Ranking najlepszych bukmacherów – strony online

Jaki jest najlepszy polski bukmacher? Gdzie warto grać, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej? Kto oferuje najwyższe kursy, a gdzie trafimy na najlepsze promocje i usługi dodatkowe? Te i wiele innych pytań każdego dnia zadają sobie miłośnicy legalnego obstawiania. Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Analizując zarówno najważniejsze, jak i najbardziej szczegółowe elementy ofert poszczególnych bukmacherów działających na terenie naszego kraju, stworzyliśmy ranking bukmacherów obejmujący największe legalne zakłady bukmacherskie w Polsce.

Zakłady bukmacherskie online – lista najlepszych

Na naszej liście znajdują się wszyscy najlepsi polscy bukmacherzy internetowi. Tworząc nasz ranking, uwzględniliśmy bardzo wiele parametrów, takich jak:

  • ewentualne bonusy na start,
  • wysokość kursów,
  • programy lojalnościowe,
  • sprawność działania zakładów bukmacherskich live,
  • możliwości dokonywania depozytu,
  • oraz wiele innych korzyści, jakie oferują legalni bukmacherzy internetowi w Polsce!

Wszyscy bukmacherzy w rankingu byli oceniani także pod kątem szybkości i niezawodności w prezentowaniu wyników live oraz dostępie do rezultatów zakończonych spotkań. Tworząc ranking bukmacherów online, nie mogliśmy pominąć również tak ważnej kwestii, jak sprawna rejestracja czy obsługa strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszej szczegółowej analizy. Mamy nadzieje, że uwzględnicie dane z naszego rankingu, wybierając bukmachera dla siebie.

Ranking najlepszy bukmacher stworzony przez naszą redakcję zawiera kluczowe informacje na temat polskich bukmacherów w krótkiej formie. Jeśli zależy Ci na większej liczbie informacji to zobacz nasze porównanie
.

Najlepszy bukmacher – strony bukmacherskie


1. Fortuna

Bonus na start: 100% do 1000 zł + darmowy zakład na 110 zł + 20 zł bez depozytu

Mocne strony: Wysokie kursy i bardzo szeroka oferta. Do tego płynnie działający serwis i intuicyjna aplikacja. Posiada także funkcję Cashout (wcześniejszej wypłaty części wygranej z kuponu) oraz program lojalnościowy.

Ocena ogólna: 5/5

PRZEJDŹ DO FORTUNY


2. BetclicBetclic cashback 500

Bonus na start: CASHBACK do 500 zł 

Mocne strony: Bardzo szeroka oferta i atrakcyjne kursy. Bogaty wybór transmisji na żywo oraz dopracowana aplikacja mobilna. 

Ocena ogólna: 4,5/5

PRZEJDŹ DO BETCLIC


3. LvBet

Bonus na start: równowartość 1 500 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Najniższe marże wśród legalnych bukmacherów, co przekłada się na najwyższe kursy. Do tego bardzo dobrze działające zakłady live, szybki i dobrze oceniany support oraz program lojalnościowy. Od niedawna także funkcję Cashout.

Ocena ogólna: 4,5/5

PRZEJDŹ DO LVBET


4. Betfan

Bonus na start: równowartość 3000zł  (Bonus od trzech depozytów)

Dodatkowo: DARMOWY ZAKŁAD do 100 PLN po wpisaniu kodu: bonus100

Mocne strony: 

  • Promocja “Gra bez podatku” dla 3 zdarzeń na kuponie
  • Bardzo bogata oferta na piłkę nożną i NBA
  • Profesjonalny support

Ocena ogólna: 4,5/5

PRZEJDŹ DO BETFAN


4. Totalbet

Bonus na start: 100% do 500 zł

Mocne strony: Bukmacher w pierwszej kolejności stawia na wysokie kursy, co może z czasem się opłacić wielu graczom. Dostępna opcja cashout oraz ekspresowe wypłaty!

 

Ocena ogólna: 4/5

PRZEJDŹ DO TOTALBET


5. STS

Bonus na start: 25 zł za darmo + bonus 100% do 1000 zł

Mocne strony: STS wyróżnia się szczególnie szeroką ofertą, zarówno na piłkę nożną, koszykówkę czy żużel. Funkcja cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu kombinacyjnego, gdy przewidujemy, że dalsze mecze mogą nie wypalić.

Ocena ogólna: 4/5

PRZEJDŹ DO STS


6. eTOTO

Bonus na start: 200% do 200 zł zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Mocne strony: Stosunkowo nowa propozycja wśród legalnych bukmacherów, która szybko zdobywa popularność. Z pewnością przyciąga do niego oferta promocyjna oraz jego szybkie reagowanie na uwagi klientów. Do tego jedna z najlepszych kursów na nietypowe bety typu 1/2 X/2 oraz sporty takie jak: tenis, hokej.

Ocena ogólna: 4/5

PRZEJDŹ DO ETOTO


7. Forbet

Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Intuicyjny, przejrzysty i szybko działający serwis. Duża liczba promocji, zwłaszcza skierowana do graczy lubiących kupony ako. Szybki i dobrze oceniany support, opcja Cashout.

Ocena ogólna: 4/5

PRZEJDŹ DO FORBET


Wszystkie zaprezentowane w rankingu strony bukmacherskie posiadają zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Gra u bukmacherów nie posiadających takiego zezwolenia jest przestępstwem i może podlegać każe. Pamiętaj – hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie.

Rok 2017 był dość istotnym okresem dla rynku bukmacherów w związku z wejściem w życie nowej ustawy hazardowej. Obecnie zakłady bukmacherskie w sieci mogą obsługiwać jedynie firmy posiadające odpowiednie zezwolenia. Nasz ranking bukmacherów z pewnością pomoże każdemu w znalezieniu firmy, która legalnie działa na terenie Polski.

Ustawa hazardowa – jakie strony bukmacherskie działają obecnie legalnie?

Ustawa hazardowa przede wszystkim wymusiła na bukmacherach konieczność legalizacji swojej działalności na terenie Polski. Zgodnie z jej zapisami, firma legalnie działająca na terenie Polski to taka, która otrzymała odpowiednią licencję na prowadzenie działalności od Ministerstwa Finansów. Warto wspomnieć przy okazji o tym, że sama ustawa dotyczy nie tylko stron bukmacherskich, a więc firm działających przede wszystkim w sieci, ale także bukmacherów stacjonarnych.

Ranking bukmacherów – jakie warunki musi spełnić legalny bukmacher?

Wprowadzenie nowej ustawy hazardowej miało na celu przede wszystkim zwiększenie kontroli nad rynkiem gier hazardowych, w tym właśnie zakładów sportowych. Nasz ranking bukmacherów obejmuje więc wyłącznie te firmy, które w 2018 roku posiadają stosowne licencje, zarejestrowane są na terenie Polski, a do tego odprowadzają podatki.  Pierwszy z nich jest podatkiem obrotowym, który ponosi bukmacher. Podatek wynosi 12% i płacony jest niezależnie od tego, czy zawarty zakład był wygrany, czy przegrany. Podatkiem obciążany jest jednak również gracz. W przypadku zakładów wygranych w firmach z naszego rankingu bukmacherów, pobierane jest 10% podatku dochodowego. Kwota odprowadzana jest przez samego bukmachera, a gracz nie musi rozliczać się z niej w corocznym zeznaniu PIT.

Korzystanie z nielegalnych stron bukmacherskich – czy są jakieś kary?

Choć ustawa hazardowa bardzo uszczelniła rynek bukmacherów, to nie oznacza to, że przestała istnieć jakakolwiek możliwość korzystania z usług bukmacherów spoza Polski. Takim firmom grożą kary, ale konsekwencje mogą spotkać również samych graczy. Biorąc udział w zakładach u bukmacherów spoza naszego rankingu, każda osoba naraża się na grzywnę w wysokości do 120 stawek dziennych. Jedna taka stawka najczęściej jest po prostu trzydziestą częścią minimalnego wynagrodzenia w Polsce.

Bukmacherzy – ranking stworzony przez specjalistów

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profesjonalnym rankingiem. Promujemy wyłącznie strony bukmacherskie posiadające odpowiednią licencję, które legalnie działają w naszym kraju w roku 2018.

Ranking legalnych bukmacherów 2018

Średnia ocena: 4.67 (93.4%)
Na podstawie: 45 ocen