wykorzystywany głównie w przypadku, gdy konsultant w czacie LIVE nie jest w stanie wyjaśnić wszystkich kwestii), a także czynna 7 dni w tygodniu infolinia. Warto również zaznaczyć, że Totolotek posiada rozbudowane FAQ, dzięki któremu można szybko i bez udziału konsultanta znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. 

 

BONUSY

Informacje o bonusie powitalnym i dodatkowych promocjach znajdziecie na głównej stronie Totolotka – pod TYM linkiem.

 

TOTOLOTEK OPINIE I RECENZJE

Imię/Pseudonim
Email
Tytuł recenzji
Ocena
Treść recenzji