Nowy BONUS od Totalbet! Nawet 5000 PLN dla KAŻDEGO!

Totalbet wprowadził do swojej oferty nowy BONUS POWITALNY! Co ciekawe, mogą skorzystać z niego wszyscy użytkownicy, nawet ci, którzy wcześniej założyli już konto u bukmachera. Każdy gracz może zgarnąć podwojenie depozytu aż d0 5000 złotych oraz darmowy zakład w wysokości 10 zł!

Nowy Bonus Totalbet 

Jesteś znudzony standardowym bonusem powitalnym? A może zniechęcają Cię skomplikowane bonusy z mnożnikiem? Odkryj nowy bonus na start od TOTALbet: prosty, opłacalny, nowatorski. I najwyższy na rynku! – takim sloganem bukmacher reklamuje swoją najnowszą promocją.

Każdy gracz może zyskać maksymalnie 5000 złotych bonusu – przy wpłacie 5000 złotych depozytu. W innym przypadku kwota bonusu zostanie podwojona, np. wpłacając 500 zł, bonus wyniesie 500 zł. Metoda obrotu i uwolnienia bonusu do salda głównego na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, jednak poniżej przedstawiamy Wam ich uproszczoną wersję:

  • Gracz wpłaca na konto kwotę np. 1000 złotych (min. kwota 10 PLN, max. 5000 PLN)
  • Dokonuje wyboru obrotu depozytem (4x obrót kuponami z 4 zdarzeniami lub 5x obrót kuponami z 3 zdarzeniami, przy minimalnym kursie zdarzenia 1,25)
  • Rozpoczyna obrót depozytem z salda głównego
  • Po dokonaniu 25 % lub 20% kwoty przeznaczonej do obrotu, do salda głównego zostanie przypisane 25 lub 20 % wpłaconego depozytu (W przypadku wpłaty 1000 PLN i obrocie 1000 PLN, gracz otrzyma w pierwszej transzy 250 lub 200 PLN).
  • Kolejne uwolnienie depozytu nastąpi, gdy gracz uzyska kolejne progi obrotu następnych 20 lub 25 %.

Co ważne, gracz nie traci szansy na uzyskanie całkowitego bonusu w przypadku braku środków na saldzie głównym. W takiej sytuacji użytkownik może do skutku doładowywać konto i dalej obracać środkami w celu uwolnienia kolejnych transz bonusu.

UWAGA! Z Promocji mogą skorzystać wszyscy nowi i obecni użytkownicy Totalbetu! Oznacza to, że każdy gracz posiadający konto u tegoż operatora, po raz kolejny może skorzystać z promocji “powitalnej”. Należy jednak pamiętać, że zarówno w przypadku nowych, jak i aktualnych graczy, do promocji zaliczony będzie PIERWSZY depozyt od dnia 7 listopada 2019 r. 

Każdy nowy użytkownik po udanej rejestracji otrzyma także darmowy zakład w wysokości 10 PLN.

Totalbet darmowy zakład

 

Dodaj komentarz