Powrót Serie A: Zakład 200 PLN bez ryzyka od STS

Z okazji powrotu Serie A oraz Premier League legalny bukmacher STS proponuje zakład bez ryzyka o wartości do 200 złotych dla wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują i aktywują konto w STS od 18 do 21 czerwca. Bonus łączy się z klasyczną promocją powitalną, dzięki czemu każdy nowy gracz może zgarnąć bonusy o łącznej wartości 1425 złotych! Szczegóły akcji poniżej.

Aby wziąć w udział w promocji i otrzymać dodatkowy bonus, należy od 18 do 21 czerwca (do 23:59) zarejestrować konto u bukmachera STS (TUTAJ) i wpisać przy rejestracji kod: zbrpowrót lub powrótzbr. Kwota zakładu bez ryzyka uzależniona będzie od wysokości pierwszego depozytu i będzie równa jego równowartości aż do 200 złotych. W przypadku większej kwoty pierwszego depozytu, kwota zakładu bez ryzyka wyniesie 200 złotych.

W przypadku wygranej pierwszego kuponu wygrana trafi na bezpośrednio na konto, a jeśli kupon okaże się przegrany STS zwróci na saldo główne stawkę kuponu, pomniejszoną o podatek – W przypadku zawarcia zakładu ze stawką 100 zł, który okazałby się przegrany, bukmacher zwróci na saldo główne 88 złotych.

Co ważne promocja łączy się z klasyczną promocją powitalną, dzięki której gracz, poza Zakładem bez ryzyka, zyska:

  • Bonus 100% od depozytu do 1200 złotych
  • Darmowy zakład na kwotę 25 złotych

0 thoughts on “Powrót Serie A: Zakład 200 PLN bez ryzyka od STS

Dodaj komentarz