Ranking bukmacherów online

Jaki jest najlepszy polski bukmacher? Gdzie warto grać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej? Kto oferuje najwyższe kursy, a gdzie trafimy na najlepsze promocje i usługi dodatkowe? Te i wiele innych pytań każdego dnia zadają sobie miłośnicy legalnego obstawiania. Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Analizując zarówno najważniejsze, jak i najbardziej szczegółowe elementy ofert poszczególnych bukmacherów działających na terenie naszego kraju, stworzyliśmy ranking bukmacherów obejmujący największe legalne zakłady bukmacherskie w Polsce.

Zakłady bukmacherskie online – lista najlepszych

Na naszej liście znajdują się wszyscy najlepsi polscy bukmacherzy internetowi. Tworząc nasz ranking, uwzględniliśmy bardzo wiele parametrów, takich jak:

  • ewentualne bonusy na start,
  • wysokość kursów,
  • programy lojalnościowe,
  • sprawność działania zakładów live,
  • możliwości dokonywania depozytu,
  • oraz wiele innych korzyści, jakie oferują legalni bukmacherzy internetowi w Polsce!

Wszyscy bukmacherzy w rankingu byli oceniani także pod kątem szybkości i niezawodności w prezentowaniu wyników live oraz dostępie do rezultatów zakończonych spotkań. Tworząc ranking bukmacherów online, nie mogliśmy pominąć również tak ważnej kwestii, jak sprawna rejestracja czy obsługa strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszej szczegółowej analizy. Mamy nadzieje, że uwzględnicie dane z naszego rankingu, wybierając bukmachera dla siebie.

Nasz ranking legalnych bukmacherów to kluczowe informacje na temat polskich bukmacherów w krótkiej formie. Jeśli zależy Ci na większej liczbie informacji to zobacz nasze porównanie

Strony bukmacherskie


Fortuna bukmacher

1. Fortuna


Bonus na start: 100% do 400 zł + darmowy zakład na 110 zł

Mocne strony: Wysokie kursy i bardzo szeroka oferta. Do tego płynnie działający serwis i intuicyjna aplikacja. Posiada także funkcję Cashout (wcześniejszej wypłaty części wygranej z kuponu) oraz program lojalnościowy.

Słabe strony: Brak możliwości dokonania depozytu Skrillem oraz względnie mała liczba transmisji.

Ocena ogólna: 5/5

|


LVbet bukmacher

2. LvBet


Bonus na start: równowartość 1 000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Najniższe marże wśród legalnych bukmacherów, co przekłada się na najwyższe kursy. Do tego bardzo dobrze działające zakłady live, szybki i dobrze oceniany support oraz program lojalnościowy. Od niedawna także funkcję Cashout.

Słabe strony: Brak wyszukiwarki zdarzeń w serwisie co wydłuża proces obstawiania.

Ocena ogólna: 4,5/5

|


3. Totolotek


Bonus na start: 100% do 700 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Szeroka oferta zakładów live oraz prematch, dostęp do wyników spotkań, które już się odbyły, czytelny wygląd strony, obniżenie podatku przy obstawianiu przez aplikacje mobilną, dostępność wielu punktów naziemnych

Słabe strony: Stosunkowo szybkie limitowanie wygrywających graczy oraz brak opcji cashout.

Ocena ogólna: 4,5/5

|


Bukmacher ETOTO

4. eTOTO


Bonus na start: 200% do 100 zł, potem 100% do 900 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Stosunkowo nowa propozycja wśród legalnych bukmacherów, która szybko zdobywa popularność. Z pewnością przyciąga do niego oferta promocyjna oraz jego szybkie reagowanie na uwagi klientów. Do tego jedna z najlepszych kursów na nietypowe bety typu 1/2 X/2.

Słabe strony: Mało metod płatności i brak ugruntowanej pozycji na rynku, ale wszystko to powoli idzie ku lepszemu.

Ocena ogólna: 4/5

|


iForbet bukmacher

5. Forbet

Bonus na start: 100% do 600 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Promocja gramy razem obniżająca podatek do 6%. Intuicyjny, przejrzysty i szybko działający serwis. Duża liczba promocji, zwłaszcza skierowana do graczy lubiących kupony ako. Szybki i dobrze oceniany support.

Słabe strony: Mała liczba metod płatności, dosyć wysokie marże na niektórych rynkach i brak opcji Cashout.

Ocena ogólna: 4/5

|


TOTALBET

6. Totalbet


Bonus na start: 100% do 500 zł i 25 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Bukmacher w pierwszej kolejności stawia na wysokie kursy, co może z czasem się opłacić wielu graczom. Do tego bardzo dobrze działa tu opcja cashout.

Słabe strony: Trudny w obrocie bonus, braki w ofercie i jak to z nowym serwisem bywa – czasem coś nie działa.

Ocena ogólna: 3,5/5

|


7. Milenium


Bonus na start: 100% do 760 zł

Mocne strony: Tym co przyciąga graczy do Milenium jest jedynie wysoki bonus startowy. Warto jednak wiedzieć, że jest on przyznawany partiami w miarę wyrabiania wymaganego obrotu

Słabe strony: Mało atrakcyjne kursy i oferta, a do tego sam serwis mocno odbiegający od konkurencji i oczywiście brak opcji cashout.

Ocena ogólna: 3/5

|


Bukmacher STS

8. STS


Bonus na start: 20 zł za darmo + bonus 100% do 500 zł + dodatkowe 50 zł za rejestrację z naszego linku przy odpowiedniej aktywności

Mocne strony: STS wyróżnia się szczególnie szeroką ofertą, zarówno na piłkę nożną, koszykówkę czy żużel. Funkcja cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu kombinacyjnego, gdy przewidujemy, że dalsze mecze mogą nie wypalić.

Słabe strony: Najbardziej awaryjna platforma ze wszystkich, często serwis jest “czasowo niedostępny”, a kontakt poprzez live czat to czasem nawet godzina czekania.

Ocena ogólna: 2,5/5

|

Wszystkie zaprezentowane w rankingu strony bukmacherskie posiadają zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Gra u bukmacherów nie posiadających takiego zezwolenia jest przestępstwem i może podlegać każe. Pamiętaj – hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie.

Rok 2017 był dość istotnym okresem dla rynku bukmacherów w związku z wejściem w życie nowej ustawy hazardowej. Obecnie zakłady bukmacherskie w sieci mogą obsługiwać jedynie firmy posiadające odpowiednie zezwolenia. Nasz ranking bukmacherów z pewnością pomoże każdemu w znalezieniu firmy, która legalnie działa na terenie Polski.

Ustawa hazardowa – jakie strony bukmacherskie działają obecnie legalnie?

Ustawa hazardowa przede wszystkim wymusiła na bukmacherach konieczność legalizacji swojej działalności na terenie Polski. Zgodnie z jej zapisami, firma legalnie działająca na terenie Polski to taka, która otrzymała odpowiednią licencję na prowadzenie działalności od Ministerstwa Finansów. Warto wspomnieć przy okazji o tym, że sama ustawa dotyczy nie tylko stron bukmacherskich, a więc firm działających przede wszystkim w sieci, ale także bukmacherów stacjonarnych.

Ranking bukmacherów – jakie warunki musi spełnić legalny bukmacher?

Wprowadzenie nowej ustawy hazardowej miało na celu przede wszystkim zwiększenie kontroli nad rynkiem gier hazardowych, w tym właśnie zakładów sportowych. Nasz ranking bukmacherów obejmuje więc wyłącznie te firmy, które w 2018 roku posiadają stosowne licencje, zarejestrowane są na terenie Polski, a do tego odprowadzają podatki.  Pierwszy z nich jest podatkiem obrotowym, który ponosi bukmacher. Podatek wynosi 12% i płacony jest niezależnie od tego, czy zawarty zakład był wygrany, czy przegrany. Podatkiem obciążany jest jednak również gracz. W przypadku zakładów wygranych w firmach z naszego rankingu bukmacherów, pobierane jest 10% podatku dochodowego. Kwota odprowadzana jest przez samego bukmachera, a gracz nie musi rozliczać się z niej w corocznym zeznaniu PIT.

Korzystanie z nielegalnych stron bukmacherskich – czy są jakieś kary?

Choć ustawa hazardowa bardzo uszczelniła rynek bukmacherów, to nie oznacza to, że przestała istnieć jakakolwiek możliwość korzystania z usług bukmacherów spoza Polski. Takim firmom grożą kary, ale konsekwencje mogą spotkać również samych graczy. Biorąc udział w zakładach u bukmacherów spoza naszego rankingu, każda osoba naraża się na grzywnę w wysokości do 120 stawek dziennych. Jedna taka stawka najczęściej jest po prostu trzydziestą częścią minimalnego wynagrodzenia w Polsce.

Bukmacherzy – ranking stworzony przez specjalistów

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profesjonalnym rankingiem. Promujemy wyłącznie strony bukmacherskie posiadające odpowiednią licencję, które legalnie działają w naszym kraju w roku 2018.

Ranking legalnych bukmacherów 2018

Średnia ocena: 4.67 (93.4%)
Na podstawie: 45 ocen